5 En İyi Kindle Paperwhite 2018 Su Güvenli Kasa ve Kapakları

Kindle Paperwhite 2018 (10. Nesil) en iyi özelliklerden bazıları ile birlikte gelir. Şık, su geçirmez, ekrana gömme bir ekrana ve selefinden iki kat daha fazla depolama alanına sahip. Ayrıca, IPX8 sertifikası, su sıçraması ile başa çıkabilmesi ve iki metrelik su için 60 dakikaya kadar su altında kalması anlamına gelir.

Su geçirmez olması sayesinde, eşyalarınız boyunca birkaç su sıçramasına neden olacak bir kasa isteyeceksiniz.

İlk başta, su geçirmez bir kasaya yatırım yapmak aptalca görünüyor. Bununla birlikte, uzun süredir Kindle kullanıcısıysanız, toz, kir ve yağlı parmaklar nedeniyle durumların yapışkanlaştığını bilmelisiniz. 130 dolarlık bir e-okuyucuda isteyeceğin bir şey değil mi?

Bu yazıda, Kindle Paperwhite 2018 için en iyi su geçirmez kılıfların bazılarını sıraladık.

Note: The cases on this list are meant for the 2018 Amazon Kindle Paperwhite (10th Generation) only.

1. Amazon Su Güvenli Kumaş Kapak

satın almak

Amazon Su Korumalı Kumaş Kapak

Listemizdeki ilk şey Amazon'un kendi bünyesindeki su geçirmez kılıfı. Bu kumaş tabanlı kapak, çoğu kullanıcı için olduğu gibi, resimlerden çok daha iyi görünüyor. Kurum içi bir örtü olduğundan, uyum için endişelenmenize gerek kalmayacak. Kapatıldığında cihazı tutan güçlü bir manyetik ataşmanla birlikte gelir. Ayrıca, okurken, manyetik kapak otomatik olarak arkaya yaslanır ve böylece rahat bir şekilde okumanızı sağlar.

Kumaş dokulu bir his verir ve tutmayı kolaylaştırır. Bu kapakla ilgili en iyi şey, Amazon logosunun küçük, küçük ve yüze ait olmaması. Olumsuz tarafı, suya dayanıklı olmasına rağmen, kumaş yüzeyindeki toz parçacıklarını biriktiriyor.

30 dolar, bu dava pahalı tarafta biraz görünebilir. Ancak, kullanıcı deneyimi, dayanıklılık ve su geçirmezlik söz konusu olduğunda tüm doğru kutuları kontrol eder.

Kapak üç renkte gelir – siyah, mavi ve sarı. İlk ikisi şık bir görünüm sunsa da, parlak sarı daha iyi görünürlük vaat ediyor.

Birkaç kullanıcı kenarlarında yıpranma dokusunu bildirmiş olsa da, Amazon kullanıcılarının çoğu bu sorunla karşı karşıya kalmadı. Amazon suya dayanıklı kumaş örtü yazarken,% 65'in üzerinde beş yıldızlı ve% 5'in üzerinde bir yıldızlı incelemeye sahip.

Also on Guiding Tech
15 Most Unique Sites to Find the Best Free Kindle Ebooks

Read More

2. Ayotu Suya Dayanıklı Kasa

satın almak

Ayotu Suya Dayanıklı Kasa

Eğer kasvetli siyah veya parlak sarı bir şey değilse, harika tasarımlarla birkaç kapak denemeye ne dersiniz? Ayotu su kasası kasasına selam söyle. Harika bir dizi baskıyla geliyorlar ve şık ve hafifler. Yukarıdaki durum gibi, bu bile bir manyetik tokayı birleştirir. Kapak cihaza tam olarak uyuyor ve aynı zamanda cihazın ağırlığına fazla bir şey katmıyor.

Kindle Paperwhite 2018 için Ayotu davaları hakkında en iyi şey şaşırtıcı grafikleri. Harika kedi grafiklerinden muhteşem çiçeklere, bir düzineden fazla farklı durumdan seçiminizi yapabilirsiniz.

