2019’da Snapchat Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir

Herhangi bir nedenden ötürü Snapchat kullanıcı adınızı nasıl değiştireceğinizi merak ediyorsanız, işte bir tek cevap: Snapchat kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz! Dışarıdaki tüm “hack’leri” ve ya da anlık görüntü kullanıcı adının nasıl değiştirileceği ile ilgili “çözümleri” okumayı bırakın. Snapchat kullanıcı adını değiştirmeyle ilgili tüm eğitmenler temel olarak snapchat hesabınızı silmenizi ve yeni bir Snapchat hesabı oluşturmanızı söylüyor. Bu kadar.

Dinlenmek için yatmak, Snapchat kullanıcı adınızı değiştirmek mümkündür, hadi bir kez ve herkes için dinlenelim. 2017 itibariyle, Snapchat desteği bize açıkça açıkça “HAYIR” olduğunu söylüyor, Snapchat kullanıcı adınızı değiştiremezsiniz:

Kullanıcı Adımı Değiştirebilir miyim? Güvenlik nedeniyle, mevcut bir hesabın kullanıcı adını değiştirmek şu anda mümkün değil. İsterseniz hesabınızı silebilir ve farklı bir kullanıcı adıyla yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

Snapchat Ekran Adını Değiştirme

Snapchat kullanıcı adınızı değiştirmeye alternatif olarak ekran adınızı değiştirmeye karar verebilirsiniz. İşte Snapchat desteğinin sunduğu bir ipucu. Snapchat görünen adınız aslında özelleştirilebilir ve adınızın gerçekte arkadaşlarınıza ve takipçilerinize nasıl gösterileceğini değiştirir.

Snapchat ekran adınızı değiştirmek için:

    Sağ üst köşedeki profil sayfanıza dokunun. Hesabım’a gidin ve Ad’ı seçin. Yeni görünen adınızı değiştirin ve kaydedin.

Veya şunu da deneyebilirsiniz:

    Profil ekranındaki Ek Kodunuz altındaki isme dokunun. Seçtiğiniz ismi girin ve kaydedin, ayrıntılar için aşağıya bakın.