5 son dakika harika Noel hediyesi

Noel hızla yaklaşıyor ve hediye almak için artık zaman kalmadı. Teslimat süreleri, hediyelerin zamanında gelmesini sağlamak için çok sıkıdır, soğuktur ve alışveriş merkezinde hiçbir park alanı kalmamıştır. Son dakika tatil hediyesi için umutsuzca arama yapıyorsanız, bu makale sizin için.

  • Noel için bir ses asistanı almalı mısın?
  • 2017 yılının en iyi Android akıllı telefonları

Amazon hediye sertifikası: seçim özgürlüğü

Amazon.com'da büyük miktarda hediye vardır, ancak ne okumanız gerektiğinden emin değilseniz veya sevkıyat için geç olmak için okuyor olmanız gerekir. Peki neden bir hediye sertifikası değil? Alıcı, geniş pazarda sevdikleri bir şeyi bulacağından emindir ve bu sadece birisine nakit para dağıtmaktan daha iyi bir seçenektir. Mağazadan fiziksel bir Amazon hediye kartı almak istemiyorsanız dijital bir e-posta ile gönderebilirsiniz. İkinci seçenekle kişisel bir dokunuş için özel bir fotoğraf ile göndermeyi seçebilirsiniz. Kartlar birkaç tutarda gelir: 25 dolar, 50 dolar, 75 dolar, 100 dolar veya özel bir tutar.

Amazon gift cards are hard not to love! / © AndroidPIT, Shutterstock

Google Play Store hediye kartı: Her zaman ceplerinde bir Android kullanıcısı olanlar için

Bu, basit bir hediye kartı değildir, çünkü satın alımların tamamı dijital olacaktır. Başlangıçta bir sınırlama gibi görünebilir, ancak gerçekte alıcıya, kendilerini asla savuramayacakları eğlenceli veya gereksiz uygulamaları satın almaya başlamasını sağlayan çok orijinal bir hediye.

Alıcı, müzik, film, kitap, dergi ve uygulama satın almak için Play Store'daki hediye kartını kullanabilir; satın alma işlemini her zaman düşündüğü, ancak aslında satın alma işlemine hiç girmedi. Birçok fiziksel perakende mağazasında veya doğrudan çevrimiçi ortamda bulabileceğiniz bu hediye ile arkadaşlarınızı şaşırtın.

  • 2017 yılının en iyi Android uygulamaları

A gift card that offers endless possibilities for entertainment! / © AndroidPIT

iTunes hediye kartı: Apple hayranları için

Arkadaşlarınız Apple ekosistemine kapılıyorsa bir iTunes hediye kartını takdir edeceklerdir. Bunlar, App Store'da bulunan müzik, film, TV şovu, uygulama, kitap ve başka şeyler satın almanızı sağlar.

Hediye kartları resmi Apple web sitesinde veya bazı fiziksel mağazalarda satın alınabilir. Hediye kartı doğrudan e-posta ile gönderebilirsiniz; bu, saat geçtikçe en iyi çözümdür.

  • Apple iPhone 8 incelemesi: Bir boyut daha küçük

For those immersed in the Apple ecosystem! / © AndroidPIT

Hediye kartı sağlayın: müzik severler için

Arkadaşlarınızda ve aileniz arasında her zaman en sevdiğiniz çalma listeleri olmadan yaşayamayan, her zaman hazır olan kulaklıkları olan en az bir tane vardır. Sizin için mükemmel bir çözümümüz var: Dünyanın en yaygın ve sevilen akıcı müzik servislerinden biri olan Spotify hediye kartı.

Bir hediye kartı satın almak çok basit: Onları Best Buy gibi mağazalarda bulabilir veya evinizin konforunda bir e-kart satın alabilirsiniz. Çevrimiçi satın almak için, yalnızca giriş yapın, tutarı seçin ve alıcının verilerini girin.

  • Android için en iyi müzik akışı uygulamaları

A gift suitable for music lovers. / © ANDROIDPIT

Netflix hediye kartı: evdeki tüm sinema

Film ve TV şovlarına takıntılı birkaç aylık Netflix'i arkadaşınıza hediye etmeye ne dersiniz? İyi bilinen akışlı platform, herkesin cüzdanıyla çalışabilen abonelik hediyesi tutarları sunar. Bir tane satın almak için yetkili bir perakende satış şirketine gidip Amazon'da satın alabilirsiniz. Hediyeyi kullanmak için alıcı, hesaplarına giriş yapabilir ve kodu girebilir. Unutmayın, Netflix'in yeni üyeleri ücretsiz deneme ayı alabilirler. Herkes sadece kanepede rahatlamak isteyen kış boyunca mükemmel bir hediye.

  • Android'de TV akışını izlemek için en iyi uygulamalar

Have you already seen the new season of the Walking Dead? / © ANDROIDPIT

Başka son dakika hediye fikirleriniz var mı? Acele edin ve paylaşın, Noel'de çok az kişi eksik!