7 Netflix Kullanıcıları İçin Olması Gereken Android Uygulamaları

Netflix en iyi TV programlarından, filmlerden ve belgesellerden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Belki de bu akış hizmeti ile ilgili en iyi şey, karmaşık algoritmaları sayesinde ne izlemek istediğinizi bilmek. Dinamik ana sayfa ve küçük resimler çekici görünüyor, ancak keşif hala zor.

Bu yetersizlik, özellikle deney yapma havasında olduğunuzda veya yeni türler denemek istediğinizde belirgindir. Ve o zaman, yorumlar, gizli filmler, alt türler ve sizi bir arama seçeneğiyle bırakma konusunda size hiçbir seçenek sunmadığınızı hissederseniz.

Ee ne yapıyorsun? Netflix izleme alışkanlıklarınızı kontrol etsin mi? Peki ya diğer yoldan?

Bu yayında, Netflix deneyiminizi artıracak ve boşlukları doldurmanıza yardımcı olacak olmazsa olmaz Android uygulamalarından bazılarını keşfediyoruz.

Başlayalım.

Also on Guiding Tech

.camp-list-859{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/211540/Netflix-Lead_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.PNG?1545408087’);background-size:cover;background-position:center center}

#netflix

Click here to see our netflix articles page

1. çarpıntı

Eğer hevesli bir Netflix hayranıysanız, Netflix'in saat geçmişinize göre küçük resimleri gönderdiğini bilmelisiniz. Sadece filmin buna değmediğini bulmak için ilginç bir film küçük resmi keşfettiğinizi hayal edin.

IMDB puanlarını Netflix'te kolayca görüntülemek istemiyor musunuz? Çoğunlukla değerli bir zaman geçirmeden önce belirli bir filmin derecelendirmelerini ve diğer detaylarını bulmak için.

Flutter, Netflix uygulaması içine, bir başlığı açtığınız anda ortalama derecelendirmeyi göreceğiniz düzgün bir kaplama kullanarak film derecelendirmeleri getirir. Uygulamanın Netflix'te en yüksek oy alan içeriği görmesini kolaylaştırması bu şekildedir.

Bu uygulama IMDB'den film derecelendirmeleri alıyor, bu nedenle çoğu film ve TV dizisi derecelendirmeleri için güvenilir bir kaynak olduğunu düşündüğünüz için endişelenmenize gerek yok. Ancak, Flutter, çalışmak için Erişilebilirlik ayarlarına ve Kaplama izinlerine erişim gerektirir.

Hatta trend filmleri ve gösterileri uygulama aracılığıyla bulabilirsiniz. Sadece bu uygulamayı Pil Optimizasyonu altındaki Optimize Edilmemiş listesinde tuttuğunuzdan emin olun.

Flutter indirin

2. JustWatch

"Bugün hangi filmi izlemeliyim" belki de bir Netflix kullanıcısının en yaygın ikilemlerinden biridir. Just Watch, bu sorunu Netflix'e yapılan son eklemelerden oluşan bir kataloğu ile çözer. Tüm başlıkları görüntülemenin yanı sıra, belirli bir film eklendiğinde bir zaman çizelgesi gösterir.

İzlemek istediğiniz filmlerin ortalama derecelendirmesini ve türünü belirterek aramayı özelleştirebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanmak için, bölgeyi ve ardından servisi seçmeniz gerekir – Netflix. Tamamlandığında, uygulama tüm yeni Netflix içeriğini görüntüler. Gösterileri ve filmleri filtrelemek için, Filtrele üzerine dokunun ve istediğiniz gibi özelleştirin.

JustWatch'ı indirin

3. Rave

Rave topluluk izlemeyi tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu küçük uygulama aynı şehir ya da ülkede olmadıklarında bile arkadaşlarınızla film izlemenizi ve göstermenizi sağlar. Tek yapmanız gereken, geçerli bir Netflix hesabı olan birini sanal partinize davet etmek. Ayrıca, katılabileceğiniz birçok genel görüntüleme akışı var.

Bu uygulama telefonunuzdaki Netflix ana ekranını çoğaltır. Bir başlık seçtikten sonra aşağı kaydırın ve Gizlilik> Arkadaşlar üzerine dokunun ve bağlantıyı arkadaşınızla e-posta veya SMS üzerinden paylaşın.

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra, Rave arkadaşınızla hızlı bir şekilde konuşmak istediğinizde sohbeti birleştirir. Rave ayrıca YouTube, History Channel, Vimeo ve Liked gibi birkaç servisi de destekliyor.

Bazı gecikme sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz, ancak eğlenceyi bozmak için can sıkıcı değil.

Note: Both the parties need a working Netflix account for this app to work.

Rave indir

Also on Guiding Tech
What is the Download Limit on Netflix?

