ABD Netflix Yurtdışında izlemek için ExpressVPN nasıl kullanılır | ExpressVPN kurulum adımları

Netflix kataloğu çok büyük ancak her kullanıcı için aynı şekilde sunulmuyor. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki kişiler için Netflix, ABD kullanıcılarının hoşlandığı şovların sadece bir kısmını sunabilir. ABD içeriğine erişmesi kısıtlanan şanssız Netflix kullanıcılarından biriyseniz, deneyiminizin neden haksız olduğunu merak ediyor olmalısınız. Oyun alanını düzeltmek kolay olduğu için endişelenmenize gerek yok. Netflix, bölgelerinin dışındaki içeriklere erişmeye çalışan kullanıcıları engelleme konusunda iyi olsa da, kullanabileceğiniz bir araç var – VPN. Sanal Özel Ağlar çeşitli amaçlara hizmet edebilir ve bunlardan biri Netflix’in engellemesini kaldırmaktır. Ve en iyi VPN’lerden biri ExpressVPN. ABD Netflix’i yurtdışında izlemek istiyorsanız, ExpressVPN’den yararlanabilirsiniz. Milyonlarca insan Netflix’in engellemesini kaldırmak için ExpressVPN kullanıyor ve şimdiye kadar çok etkili oldu. En sevdiğiniz ABD Netflix programlarının keyfini çıkarmaya başlayabilmeniz için cihazınızda nasıl kullanacağınızı öğrenin.

Devam etmeden önce, kendi #Android, Samsung Galaxy Watch veya #Fitbit sorunlarınıza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın alt kısmında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

ABD Netflix Yurtdışında izlemek için ExpressVPN nasıl kullanılır

ExpressVPN, sadece The DroidGuy tarafından değil, web’deki diğer teknik web siteleri tarafından da şiddetle tavsiye edilen en iyi VPN sağlayıcıları arasındadır. İlk kez kullanıyorsanız, bu yayın kurulum adımlarında size yol gösterecektir. Gösteri amacıyla, ExpressVPN’i kurmak için bir Android cihazı kullanıyoruz.

Kaydolun ve ExpressVPN’i indirin

    ExpressVPN hesabınızı oluşturduktan sonra, cihazınızda bir web tarayıcısı açın ve Oturum Aç’a dokunun. Bunun için e-posta adresinize ve şifrenize ihtiyacınız olacak. İndirilenler sayfasından hangi istemciye ihtiyacınız olduğunu seçebilirsiniz. Android için ExpressVPN uygulamasını telefonunuza veya tabletinize indirin ve yükleyin. Google Play’e erişebiliyorsanız ExpressVPN uygulamasını oradan indirin. Google Play’e erişemiyorsanız, bu bağlantıyı izleyerek APK’yı doğrudan Android cihazınıza indirebilirsiniz. (ExpressVPN, APK’larını üçüncü taraf kaynaklardan indirmenizi önermez.) APK’ları resmi olmayan kaynaklardan indirmenin verilerinizi riske atabileceğini unutmayın. ExpressVPN’i Play Store’dan indirdiyseniz: ExpressVPN için Google Play Store sayfasında INSTALL üzerine dokunun. KABUL ET üzerine dokunun, ardından uygulama indirilirken bekleyin. Teknik ekip size APK’yı almak için bağlantı verdikten sonra web tarayıcınızı açın ve bağlantıya dokunun. APK’nın indirilmesine izin vermek için Tamam’a dokunun. Öncelikle cihazınıza Play Store dışı indirmelere izin verdiğinizden emin olun (Ayarlar> Biyometri ve güvenlik> Bilinmeyen uygulamaları yükle> (Google Chrome gibi tarayıcınızı seçin). APK’nın indirilmesini bekleyin. APK indirme işlemi bittikten sonra APK’yı açtıktan sonra, kurulumu onaylamanız istenecektir.

ExpressVPN uygulamasını kurma

ExpressVPN uygulaması indirilip yüklendikten sonra yapılandırmaya başlayabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin:

    ExpressVPN uygulamasını açın ExpressVPN uygulamasında ExpressVPN kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin, ardından Oturum Aç’a dokunun. ExpressVPN’i iyileştirmek için kilitlenme raporlarını ve diğer anonim analizleri paylaşabilirsiniz. Rapor paylaşmayı kabul ediyorsanız Tamam öğesine dokunun. VPN’inizi ayarlamanız ve ExpressVPN tarafından bağlantı isteklerini onaylamanız istenecektir. Devam etmek için Tamam’a ve Tamam’a dokunun. Bir VPN sunucusu konumuna bağlanmak için Açık Düğmesine dokunun. Varsayılan olarak, ExpressVPN Akıllı Konum adı verilen sizin için en iyi deneyimi sağlayan konumu önerecektir. Geçerli önerilen konumu istemiyorsanız, Diğer seçenekler simgesine (üç nokta) dokunun ve sunucu konumunuzu manuel olarak seçin. 160 sunucu konumundan herhangi birine bağlanabilirsiniz. Ateş edin ve interneti kullanmak istediğiniz şekilde kullanın!

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu örnek biçimi izleyerek bu sitede zaten yayınladığımız diğer çözümleri de aramayı deneyebilirsiniz:

Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 açılmıyor

Bu biçim Google’a “Galaxy Note10 açılmıyor” anahtar kelimelerini kullanarak web sitemizdeki aramasını daraltmasını söyleyecektir. Örneğin, Galaxy Note10’unuzun metin göndermemesi ile ilgili bir sorununuz varsa, Google arama kutusuna “Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 metin göndermeyecektir” yazmanız yeterlidir. Sitemizden Google’ın alakalı bulduğu makaleler listelenir.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook sayfamızdan topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.