2019 yılının En İyi 7 Yeni Android Uygulaması

Yeni bir ay, yeni bir uygulama listesi için çağrı yapar. Evet, doğru okudun. Guiding Tech ekibi, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen en iyi yeni Android uygulamalarının bir listesiyle geri döndü.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 1

Mart 2019 ayı tamamen yeni benzersiz uygulamalar ve kişiselleştirme uygulamaları ile ilgili. Heyecan verici bir küçük navbar uygulamasından bir teyp ölçme uygulamasına, hepsinin bu gönderiye özenle paketlenmesini sağladık.

Bir bakalım!

1. Dil Navi

Çoğu Android uygulamasının İngilizce olduğu doğrudur. Ancak, tüm uygulamaların İngilizce olduğunu söylemek yanlış olur. Ana dilinizde olmayan uygulamaları keşfetmek istiyorsanız, şansınız yaver gitmez. Dil Navi boşluğu köprü yardımcı olacaktır.

Best New Android Apps March 2019

Bu şık uygulama, menüler, düğmeler ve metin parçacıkları gibi uygulamaların içindeki metni istediğiniz dile dönüştürür. Yapmanız gereken tek şey kaynak ve hedef dili seçmek ve geri kalanı uygulama tarafından halledilir.

How To Translate Android Apps Into Your Language003How To Translate Android Apps Into Your Language004

Uygulamayı seveceğiniz şey, tümü Google Translate API’sini kullanması sayesinde, desteklenen dil dizilerinin şaşırtıcı olmasıdır.

Bu uygulamayı kullanmak süper kolaydır. Basitçe Language Navi’yi açın, gerekli izinleri verin ve listeden bir uygulamaya dokunun (örneğin, Google Play Kitaplar). Şimdi, dilleri seçin ve başlatmak.

How To Translate Android Apps Into Your Language007How To Translate Android Apps Into Your Language013

Metnin uzunluğuna bağlı olarak, uygulama biraz işlem alabilir. Doğruluktan bahsetmişken, çoğu zaman spottur ve anlam kazanmaya yardımcı olur.

2. YouCam Videosu

YouCam Video, sosyal medya alanındaki yeni video merkezli uygulama. Bu zarif editör, bir dizi farklı efekt, filtre, metin vb. Ekleyerek videolarınızı geliştirir.

Ve bu yeterli değilse, şık bir klip oluşturmak için birkaç fotoğrafı bir araya getirebilirsiniz. Ve size söyleyeyim, geçiş efektleri en sade videoları bile etkileyebilir.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 2Top 7 Best New Android Apps For March 2019 3

Uygulamanın arayüzü hiç akıllıca değil. Neredeyse tüm fonksiyonlar açıklayıcıdır. Sizi rahatsız edebilecek tek şey filigran.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 4Top 7 Best New Android Apps For March 2019 5

Neyse ki ücretli sürüme yükselterek kaldırabilirsiniz.

3. Çevresi Ses Kaydedici

Erişim kolaylığı için sesli notlar tutmayı seven biriyseniz, Aroundsound Audio Recorder sizin için mükemmel bir uygulamadır. Stok kaydediciyle karşılaştırıldığında, bu uygulama kırpma, düzenleme, yeniden adlandırma, yer imi koyma veya eski bir tanesini yeni bir kayıt olarak kaydetme gibi özelleştirme seçenekleri sunar.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 15Top 7 Best New Android Apps For March 2019 16

En iyisi, bu kayıtların bulut depolama hizmetleriyle senkronize edilmesidir. Ayrıca, konumu kendi başına alacak ve kayıtları günün saatlerine göre saklayacaktır. Örneğin, saat 11: 00’de Delhi’de bir sesli not kaydettiğinizi söyleyin; otomatik olarak Gece Sesli Notları, Delhi olarak adlandırılacaktır.

Bu adlandırma kuralı, bir günde bol miktarda not kaydetmediğiniz sürece iyidir. Bunu yaparsanız, Düzenle seçeneğini kullanarak her zaman değiştirebilirsiniz.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 11

Ayrıca sesli notu yarıda duraklatabilirsiniz. Üç nokta menüsüne dokunduğunuzda düzenleme seçenekleri verilecektir.