Davanın yapımına gelince, ön katıdır. Farkında olmayanlar için, manyetik durumlar otomatik açma ve uyku işlevselliği ile karışabilir. Neyse ki, üreticilerin bu bölümü ele aldıkları görülüyor, ancak bununla ilgili herhangi bir sorun bildiren birkaç kullanıcı var.

3. Omoton Akıllı Kabuk Kapak

satın almak

Omoton Akıllı Kabuk Kapağı

Omoton akıllı kabuk kılıfı, düşme / çarpma koruması ile birlikte gelir. Bu yüzden Kindle Paperwhite cihazınız bir dalış alırsa, kılıf cihazın korunmasına yardımcı olmalıdır. Bu kılıf, temizliği kolaylaştıran PU Deriden yapılmıştır. Ayrıca, kasadaki hafif pürüzlü doku, Kindle'ın elinizden kaymasını önler.

Ön kapak ortada bir pleksiglas katmana sahiptir, bu da cihazın sert ve dolayısıyla kolay tutulmasını sağlar. Ayrıca, durumun, durumu doğrulayan Amazon kullanıcılarının büyük bir kısmına uyduğu bildiriliyor. Manyetik kapatma beklendiği gibi çalışır.

Genel olarak, kalite mükemmel ve cihaza prim hissi veriyor. Diğerlerinin yanı sıra canlı turuncu, mor ve mavi gibi sonsuz renk seçeneğiniz var.

Also on Guiding Tech
Top 10 Sites for Free and Discounted EBooks

Read More

4. Amazon Deri Kapak

satın almak

Amazon Deri Kapak

Amazon deri kılıfı kesinlikle su geçirmez bir kasa değildir. Ancak, bundan kolayca sıvıları kolayca silebileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca koyu dokulu deri Kindle'ınıza şık bir görünüm verecektir. Bu kapak dört renkte gelir – siyah, kırmızı, mavi ve merlot. Bu durumda, kullanımda değilken Kindle'ı yerinde tutmak için manyetik bir tokası da vardır.

Kapak, cihaza hoş bir görünüm kazandırıyor. % 63 beş yıldızlı ve% 8 bir yıldızlı puan almış. Amazon onu doğal deri olarak işaretlese de, birçok Amazon kullanıcısı derilerin kenarlarında yıprandığını bildirdi.

Ayrıca, birçok Amazon kullanıcısına göre, deri önceki nesillerin deri kılıflarıyla karşılaştırıldığında çok ince.

5. Vimorco Suya Dayanıklı Kılıf

satın almak

Vimorco Suya Dayanıklı Kasa

Deneyebileceğiniz bir diğer dava ise Vimorco su emniyetli kasa. Bu deri suni deriden yapılmış ve güzel grafikler ve tasarımlar içeriyor. Sahte deri suya dayanıklıdır ve zaman zaman tuhaf su sıçramalarını kaldırabilir. Kabaca gram ağırlığındadır ve bu nedenle toplam ağırlığa fazla katkı yapmaz.

Ayrıca, kapaktaki mıknatıslar sayesinde otomatik uyanma ve uyku işlevi de geliyor. Vimorco davasının en iyi yanı ömür boyu garantisi. Yapıcı, sorulara 24 saat içinde cevap vereceğini iddia ediyor.

Also on Guiding Tech

.camp-list-407{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/206124/Cool-Office-Desk-Accessories-To-Buy-Under-50_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1539443396’);background-size:cover;background-position:center center}

#accessories

Click here to see our accessories articles page

Hangisi olacak?

Günün sonunda, Kindle sahipleri ince, hafif ve okuyucuyu güdük görünmeyen kapaklara bayılıyor. Herhangi biri otomatik olarak arkasına oturan ve ara sıra sıvı damlalarını emen böyle bir kapağı herkes ister.

Bununla birlikte, su sıçramalarına karşı güvenlik, öncelikli konulardan biri olmaya devam ediyor. Umarım Kindle'ınız için iyi bir durum bulacaksınız.