2019 İçin Android İçin En İyi 7 YouTube Video Düzenleyici Uygulaması

YouTube’a yükleyebileceğiniz videoları düzenlemek için Android’de kullanabileceğiniz bir uygulama mı arıyorsunuz? Aslında piyasada, YouTube’un sahip olduğu stok yerleşik video düzenleyicisinden çok daha fazla seçenek var. Aslında bir video editörü uygulamasını YouTube üzerinden bir dizi nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz, birincisi bir video editörü uygulamasının genellikle yararlanabileceğiniz birçok araç olması ve bitmiş videonuzu daha da iyi hale getirmesidir.

YouTube video düzenleyici uygulamaları genellikle YouTube videolarınızın orijinal kalitesini koruyabilir ve bundan daha fazlası vardır. İyi bir video düzenleyicisine dalmaya hazır mısınız? İşte favori seçeneklerimizden bazıları.

Adobe Premiere Klibi

Adobe Premier Clip, favorilerimizden biridir. Adobe, her türlü dijital oluşturma ve düzenleme söz konusu olduğunda ilk tercihtir. Premiere Clip Android içindir ve bir videoyu doğrudan Android cihazınızda ve saniyeler içinde düzenlemenize olanak tanır. Kesme, kırpma, geçiş ekleme, müzik, filtreler, efektler gibi tüm standart işlevleri görürsünüz.

Adobe Premiere Clip’in içinde hiç reklam yok ve videolar doğrudan sosyal medya platformlarında paylaşılabilir. Hatta doğrudan Adobe Premiere Clip’ten doğrudan YouTube profilinize yükleyebilirsiniz.

Şimdi indirin: Google Play

FilmoraGo

Bizim geri sayım iki numaralı geliyor, FilmoraGo adlı bir uygulama var. FilmoraGo, şu anda piyasadaki en popüler YouTube video editörlerinden biridir ve milyonlarca kullanıcıya düzeltme, kesme, tema ekleme, müzik ve çok daha fazlasını yapma olanağı sunar. FilmoraGo, YouTube için 16: 9 en boy oranlı videolar veya Instagram için 1: 1 videolar oluşturma gibi belirli yeteneklere sahiptir.

Özel düzenleme işlevlerinin, temaların, efektlerin, yeteneklerin ve daha fazlasının kilidini açan uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Profesyonel YouTube düzenleme söz konusu olduğunda gerçekten kötü bir seçim değil.

Şimdi indirin: Google Play

Quik

İster fotoğraf, ister YouTube veya başka bir platform için video, müzik vb. Düzenlemeniz gerekse, Quik hemen ara sokaklarınızda olacak. Quik uygulaması işleri son derece basit tutar, sadece birkaç dokunuşla harika videolar hazırlamanızı sağlar.

En sevdiğiniz fotoğrafları ve video klipleri Galerinizden seçebilir ve Quik’in sihrini çalıştırmasına izin verebilirsiniz. İçeriğinizi işlemden sadece birkaç saniye sonra, son derece unutulmaz bir şey oluşturabilirsiniz. Daha sonra “hikayenizi” metin ve müzikle özelleştirebilir veya düzenleyebilirsiniz. Video düzenleme haha hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şimdi indirin: Google Play

VivaCut

VivaCut Android’de bulunabilir, ancak profesyonel ve pürüzsüz görünümlü video düzenlemek ve oluşturmak için kullanabilirsiniz. Aslında, YouTube, Instagram ve diğer video platformları için en üst seviye videoları oluşturmanıza yardımcı olmak için birlikte çalışan çok katmanlı bir zaman çizelgesi ve chroma key özellikleri var.

VivaCut’ta çok sayıda video düzenleme aracı bulacaksınız – kolaj araçları, kaplama araçları, karıştırma modları, slayt gösterisi araçları ve daha fazlası.

Şimdi indirin: Google Play

Video gösterisi

Bu profesyonel video düzenleme yazılımını çağırmayız, ancak videolarınıza düzgün efektler eklemenizi sağlayan genel bir eğlence aracıdır.

İçerideki tüm temel işlevleriniz var, ancak çok sayıda “eğlenceli” araç da var – örneğin, videolarınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz 50 farklı tema var. Bunun da ötesinde, videonuzun dosya boyutunu küçültmek için bazı güçlü sıkıştırma araçları vardır.

Şimdi indirin: Google Play

PowerDirector

PowerDirector listemizde dördüncü sırada yer alıyor. Tam özellikli bir editördür ve aslında bunu profesyonel düzeyde kullanmanıza izin veren çeşitli araçlara sahiptir. Kullanabileceğiniz 30 farklı efekt ve geçiş var ve bunların hepsi ücretsiz sürümde mevcut. Bununla birlikte, premium’a yükseltmek, filigranları, reklamları kaldırmak ve hatta videoları 1080 ve 4K çözünürlüklerde dışa aktarmak da dahil olmak üzere diğer birçok yeteneğin kilidini açacaktır.

Şimdi indirin: Google Play

KineMaster

KineMaster beşinci sırada yer alıyor, ancak videolarınızı YouTube yayını için düzenlemek için mükemmel bir seçim. Tahmin edebileceğiniz gibi, bir video düzenleyicinin beraberinde getirdiği tüm standart özelliklerle birlikte gelir, ancak elde edebileceğiniz bir dizi efekt ve yetenek vardır.

Bunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz; ancak, filigran özellikleri gibi premium satın alma veya abonelik gerektiren bir dizi özellik vardır. Endişelenmeyin – bu uygulamanın işlevlerinin çoğu ücretsiz olarak kullanılabilir.

Şimdi indirin: Google Play

Karar

Gördüğünüz gibi, orada çok sayıda mükemmel YouTube video düzenleyici uygulaması var. Bunlardan herhangi biri, liglere YouTube’daki stok video düzenleyicisinin içinde bulacağınızdan daha iyi özellikler sağlayacaktır. İster YouTube’un benzersiz 16: 9 oranında dışa aktarma yeteneği isterse de ekstra kırpma ve kesme özellikleri arıyorsanız, bu uygulamalardan herhangi biri size yardımcı olabilir.

Bir çift önermemiz gerekirse, Adobe Premiere Clip, profesyonellik kadar kolay bir şekilde bizim favorimizdir; ancak, FilmoraGo ve PowerDirector da kötü seçimler değildir.

YouTube içeriğinizi düzenlemek için kullandığınız favori bir video düzenleyiciniz var mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ses çıkın – sizden haber almak isteriz!