Read More

4. Global İçerik İçin HideIPVPN

Geçen gün Netflix'te Thor: Ragnarok'u arıyordum ve bulamadığımda şaşırdım. Ancak Google’da yapılan hızlı bir arama, başlığın Netflix’te gerçekten kullanılabildiğini ancak yalnızca belirli bölgeler için bulunduğunu ortaya çıkardı. Kötü haber!

Netflix farklı bölgelerde içerik sunar ve her bölgenin farklı bir kataloğu vardır. Peki, bu bölge kısıtlamalarını nasıl atlıyorsunuz? Sonuçta, sonuçta, bunun bir yolu var.

Cevap VPN uygulamaları. Google Play Store'da birçok uygulama olmasına rağmen, HideIPVPN iş için en iyi uygulamalardan biridir. Ücretsizdir ve diğer uygulamalara kıyasla nispeten daha hızlıdır.

Bu uygulamalardaki uygulamada olduğu gibi, bir ABD VPN'de oturum açmanız, Netflix'e erişmeniz ve kendinizden önceki sihrleri görmeniz gerekir. Evet, bana sonra teşekkür edersiniz.

Note: If you plan to use any other VPN service, then the experience and speed may not be optimized for it. So this requires a bit of trial and error on your part.

HideIPVPN'i indirin

5. VidAngel

Filmlerinizin çıplaklık, yetişkin dili ve şiddetten silinmesini ister misiniz? Eğer evet ise, VidAngel sizin için olanıdır. Bu zarif uygulama, küfürleri ve filmlerden gelen olgun içeriği filtreler, böylece aileleri izlemek için idealdir.

Bu uygulamayı kullanmak için Netflix hesabınızı bağlamanız gerekir. Bu uygulama hakkında hayranlık uyandıran şey, atlamak istediğiniz içeriği seçmenize olanak sağlamasıdır.

Herhangi bir şova başlamadan önce, itiraz içeriğini listelemek için Filtreler üzerine dokunun. Yapmanız gereken tek şey, atlamak isteyenler üzerine dokunun. Seçimleri yaptıktan sonra, VidAngle akışı sizin için uyarlar.

Eğer günlük iş yerinizde veya çalışma saatlerinde gösterileri izlemek için NSFW (İş İçin Güvenli Değil) sahnelerini atlamak istiyorsanız, VidAngel mükemmeldir.

20. Yüzyıl Fox, Disney ve Warner Bros, 2016 yılında VidAngel'e telif hakkı ihlali nedeniyle dava açtı. Yasal savaşı kaybettikten sonra, VidAngel Netflix ve Amazon gibi dijital yayın servislerine geçti.

Note: VidAngel is free for the first 30 days after which you must pay $9.99 per month to continue using it.

VidAngel'i indirin

6. Gizli Film Kategorileri

Film aramak için Netflix'in arşivinde avlanmayı ve kazmayı unutun. Gizli Film Kategorileri, tüm gizli ve belirsiz alt türleri listeleyerek bu işi sizin için kolaylaştırır.

Bu uygulama hakkında sevdiğim şey, Netflix hesabınızı bağlamanıza gerek kalmaması. Uygulamayı açın, bir kategori seçin ve bu türe ait tüm filmler orijinal Netflix uygulamasında gösterilecektir.

Tabii ki, katalog Netflix hesabınızın bölgesine bağlı olacaktır.

Gizli Film Kategorilerini İndirin

Also on Guiding Tech
7 Incredible Netflix Tips to Unleash its Awesomeness

Read More

7. Simkl Listeleri

En sevdiğiniz programları ve filmleri izlemeyi sıklıkla özlüyor musunuz? Evet ise, Simkl Listeleri yeni BFF'niz olacak. Bu uygulama kolayca en sevdiğiniz programları ve filmleri izlemek için izleme listeleri oluşturmanıza yardımcı olur. Hatta en sevdiğiniz şovlar hakkında size e-postalar gönderir, böylece tekrar kaçırmazsınız.

Bunun yanı sıra, başlıklar hakkında size tam bilgi verir. Ayrıca, IMDB derecelendirmelerini kontrol edebilir ve fragmanı izleyebilirsiniz. Simkl, Netflix ile çalışır ve Hulu, Amazon Video, Look vb. Gibi diğer akış hizmetleri için de çalışır.

Simkl Listeleri İndir

Binge Zamanı

Yani, bunlar Netflix sevenler için olmazsa olmaz Android uygulamalarından bazıları. Her biri hakkında sevdiğim şey, benzersiz olmaları ve size Netflix uygulamasında eksik olan ek işlevler sunması. Sonuçta, biraz yardım kulağa çok hoş geliyor, değil mi?

Sıradaki: Mizahı ve aksiyon dolu animasyon şovlarını sev. İşte Netflix'teki en iyi animasyon serilerinden bazıları.