2019 yılında İngiltere Netflix’i ExpressVPN kullanarak yurt dışına nasıl alabilirsiniz

Netflix’in engelini kaldırmak için ExpressVPN’i kullanmak, dünya çapında milyonlarca insanın popüler seçimlerinden biridir. İngiltere’de fiziksel olarak bulunmuyorsanız, ancak yurtdışında İngiltere Netflix içeriğini izlemek istiyorsanız, ExpressVPN iyi bir seçimdir. VPN veya ExpressVPN gibi Sanal Özel Ağlar yalnızca Netflix’in engellemesini kaldırmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda verilerinizi güvende tutar, böylece ödeme yapmak da pratik kullanımlarına sahiptir. Netflix gibi kısıtlı internet içeriklerine erişim de dahil olmak üzere bir VPN kullanmak istemenizin birçok nedeni olabilir, bu nedenle bir hizmetten birini kullanmaya karar verirseniz ExpressVPN’i düşünmenizi öneririz.

Devam etmeden önce, kendi #Android, Samsung Galaxy Watch veya #Fitbit sorunlarınıza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın alt kısmında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

UK Netflix Yurtdışında izlemek için ExpressVPN nasıl kullanılır

ExpressVPN’i doğru şekilde ayarlamak için yapmanız gereken birkaç şey vardır. Endişelenmeyin, adımlar basit ve takip edilmesi kolaydır. Bu kılavuz size ayrıntıları gösterecektir.

Nasıl kaydolur ve ExpressVPN nasıl indirilir

ExpressVPN kurulum işleminin ilk kısmı bir ExpressVPN hesabı oluşturmak ve uygulamayı mobil cihazınıza kurmaktır.

    ExpressVPN hesabınızı oluşturduktan sonra, cihazınızda bir web tarayıcısı açın ve Oturum Aç’a dokunun. Bunun için e-posta adresinize ve şifrenize ihtiyacınız olacak. İndirilenler sayfasından hangi istemciye ihtiyacınız olduğunu seçebilirsiniz. Android için ExpressVPN uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirin ve yükleyin. Google Play’e erişebiliyorsanız ExpressVPN uygulamasını oradan indirin. Google Play’e erişemiyorsanız, bu bağlantıyı izleyerek APK’yı doğrudan Android cihazınıza indirebilirsiniz. (ExpressVPN, APK’larını üçüncü taraf kaynaklardan indirmenizi önermez.) APK’ları resmi olmayan kaynaklardan indirmenin verilerinizi riske atabileceğini unutmayın. ExpressVPN’i Play Store’dan indirdiyseniz: ExpressVPN için Google Play Store sayfasında INSTALL üzerine dokunun. KABUL ET üzerine dokunun, ardından uygulama indirilirken bekleyin. Teknik ekip size APK’yı almak için bağlantı verdikten sonra web tarayıcınızı açın ve bağlantıya dokunun. APK’nın indirilmesine izin vermek için Tamam’a dokunun. Öncelikle cihazınıza Play Store dışı indirmelere izin verdiğinizden emin olun (Ayarlar> Biyometri ve güvenlik> Bilinmeyen uygulamaları yükle> (Google Chrome gibi tarayıcınızı seçin). APK’nın indirilmesini bekleyin. APK indirme işlemi bittikten sonra APK’yı açtıktan sonra, kurulumu onaylamanız istenecektir.

ExpressVPN uygulamasını kurma

ExpressVPN uygulamasını cep telefonunuza yükledikten sonra, sonraki adımlar, İngiltere Netflix’i yurtdışında izleyebilmek için düzgün bir şekilde yapılandırmaktır. Yapmanız gerekenler:

    ExpressVPN uygulamasını açın ExpressVPN uygulamasında ExpressVPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin, ardından Oturum Aç’a dokunun. ExpressVPN’i iyileştirmek için kilitlenme raporlarını ve diğer anonim analizleri paylaşabilirsiniz. Rapor paylaşmayı kabul ediyorsanız Tamam öğesine dokunun. VPN’inizi ayarlamanız ve ExpressVPN tarafından bağlantı isteklerini onaylamanız istenecektir. Devam etmek için Tamam’a ve Tamam’a dokunun. Bir VPN sunucusu konumuna bağlanmak için Açık Düğmesine dokunun. Varsayılan olarak, ExpressVPN Akıllı Konum adı verilen sizin için en iyi deneyimi sağlayan konumu önerecektir. Geçerli önerilen konumu istemiyorsanız, Diğer seçenekler simgesine (üç nokta) dokunun ve sunucu konumunuzu manuel olarak seçin. 160 sunucu konumundan herhangi birine bağlanabilirsiniz. Ateş edin ve interneti kullanmak istediğiniz şekilde kullanın!

ExpressVPN ile İngiltere Netflix Nasıl İzlenir

Artık ExpressVPN uygulamanız yapılandırıldığına göre, cihazınızda başka ayar değişikliği yapmanız gerekmez. En sevdiğiniz İngiltere Netflix içeriğinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Netflix uygulamasını açın, bir şov seçin ve eğlenmeye başlayın.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu örnek biçimi izleyerek bu sitede zaten yayınladığımız diğer çözümleri de aramayı deneyebilirsiniz:

Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 açılmıyor

Bu biçim Google’a “Galaxy Note10 açılmıyor” anahtar kelimelerini kullanarak web sitemizdeki aramasını daraltmasını söyleyecektir. Örneğin, Galaxy Note10’unuzun metin göndermemesi ile ilgili bir sorununuz varsa, Google arama kutusuna “Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 metin göndermeyecektir” yazmanız yeterlidir. Sitemizden Google’ın alakalı bulduğu makaleler listelenir.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook sayfamızdan topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.