2019 yılının En İyi 7 Yeni Android Uygulaması

Yeni bir ay yeni bir uygulama listesi için çağırır. Evet, doğru okudun. Kılavuz Teknoloji ekibi, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen en iyi yeni Android uygulamalarının bir listesiyle geri döndü.

Mart 2019 ayı tamamen yeni benzersiz uygulamalar ve kişiselleştirme uygulamaları ile ilgili. Heyecan verici bir küçük navbar uygulamasından bir teyp ölçme uygulamasına, hepsinin bu gönderiye özenle paketlenmesini sağladık.

Bir bakalım!

1. Dil Navi

Çoğu Android uygulamasının İngilizce olduğu doğrudur. Ancak, tüm uygulamaların İngilizce olduğunu söylemek yanlış olur. Anadilinizde olmayan uygulamaları ana dilinizde keşfetmek istiyorsanız, şansınız yaver gitmiş gibi görünüyor. Dil Navi boşluğu köprü yardımcı olacaktır.

Bu şık uygulama, menüler, düğmeler ve metin parçacıkları gibi uygulamaların içindeki metni istediğiniz dile dönüştürür. Yapmanız gereken tek şey kaynak ve hedef dili seçmek ve geri kalanı uygulama tarafından halledilir.

Seveceğiniz şey, tümü Google Çeviri API'sini kullanması sayesinde şaşırtıcı desteklenen diller dizisidir.

Bu uygulamayı kullanmak süper kolaydır. Basitçe Language Navi'yi açın, gerekli izinleri verin ve listeden bir uygulamaya dokunun (örneğin, Google Play Kitaplar). Şimdi, dilleri seçin ve başlatmak.

Metnin uzunluğuna bağlı olarak, uygulama biraz işlem alabilir. Doğruluktan bahsetmişken, çoğu zaman spottur ve anlam kazanmaya yardımcı olur.

Dil Navi indir

Also on Guiding Tech
3 Live Translation Apps That Makes Solo Trips to Abroad a Joy

Read More

2. YouCam Videosu

YouCam Video, sosyal medya alanındaki yeni video merkezli uygulama. Bu zarif düzenleyici, bir dizi farklı efekt, filtre, metin vb. Ekleyerek videolarınızı geliştirir.

Ve eğer bu yeterli değilse, şık bir klip oluşturmak için birkaç fotoğrafı bir araya getirebilirsiniz. Ve size söyleyeyim, geçiş efektleri en sade videoları bile etkileyebilir.

Uygulamanın arayüzü hiç akıllıca değil. Neredeyse tüm fonksiyonlar kendi kendini açıklayıcıdır. Sizi rahatsız edebilecek tek şey filigran.

Neyse ki ücretli sürüme yükselterek kaldırabilirsiniz.

YouCam Video'yu İndirin

3. Çevresi Ses Kaydedici

Erişim kolaylığı için sesli notlar tutmayı seven biriyseniz, Aroundsound Audio Recorder sizin için mükemmel bir uygulamadır. Stok kaydediciye kıyasla, bu uygulama size kırpma, düzenleme, yeniden adlandırma, yer imi koyma veya eski bir tanesini yeni bir kayıt olarak kaydetme gibi özelleştirme seçenekleri sunar.

En iyisi, bu kayıtların bulut depolama hizmetleriyle senkronize edilmesidir. Ayrıca, yeri kendi başına alacak ve kayıtları günün saatlerine göre saklayacaktır. Örneğin, saat 11: 00'de Delhi'de bir sesli not kaydettiğinizi söyleyin; otomatik olarak Gece Sesli Notları, Delhi olarak adlandırılacaktır.

Bu adlandırma kuralı, bir günde bol miktarda not kaydetmediğiniz sürece iyidir. Bunu yaparsanız, Düzenle seçeneğini kullanarak her zaman değiştirebilirsiniz.

Ayrıca sesli notu yarıda duraklatabilirsiniz. Üç nokta menüsüne dokunduğunuzda düzenleme seçenekleri sunulur.

Aroundsound Ses Kaydediciyi İndirin

4. Kolay Adımsayar

Adından da anlaşılacağı gibi, Kolay Adımsayar adımlarınızı hesaplamanıza ve ne kadar yürüdüğünüze veya kaçtığınıza dair bir sekme tutmanıza yardımcı olur.

