2019 yılı için En İyi 8 Yeni ve Ücretsiz Android Uygulaması

Bu yıl, Google Play Store'daki uygulama sayısı 2,6 milyona ulaştı. Bu oldukça büyük bir rakam ve bu uygulamalar ve oyunlar ülkesinde kaybolmak çok fazla zaman almaz. Bu yüzden denemeniz için yeni Android uygulamalarının bir listesini hazırladık.

Bu, 2019 Ocak ayının ilk haftası ve aylık geleneğimizi yeni yıla sürdürüyor, bazı yeni ve ücretsiz Android uygulamalarıyla geri döndük.

Bu ayın listesi, Android deneyiminizi geliştirmek için hafif bir tarayıcıdan yeni bir galeri uygulamasına (QuickPic kullanıcıları, not al) kadar her şeye sahiptir.

1. Nane Tarayıcı – Lite, Hızlı, Güvenli, AdFree

Tarayıcılara gelince, Android kullanıcılarının sayısız seçeneği var. Cake Web Tarayıcısı ve APUS Tarayıcısı gibi daha az bilinen ancak işlevsel tarayıcılara sahip, Google Chrome ve Microsoft Edge sürtünme omuzları gibi popüler tarayıcılarımız var. Bu lige katılmak için yeni bir yarışmacı Mint Browser.

Xiaomi tarafından yapılan bu, yüksek hızlı tarama için tasarlanmış hafif bir tarayıcı. Fırfırlar-ücretsiz bir uygulama ve meslektaşları kadar zengin özelliklere sahip değil. Javascript engelleyici, arama motoru ve diğerleri arasında geçiş yapmak gibi normal özellikleri bulabilirsiniz.

Arama motorunuz olarak Bing, Google ve Yahoo arasında seçim yapabilirsiniz. Sevdiğim şey, açılır pencereleri ve reklamları engellemek için yerleşik seçenek. Çok göz atarsanız, bu ayarın önemini zaten bilmeniz gerekir. Bu tarayıcıda pişirilen bir diğer özellik de Gece modudur. Mükemmel olmasa da, bu ayarı akşam saatlerinde gözlerinizi rahatlatmak için etkinleştirebilirsiniz.

Genel olarak, onboard olması iyi bir tarayıcı. 10 MB ağırlığında. Yani, dahili depolama ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Nane Tarayıcıyı İndir

Also on Guiding Tech
Top 11 Best Small Apps for Android ( Less Than 1 MB)

Read More

2. Memoria Fotoğraf Galerisi

Karmaşık bir galeri uygulaması arıyorsanız, aramanız Memoria Fotoğraf Galerisi ile sona eriyor. Google'ın Materyal Tasarımı dayanmaktadır ve gözler üzerinde kolaydır. Uygulamanın ana arayüzü üç bölüme ayrılmıştır – Fotoğraflar, Albümler ve Sık Kullanılanlar.

Terimler hemen hemen açıklayıcı. Daha kolay erişim için albümleri sabitleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı kilitlemek için bir seçenek var. Memoria Fotoğraf Galerisi birçok özelleştirme seçeneğine sahiptir. Bazıları ücretsizken, diğerleri bir dolardan daha az bir süre için açılabilir.

Üçüncü taraf galeri uygulamasını kullanmak, yerleşik düzenleme paketinden uygulamadaki uygulamaya geçmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. Memoria'da, düzenleme seçenekleri kırpmak ve döndürmekle sınırlıdır.

Memoria Fotoğraf Galerisi'ni indirin

3. Uyu git

Akıllı telefon bağımlılığı kesinlikle uyku döngümüzü engelledi. Instagram zaman çizelgesine göz atmak için hiç durmadan harcadığın ya da uyumak zorunda olman gereken YouTube videoları adındaki tavşan deliğine daldığın zamanı hatırlıyor musun? Sanırım hepimiz bu alışkanlığın kurbanı olduk.

Uykuya Git, bu sorunu uyku bildirim uygulaması aracılığıyla çözmeye çalışır. Yatmadan önce bildiren basit bir uygulama. Bunun için önce uygulamada saati belirtmeniz gerekir.

Basit bir arayüze sahiptir.

Eklemek için, özel uyarıları ve bildirim aralıklarını girerek bildirim uyarılarını da özelleştirebilirsiniz.

İndir Uykuya Git

Also on Guiding Tech
How to Set Time Limit on Instagram, Facebook and YouTube

Read More

4. WhatsApp için Çıkartmalar Pop

WhatsApp etiket uygulamalarının çoğu tatil, aşk, meme vb. Gibi merkezi bir temaya odaklanır. Bu nedenle, çeşitli duygular ifade etmek istiyorsanız, en az dört farklı uygulama yüklemeniz gerekir. Serseri, değil mi? Bu, 128GB dahili depolama alanına sahip telefonlarda çok fazla bir sorun olmayabilir, ancak ne yazık ki, daha az depolama alanı olan telefonlar için sahne biraz farklı.

