En İyi 9 LEGO Filmi

LEGO Filmi’nin başarısından beş yıl sonra yapımcılar, LEGO Filmi 2: İkinci Kısım adlı uygun bir devam filmi ile geri döndü. Her zaman popüler olan DC Comics süper kahramanı Emmet Brickowski ve Batman, Bricksburg’u kurtarmak için güçlerini birleştirdi.

Gizli alan işgalcisinden saçları uzatan dövüş dizilerine, LEGO filminin devamı, akıllara durgunluk veren aksiyon dolu bir maceraya benziyor. Harika yeni karakterlerin tanıtımını unutmamak için.

LEGO Filmi 2, selefinin olaylarından beş yıl sonra gerçekleşecek. Bunlardan Bricksburg’un kıyamet sonrası bir araziden dönüştüğünü göreceğiz. Bu ilk fragmanın açılış sahnesi.

Bu nedenle, en az LEGO karakterlerinden bahseden heyecanlı biriysen, en havalı LEGO Movie 2 duvar kağıtlarından bazılarını HD olarak bir araya getirdik. Keyfini çıkarın!

Note: To download these images, right-click on the image and click Save image as option. Alternatively, use the download links below each one to get them in full resolution.

1. Binbaşı Mayhem

Şaşkın bir Batman ve Lucy ile tekerleklerin arkasındaki gizemli uzay adamı; Bu duvar kağıdı, filmde ortaya konan karışıklığı tek bir karede zekice yakalar.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

2. Her şey harika!

İlk LEGO filminin son derece titiz “Her Şey Muhteşem” adlı parçasından haberdar mıydınız? Aksiyon dolu bir macera olmasının yanı sıra, LEGO Movie 2 aynı zamanda bir müzikal. Evet, doğru okudun.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

3. Kara Şövalye

Ben Affleck’in Batman’i Gotham City’deki en ciddi adam olabilir, ancak LEGO dünyasında, Batman sevimli adaletin yüzü gibi görünüyor (bekle, bunu söylememe izin var mı?). İkinci düşüncede, tüm LEGO filmlerinin süper sevimli olması gerekmiyor mu?

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

4. Bir Dilek Tutun

Ana ekranınızın geçerli görünümünden sıkılıyorsanız, bu turuncu temalı duvar kağıdına bir çekim yapabilirsiniz. Turuncu renk sıcaklık ve heyecanı temsil eder. Yani, bilgisayarınızda parlak bir duvar kağıdına sahip olmak istiyorsanız, bu sizin için olanıdır.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

5. Caped Haçlı

Batman’ın siyah ve sarı renklerinde bu duvar kağıdını seveceğinize eminim. Merkezi karakterin üstüne gelmeden tüm masaüstü simgelerini solda kullanabilirsiniz.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

5. Kıyamet Günü

Gizemli uzay istilacı, Systar Sisteminden General Sweet Mayhem’den başkası değil. Evet, bu minik (ve sevimli) karakter güçlü bir generaldir.

General Mayhem’in tek bir hedefi var – Legoverse’ı ele geçirmek. General’in Thanos’tan ilham aldığı görülüyor.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

6. Herşey Hala Harika mı?

Emmett, uzay macerasında, her şeyi bilen galaksi savunan arkeolog, kovboy ve Raptor eğitmeni Rex Dangervest ile tanışıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, karakter Peter Prat’in (Galaksinin Koruyucuları), Owen Grady’nin (Jurassic World) ve Joshua Faraday’ın (Muhteşem Yedi) bir sahtekarlığı – Chris Pratt’in geçmişte oynadığı bütün önemli karakterler.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

7. Legoverse’nın En Yüce

Batman dışında, bu film ayrıca Wonder Woman, Aquaman, Harley Quinn ve Green Lantern’da başrolde oynayacak. 2017’den sonra The LEGO Batman, yapımcıların tüm karakterleri hikayenin içine nasıl harcadıklarını görmek ilginç olurdu.

En sevdiğiniz süper kahramanların minyatür sürümlerini PC’nizin arka planı olarak görmeyi seviyorsanız bu görüntü tam size göre.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

8. Bir Hatırlama

Bu film hakkında devam edip devam etmek utanç verici olurdu ve ateşi yakan filmden bahsetmeyin. Bu görüntü, sakin ve mutlu bir zihnin rengi olan Mavi ve Sarı’nın mükemmel bir kombinasyonuna sahiptir.

9. Gölgelerin ve Karanlığın Düşüşleri

Yüz ifadelerini almak için çıkartmaların LEGO figürinleri üzerine bindiğini biliyor muydunuz? CGI bakış açısından zor bir iş çünkü karakterler her zaman hareket halinde.

Amaç, gerçek figürinlerin hayata geçtiğini tasvir etmektir. Film yapımcılarının uygulamaları gariptir.

Duvar kağıdını tam çözünürlükte indirin

Tarihi Engelle

Bir film duvar kağıdı indirirken aradığınız şeyler nelerdir? Renk mi, karakterler mi yoksa göz ardı edilemeyecek kadar güzel olan çarpıcı manzaralar mı? LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm, 8 Şubat’ta ABD’de ekranlara çıkıyor.

Peki bunlardan hangisi bir sonraki duvar kağıdın olacak? Aşağıdaki yorumlarda sizden haber bekliyor olacağız.