4. Kolay Adımsayar

Adından da anlaşılacağı gibi, Kolay Adımsayar adımlarınızı hesaplamanıza ve ne kadar yürüdüğünüze veya kaçtığınıza dair bir sekme tutmanıza yardımcı olur.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 2

Kendiniz için bir hedef belirleyebilir ve aktif olduğunuz süreyi görebilirsiniz. Kilometre taşlarını tamamladığınızda uygulama size harika başlıklar kazandırıyor.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 17Top 7 Best New Android Apps For March 2019 18

Easy Pedometer hakkında sevdiğim şey, sizi gün boyunca motive edecek ultra serin bir ekran kilidi widget’ı olmasıdır. Yoğun bir günün en iyisini yaparak formda kalmayı planlıyorsanız, bu olması gereken bir uygulama.

Adım sayımın 200 adımdan fazla ilerlemesini sağlayamadım. İç çekmek.

5. Akıllı Gezinme Çubuğu

Uygulama yapıcılar, telefondaki gezinme çubuğunu denemeye başladı; birkaç telefon üreticisi fiziksel butonları jest ve yazılım tuşları lehine çevirmeye başladı.

Best Oneplus 6 T Lock Screen

Navbar Apps gibi uygulamalar, gezinti çubuğunun üzerinde statik bir görüntü elde etmenize izin verse de, Akıllı gezinti çubuğu bir adım daha ileri gidiyor ve hareketli veya hareketli bir görüntü eklemenizi sağlıyor.

Geliştirici Yogesh Dama, bu akıllı uygulamayı geliştirdi ve Android Pie benzeri ses kontrollerini Android P olmayan cihazlara getirmesiyle tanınıyor.

Sadece altta görüntülemek istediğiniz bir resim seçin. Ardından, animasyon oranını seçin.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 7Top 7 Best New Android Apps For March 2019 9

Bu adım zorunlu olmasa da, birkaç satırlık bir metin eklemeyi de seçebilirsiniz. Bir kez yaptıktan sonra tek yapmanız gereken onu kurtarmak ve Ta-Da! Merhaba, yeni gezinti çubuğu.

OnePlus 6’mda kayda değer bir pil kaybını görmemiş olsam da, bu uygulamayı kullanırken ilk birkaç gün içinde pil kullanımını kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz.

6. Moasure

Evet, uygulamanın asıl adı bu. Şaka yapmıyorum! Moasure neredeyse bir yaşında olmasına rağmen, bu listeye dahil edilmesinin nedeni, son zamanlarda ücretli bölgeden serbest bölgeye geçmesidir.

Tape Measure 2406650 1920

Zaten tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, iki nokta arasındaki mesafeyi hesaplamak veya iki duvar arasındaki açıyı bulmak için telefonunuzun kamerasını ve sensörlerini kullanan akıllı bir ölçü sistemidir.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 19Top 7 Best New Android Apps For March 2019 21

Uygulamayı ayarlamak bir işin biraz. Bir haritayı kalibre ettiğiniz gibi sensörleri kalibre etmeniz gerekecektir. Ölçümlerde size yardımcı olmak için uygulama içinde çeşitli dersler bulunmaktadır. Telefonunuzu bu uygulamayla ölçüm bandı olarak kullanabilirsiniz.

7. Otomatik Stamper

Fotoğraf bilgisi sekmesini tarih ve saat açısından kontrol etmekten sıkıldınız mı? Eğer evet ise, Auto Stamper yeni BFF’niz olacak. Bu temiz küçük uygulama, belirli bir fotoğrafın ne zaman çekildiğini bilmek için her fotoğrafın köşesindeki tarih ve saati damgalar.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 1

Bu uygulama hakkında en iyi şey, stok kameranın üstüne çalışmasıdır. Tek yapmanız gereken tarih-saat formatını ve yazı tipini seçmek. Ayrıca, bu uygulama size seçim için üç ek logo seçeneği sunar.

Top 7 Best New Android Apps For March 2019 22Top 7 Best New Android Apps For March 2019 23

Auto Stamper otomatik olarak çalışır ve bir fotoğrafı tıkladığınızda izin verme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Merhaba, Benzersiz Uygulamalar!

Bunlar, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen uygulamalardan bazıları. En iyi şey, her birinin benzersiz olmasıdır. Peki bunlardan hangisini ilk sen alacaksın? Benim tahminim Moasure.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildiriniz.

Sıradaki: Şubat 2019 tarihli Ayın Uygulamalarını kontrol ettiniz mi? Aksi takdirde, aşağıdaki bağlantıya tıklayın.