WhatsApp için Çıkartmalar Pop, tek bir çatı altına bir çıkartma atığı getirerek bu boşluğu kapatmaya çalışıyor. Sevimli bitki etiketlerinden büyüleyici küçük hayvanlara kadar her şeyi bulacaksınız. Tek yapmanız gereken onları WhatsApp'a eklemek.

Uygulamanın reklamları var ve müdahaleci değil. Ayrıca, WhatsApp'a çıkartmaları ekledikten sonra uygulamayı açmayacaksın.

WhatsApp için Etiketler Pop İndir

5. Apex Hava Durumu

Hava durumu uygulamaları Google Play Store'da bir düzine düzinedir ve Apex Hava Durumu kulübe katılmak için yeni uygulamalardan biridir. Apex Launcher geliştiricileri tarafından yapılan bu hava durumu uygulaması size ayrıntılı hava durumu güncellemeleri ve raporları sunar.

Will Elon Musk be able to confirm it?

Bu uygulama, yatay olarak kaydırarak erişebileceğiniz hava koşullarını izlemek için başka şehirler eklemenizi sağlar. Tek bir dahili hava widget vardır. Ancak, diğer ücretli widget'ları da deneyebilirsiniz.

Apex Hava Durumu İndir

6. Alt Hızlı Ayarlar

Yüksek ekranlı bu telefonlardan birine sahipseniz (evet Galaxy Note 9, size bakıyorum), zirveye ulaşmanın zor bir iş olabileceğini bilmelisiniz. Alt Hızlı Ayarlar, isminden de anlaşılacağı gibi, ekranın altındaki telefona ek bir Hızlı Ayarlar menüsü getirir.

Bu, Wi-Fi, Bluetooth, el feneri ve daha fazlası gibi kontrollere erişmenizi inanılmaz derecede kolaylaştırır.

Uygulamanın arayüzü temiz ve özenle kişiselleştirme seçeneklerini ortaya koyuyor. İsterseniz, parlaklık kaydırıcısını ses düzeyi denetimleriyle bile değiştirebilirsiniz.

Google Play Store'dan indirmek ücretsizdir. Bununla birlikte, temalar ve özelleştirme seçenekleri gibi seçeneklerin bazıları premium kullanıcılarla sınırlıdır.

Note: Bottom Quick Settings won’t work if you have Android 9.0 Pie’s pill-shaped Home button enabled since it opens Overview when you swipe up.

Bu uygulamayı kullanmak için standart düğme düzenine geri dönmeniz gerekir. Bu yapmak istediğiniz bir anlaşma ise, o zaman bu denemek için harika bir uygulama.

Alt Hızlı Ayarları İndir

Also on Guiding Tech

.camp-list-439{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/209569/Best-Apps-for-OnePlus-6T-2_f978bfba38a616efed0a4c6af2d64f79_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1544677204’);background-size:cover;background-position:center center}

#Android apps

Click here to see our Android apps articles page

7. MNML Ekran Kaydedici

Dahili ekran kaydının hala Android telefonların bir parçası olmaması garip. Birini arıyorsanız, MNML Ekran Kaydediciye bir çekim yapabilirsiniz. Bu uygulama diğerleri arasında FPS ve bitrate ayarlama gibi ek ayarların bir çift ile birlikte geliyor.

Varsayılan FPS ve bit hızı ayarıyla kayıt yaparsanız, kayıtlar biraz pikselli olabilir. Ayarları, telefonunuzun donanım özelliklerine göre ayarlamanızı öneririz.

MNML Ekran Kaydediciyi İndirin

8. Reddit için NoSurf

Dikkatsizce Reddit'e göz atarak vakit geçiriyor musunuz? Varsa, Reddit için NoSurf'u deneyin. Bu uygulama Reddit için ilk bağımlılık yapmayan bir müşteri olduğunu iddia ediyor, çünkü yalnızca en iyi 10 gönderiye göz atmanıza izin veriyor. Abone olduğunuz alt dizinler için de geçerlidir.

Orada bitmiyor. Zaten okuduğunuz yayınlar gözükür, bu sayede onları yeniden okumaktan kaçınmazsınız.

Pro Tip: If your phone supports AR Core, you can check out Playground: Marvel Studios Avengers.

Reddit için NoSurf indirin

Hangisini Alacaksın?

Yeni ve ilginç Android uygulamaları denemeyi seviyorum. Her uygulama farklı bir şey sunar ve bu onları ilginç kılan şeydir. Bu uygulamalar hakkında sevdiğim tek şey, onları yeterince uzun kullanırsanız, sorunsuz bir şekilde kullanımınızın bir parçası haline geliyor.

Eşsiz yaklaşımı için Bottom Quick Settings'i seviyorum. Her ne kadar stil iOS'tan esinlenilmiş olsa da, arayüzü basit tutmaları çok hoşuma gitti. Keşke tercih ettiğim navigasyon kontrollerini feda etmek zorunda kalmasaydım.

İlk önce hangi uygulamayı yükleyeceksiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.