ABD Netflix Yurtdışında izlemek için CyberGhost nasıl kullanılır | kurulum adımları

Amerikan Netflix’in engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’lerden biri CyberGhost’tur. Ayrıca makul bir hız sunar ve sıradan göz atmaya izin vermek için temel özelliklerin üstünde bir dizi güvenlik özelliği paketler. Anonim kalmak, verilerinizi korumak ve ABD Netflix’i yurtdışında nasıl izlemek konusunda endişeleriniz varsa CyberGhost VPN tam size göre. Bu kılavuzda, bir Android cihazında tüm bunları yapmak için CyberGhost’u nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

Devam etmeden önce, kendi #Android, Samsung Galaxy Watch veya #Fitbit sorunlarınıza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın alt kısmında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

ABD Netflix Yurtdışında izlemek için CyberGhost nasıl kullanılır | kurulum adımları

ABD Netflix’i yurtdışında izleyebilmek için ihtiyacınız olan tek şey aktif bir Netflix aboneliği ve CyberGhost hesabı. CyberGhost’u kullanmaya başlamak ve Netflix içeriğinizin keyfini çıkarmak için aşağıdaki adımları izleyin.

    Yapmanız gereken ilk şey bir CyberGhost hesabı oluşturmaktır. Tercih ettiğiniz abonelik planınızı almak için cihazınızda bir web tarayıcısı açın ve CyberGhost web sitesini ziyaret edin. CyberGhost’a abone olduktan sonra, diğer tüm ürünlerimizi kontrol edin bölümüne gidin. Google Play’den edinin üzerine dokunun. Alternatif olarak, Google Play Store uygulamasını açıp CyberGhost VPN – Hızlı ve Güvenli WiFi koruma uygulaması için arama yapabilirsiniz. Yükle’ye dokunun. Aç’a dokunun. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Giriş’e dokunun. Konum izni istendiğinde Cog simgesine dokunun ve Yurtdışında ABD Netflix’in engellemesini kaldırmak için öncelikle CyberGhost’u kullandığınızdan, Akış dostu sekmesine (TV’ye benzeyen sekmeye) dokunun. Bağlantı isteği için varsayılan uyarı açılır, sadece Tamam’a dokunun. Bir VPN hizmetine bağlanma girişimi tespit edildiğinde bu, Android cihazlarda genel bir uyarıdır. Cihazınızın seçtiğiniz sunucu konumuna bağlanması için birkaç saniye bekleyin. VPN bağlamanız gerekir! ekran başarılıysa. Bu kadar! Artık internetinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. US Netflix’i CyberGhost ile izleyip izleyemeyeceğinizi kontrol etmek için Netflix uygulamasını açın ve en sevdiğiniz Amerikan içeriğini arayın.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu örnek biçimi izleyerek bu sitede zaten yayınladığımız diğer çözümleri de aramayı deneyebilirsiniz:

Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 açılmıyor

Bu biçim Google’a “Galaxy Note10 açılmıyor” anahtar kelimelerini kullanarak web sitemizdeki aramasını daraltmasını söyleyecektir. Örneğin, Galaxy Note10’unuzun metin göndermemesi ile ilgili bir sorununuz varsa, Google arama kutusuna “Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 metin göndermeyecektir” yazmanız yeterlidir. Sitemizden Google’ın alakalı bulduğu makaleler listelenir.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook sayfamızdan topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.