ABD Netflix Yurtdışında izlemek için NordVPN nasıl kullanılır | NordVPN kurulum adımları

NordVPN, US Netflix Abroad’ı izlemeyi planlıyorsanız, önerdiğimiz en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Dünyadaki çeşitli sunucu koleksiyonuyla, Netflix anti-VPN teknolojisini yenmek için etkili bir araç olduğu defalarca kanıtlanmıştır. NordVPN ayrıca gelişmiş özelliklerin mükemmel bir koleksiyonuna sahiptir, popüler platformların (sadece Android değil) müşterilerini destekler ve rakiplerinden yoksun güçlü bir gizlilik ve güvenlik uygulamalarına sahiptir. Her ne kadar NordVPN’in rekabetten biraz pahalı olabileceğini görseniz de, bunun tam olarak ilan edildiği gibi çalıştığını bilmek sizi memnun edecektir.

Devam etmeden önce, kendi #Android, Samsung Galaxy Watch veya #Fitbit sorunlarınıza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın alt kısmında verilen bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu açıklarken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınıza dair bir fikir verdiğiniz hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, yanıtlarımızdan atlayabilmemiz için bunlardan bahsettiğinizden emin olun.

ABD Netflix Yurtdışında izlemek için NordVPN nasıl kullanılır | NordVPN kurulum adımları

NordVPN hizmetinden yararlanmaya başlamak için, önce mobil cihazınıza kurmalı ve kurmalısınız. Bu, NordVPN ile ABD Netflix Yurtdışını izlemek için önemli ilk adımlardır.

Gösteri amacıyla, Android istemcisini NordVPN kurulumunda kullanıyoruz.

    Cihazınızda bir web tarayıcısı açın ve NordVPN’e abone olun.NordVPN hesabınızı oluşturduktan sonra Giriş’e dokunun. Bunun için e-posta adresinize ve şifrenize ihtiyacınız olacak.Oturum açtıktan sonra üst taraftaki İndirilenler sekmesine dokunun. GOOGLE PLAY’DE ONAYLA düğmesine basın.NordVPN’i indirmek için Yükle düğmesine dokunun. istemi. CyberSec özelliği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Aksi takdirde, bu adımı atlayın.Şimdi Hızlı bağlantı seçeneği ile bir sunucuya bağlanabilirsiniz.Çeşitli sunucu parametrelerini içeren karmaşık bir formül kullanarak, Hızlı bağlantı o anda sizin için en iyi sunucuyu seçer.A Bağlantı için bir uyarı kutusu alırsanız Tamam’a dokunun. Bu, mevcut VPN bağlantı isteğinden haberdar olmanız için varsayılan bir Android uyarısıdır. Ayrıca ülkelere göre belirli bir sunucu konumunu kolayca seçmek için ülke pinlerine de dokunabilirsiniz. US Netflix Abroad’u izlemek için NordVPN kullanmayı planlıyorsanız, ABD pinine dokunun, ardından Hızlı Bağlantı düğmesine basın.Alternatif olarak, uygulamanın altından yukarı doğru kaydırarak mevcut ülkelerin ve özel sunucuların bir listesini açabilirsiniz. Bağlanmak için ülke adına dokunmanız yeterlidir.Özel sunucu menüsü altında P2P, Gizli, Özel IP, Çift VPN ve VPN üzerinden Soğan kategorilerini bulabilirsiniz. Özel sunucular kartını hızlıca kaydırdıktan sonra kategorilerin tam listesi mevcuttur. Ayrıca dişli çark simgesine dokunabilir ve daha ayrıntılı şehirler seçimi yapabilirsiniz. Sunucuları alfasayısal düzen veya mesafeye göre sıralamak da mümkündür. Ayrıca, bir sunucunun yanındaki kalbe tıklayarak, onu favori sunucularınıza ekleyebilirsiniz. Geri oka tıklayın ve normal listeye dönün. Geri oka tıklayarak harita görünümüne geri döneceksiniz. Uygulamanın sol üst köşesinde dişli çark simgesine dokunabilir ve Hesap bilgilerinize ve Ayarlarınıza erişebilirsiniz. Burada aboneliğiniz ve CyberSec, protokol anahtarı, Otomatik Bağlantı veya Özel DNS gibi uygulamanın diğer ayarları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sol üst köşedeki X sizi uygulamanın normal menüsüne döndürür.Uygulamanın altındaki Sık Kullanılanlarım menüsü sizi hızlı bir şekilde erişebileceğiniz favori sunucular menüsüne götürür. Tebrikler! NordVPN’i ayarladınız ve American Netflix’i izlemeye başlayabilirsiniz.

