5 En İyi Android Kafein Alım Hesaplama Apps

Kafein birçok sağlık yararı sağlar, ancak yaşamdaki tüm güzel şeyler hakkında ne söylediklerini bilirsiniz. Çok iyi bir şey kötü bir şey olabilir.

Bu, onu tüketmeyi bırakmanız gerektiğini söylemez. Kafein vermek yerine, izlemeye başlamalısın.

Mayo Clinic'e göre, günlük 400 mg kafein tüketmenin yetişkinler için güvenli olması gerekiyor. Çoğu uygulama aynı kuralı izliyor gibi görünüyor.

Bir çok insan, bağımlı olana kadar ne kadar kafein tükettiklerini bile bilmiyorlar. Korunma her zaman tedaviden iyidir. Bu düşünceyle, Android platformu için en iyi Caffeine giriş hesap makinesi uygulamalarına bir göz atalım.

1. Kafein Takibi

Kafein Takibi, günlük kafein tüketiminizi takip etmenize yardımcı olur ve yudumlandığınız kahvenin adı, içecek boyutu (oz veya ml) ve mg cinsinden kafein miktarı gibi değerleri girmenize yardımcı olur.

Otomatik olarak anında oluşturduğu pasta grafiklerini ve grafikleri severim. Renk kodlu bir grafik, kanınızdaki kafein seviyesini, tükettiğiniz miktarı gösterir, ancak henüz kan akışınızı vurur ve kafein metabolize eder.

Açılır menüde sizinkini bulamazsanız özel içecekler de ekleyebilirsiniz. Tüm veriler CSV formatında ihraç edilebilir. App sadece 0,99 $ mal olacak ama her kuruşa değer.

Kafein Takibi İndir

Interesting Fact: Every individual is unique and coffee proves this point beyond doubt! According New York Magazine, caffeine affects everyone differently depending on birth control, age, sex, race, and gender.

2. Kafein Hesaplayıcısı

Kafein Hesap Makinesi, seçim için sınırlı sayıda kahve tarifleri ile oldukça basit bir uygulama. Seçenekler sınırlı olsa da, UI işlevseldir ve kullanımı kolaydır. Açılır menüden içeceği seçin, ml / oz ile fincanın büyüklüğünü seçin.

Bazı insanlar birbiri ardına bir bardak tüketme eğilimindedir, bu yüzden Kafein Hesaplayıcısı bardak sayısını da seçmenize izin verir. Görünüşe göre 28.9mg kafein içeren Coca-Cola'yı (300ml) seçtim!

App iyi ve potansiyeli var ama bir sebepten dolayı, geliştirici onu terk etmiş görünüyor. Böylece avımıza devam ediyoruz.

Kafein Hesap Makinesi İndir

Also on Guiding Tech
Foodily is a Great Site for Food Lovers to Find and Share Recipes

Read More

3. Kafein Takibi: Kofe +

Kofe + günlük kafein alımınızı izlemekle kalmayıp aynı zamanda kan kafein içeriğinizi de takip edecek kullanışlı bir kafein izleyicisidir. Ekranınızın sağ alt tarafındaki büyük mavi '+' simgesine ve giriş ayrıntılarına tıklamanız yeterli.

Kafein içeriği ile (700+) arasında seçim yapmak için oldukça geniş bir kahve isimleri veritabanı ile birlikte geliyor. Yazmaya başladığınızda, Google aramada gördüğünüz gibi önerilerinizi göreceksiniz. Tüketiminizin tarihini, saatini ve süresini girebilirsiniz. Miktarı girmeyi unutmayın.

Uygulama daha sonra otomatik olarak kafein içeriğini hesaplar ve bugünkü hedefinize ekler. Uygulamasına göre, 314mg tükettim ve hala 86 tane var.

Şimdiye kadar, Kofe + aralarından seçim yapabileceğiniz ve çalıştığı en geniş kahve isimleri listesini sunuyor.

Kafein Takibi İndir

Cool Fact: You are not the only one addicted to caffeine. According to Villanova University, 90% of the US population is consuming an average of 300mg of caffeine daily. That’s a big market!

4. Günde Kafein

Kafein ile olan şey, sadece kahvede değil, aynı zamanda çay, enerji içecekleri ve gazlı içeceklerde de mevcut olmasıdır. Yukarıda belirtilen uygulamalar kafein tüketimini ve durumunu izlemekte iyi bir iş çıkarırken, bunları kategorize etmeyi başaramamışlardır.

Caffeine Per Day, tüketilen ad ve miktar gibi diğer ayrıntıları girmeden önce mevcut dört kategoriden birini seçmenize izin verecektir.

Ben tüm bu gazozlar nedeniyle sistemime ne kadar kafein girdiğini takip etme yeteneğini beğendiğimde, uygulama her zaman açtığım yaşımı soruyor. Sinir bozucu olsa da bir saniyeden az sürüyor.

Günlük kafein indir

Also on Guiding Tech
Why Do We Eat When We’re Bored?

Read More

5. Kafein Sayacı Ücretsiz

Kafein Sayacı, günlük / aylık kafein alımınızı izleyecek ve sınırlar içinde kalmanıza yardımcı olacak ücretsiz, ancak reklam destekli bir uygulamadır. Bu, listede iyi bir kullanıcı arayüzü olduğunu düşündüğüm ilk uygulama. Bugünün istatistikleri ile düzgün bir tarih widget.

Eğer bir Starbucks düzenli ve ABD veya Avrupa'da yaşıyorsanız, bu uygulamayı daha çok seveceksiniz. Bunun nedeni, Starbucks için sunulan tüm menülerle ayrı seçeneklere sahip olmalarıdır.

Sadece öğeyi seçin ve içeriğini bileceksiniz. Starbucks listesi kapsamlı olsa da, diğer seçenekler mevcut Android için diğer kafein sayacı uygulamalarında gördüğüm kadar eşit değildir.

Grafikler, toplamla birlikte tüketim ile işaretlenmiş her gün daha iyi görünür. Dediğim gibi, UI oldukça düzgün ve işlevsel.

Hamile olan kadınlar için ayrı bir seçenek var. İdeal olarak, uygulamaya göre günlük 200 mg'dan fazla kafein tüketmemelisiniz.

Kafein Sayacını Ücretsiz İndirin

Kafein Powered by

Bir akıllı telefonun şarj edilmesi gerektiği gibi kafeine ihtiyaç duyan insanlardan biriyseniz, kafein alımınızı izlemek için yukarıdaki uygulamalardan birine de ihtiyacınız var. Kahve iç ve sağlıklı kal.

Sonraki: Kahve ile birlikte gitmek için yemek pişirmeyi öğrenmek ister misiniz? Yemek yapmayı öğrenmek için üç harika YouTube kanalını keşfetmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.