Kendiniz için bir hedef belirleyebilir ve aktif olduğunuz süreyi görebilirsiniz. Kilometre taşlarını tamamladığınızda uygulama size harika başlıklar kazandırır.

Easy Pedometer hakkında sevdiğim şey, gün boyunca sizi motive edecek ultra serin bir ekran kilidi aracı olduğudur. Meşgul günün en iyi şekilde yaparak formda olmayı planlıyorsanız, bu olması gereken bir uygulama.

Adım sayımın 200 adımdan fazla ilerlemesini sağlayamadım. İç çekmek.

Kolay Adımsayarı İndirin

5. Akıllı Gezinme Çubuğu

Uygulama yapıcılar telefonun gezinme çubuğunu denemeye başladı, çünkü birkaç telefon üreticisi fiziksel düğmeleri hareketler ve yazılım tuşları lehine kesmeye başladı.

Navbar Apps gibi uygulamalar, çubuğun üzerinde statik bir görüntü elde etmenize izin verse de, Akıllı gezinti çubuğu bir adım daha ileri gidiyor ve hareketli veya animasyonlu bir görüntü eklemenizi sağlıyor.

Geliştirici Yogesh Dama, bu akıllı uygulamayı geliştirdi ve Android Pie benzeri ses kontrollerini Android P olmayan cihazlara getirdiği için bilinir.

Sadece altta görüntülemek istediğiniz bir resim seçin. Ardından, animasyon oranını seçin.

Bu adım zorunlu olmasa da, birkaç satırlık bir metin eklemeyi de seçebilirsiniz. Bir kez yaptıktan sonra tek yapmanız gereken onu kurtarmak ve Ta-Da! Merhaba, yeni gezinti çubuğu.

OnePlus 6'mda kayda değer bir pil kaybını görmemiş olsam da, bu uygulamayı kullanırken ilk birkaç gün içinde pil kullanımını kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz.

Akıllı Gezinme Çubuğunu İndirin

Also on Guiding Tech
Manage Android’s Battery Health Better with This Cool App

Read More

6. Moasure

Evet, uygulamanın asıl adı bu. Şaka yapmıyorum! Moasure neredeyse bir yaşında olmasına rağmen, bu listeye dahil edilmesinin nedeni, son zamanlarda ücretli bölgeden serbest bölgeye geçmesidir.

Daha önce de tahmin edebileceğiniz gibi, bu iki nokta arasındaki mesafeyi hesaplamak veya iki duvar arasındaki açıyı bulmak için telefonunuzun kamerasını ve sensörlerini kullanan akıllı bir ölçü sistemidir.

Uygulamayı ayarlamak bir işin biraz. Bir haritayı kalibre ettiğiniz gibi sensörleri kalibre etmeniz gerekecektir. Ölçümlerde size yardımcı olmak için uygulama içinde çeşitli dersler bulunmaktadır. Telefonunuzu bu uygulamayla ölçüm bandı olarak kullanabilirsiniz.

Moasure indir

7. Otomatik Stamper

Fotoğraf Bilgi sekmesini tarih ve saat için kontrol etmekten sıkıldınız mı? Eğer evet ise, Auto Stamper yeni BFF'niz olacak. Bu temiz küçük uygulama, belirli bir fotoğrafın ne zaman çekildiğini bilmek için her fotoğrafın köşesindeki tarih ve saati damgalar.

Bu uygulama hakkında en iyi şey, stok kameranın üstüne çalışmasıdır. Tek yapmanız gereken tarih-saat formatını ve yazı tipini seçmek. Ayrıca, bu uygulama size seçim için üç ek logo seçeneği sunar.

Auto Stamper otomatik olarak çalışır ve bir fotoğrafı tıkladığınızda izin verme konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Otomatik Stamper'ı indirin

Merhaba, Benzersiz Uygulamalar!

Bunlar, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen uygulamalardan bazıları. En iyi şey, her birinin benzersiz olmasıdır. Peki bunlardan hangisini ilk sen alacaksın? Benim tahminim Moasure.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildiriniz.

Sıradaki: Şubat 2019 tarihli Ayın Uygulamalarını kontrol ettiniz mi? Aksi takdirde, aşağıdaki bağlantıya tıklayın.