Play Store’un dışında NordVPN nasıl kurulur

Herhangi bir nedenle Google Play Store’a erişiminiz kısıtlanmışsa APK dosyasını bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Dosyayı indirdikten sonra, Android’inize NordVPN yüklemek için aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz.

NordVPN’in APK indirme yoluyla indirilmesine ve yüklenmesine izin vermek için Android cihazınızın Bilinmeyen Uygulamaları Yükle özelliğini etkinleştirdiğinden emin olmalısınız.

Kötü APK dosyalarının cihazınıza veya verilerinize ciddi şekilde zarar verebileceğini veya tehlikeye atabileceğini unutmayın. APK for NordVPN’yi yalnızca sağladığımız bağlantıdan alın.

    Ayarlar uygulamasını açın. Biyometri ve güvenlik üzerine dokunun. Bilinmeyen uygulamaları yükle üzerine dokunun. APK dosyasına erişmek için kullanacağınız tarayıcı uygulamasını seçin.

Android’inizi APK indirmeye hazırladıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayın:

    Web tarayıcınızı açın.Tarayıcınızın adres çubuğundaki bu bağlantıyı kopyalayın.Cihazınıza zarar verebilecek dosya türü hakkında bir uyarı alırsanız, Tamam öğesine dokunun. İndirme işleminin bitmesini bekleyin. Şu anda zaten NordVPN hesabınız olduğundan, e-posta kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek GİRİŞ üzerine dokunun. İstenirse CyberSec’i etkinleştir öğesine dokunun. CyberSec özelliği hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz. Aksi takdirde, bu adımı atlayın.Şimdi Hızlı bağlantı seçeneği ile bir sunucuya bağlanabilirsiniz.Çeşitli sunucu parametrelerini içeren karmaşık bir formül kullanarak, Hızlı bağlantı o anda sizin için en iyi sunucuyu seçer.A Bağlantı için bir uyarı kutusu alırsanız Tamam’a dokunun. Bu, mevcut VPN bağlantı isteğinden haberdar olmanız için varsayılan bir Android uyarısıdır. Ayrıca ülkelere göre belirli bir sunucu konumunu kolayca seçmek için ülke pinlerine de dokunabilirsiniz. US Netflix Abroad’u izlemek için NordVPN kullanmayı planlıyorsanız, ABD pinine dokunun, ardından Hızlı Bağlantı düğmesine basın.Alternatif olarak, uygulamanın altından yukarı doğru kaydırarak mevcut ülkelerin ve özel sunucuların bir listesini açabilirsiniz. Bağlanmak için ülke adına dokunmanız yeterlidir.Özel sunucu menüsü altında P2P, Gizli, Özel IP, Çift VPN ve VPN üzerinden Soğan kategorilerini bulabilirsiniz. Özel sunucular kartını hızlıca kaydırdıktan sonra kategorilerin tam listesi mevcuttur. Ayrıca dişli çark simgesine dokunabilir ve daha ayrıntılı şehirler seçimi yapabilirsiniz. Sunucuları alfasayısal düzen veya mesafeye göre sıralamak da mümkündür. Ayrıca, bir sunucunun yanındaki kalbe tıklayarak, onu favori sunucularınıza ekleyebilirsiniz. Geri oka tıklayın ve normal listeye dönün. Geri oka tıklayarak harita görünümüne geri döneceksiniz. Uygulamanın sol üst köşesinde dişli çark simgesine dokunabilir ve Hesap bilgilerinize ve Ayarlarınıza erişebilirsiniz. Burada aboneliğiniz ve CyberSec, protokol anahtarı, Otomatik Bağlantı veya Özel DNS gibi uygulamanın diğer ayarları hakkında bilgi bulabilirsiniz. Sol üst köşedeki X sizi uygulamanın normal menüsüne döndürür.Uygulamanın altındaki Sık Kullanılanlarım menüsü sizi hızlı bir şekilde erişebileceğiniz favori sunucular menüsüne götürür. Tebrikler! NordVPN’i ayarladınız ve American Netflix’i izlemeye başlayabilirsiniz.

NordVPN uygulaması yapılandırıldıktan sonra ABD ülke pinini seçtiğinizden emin olun veya ABD sunucusunu seçmek için Arama kutusunu kullanın. Ardından Netflix uygulamanızı açın ve en sevdiğiniz ABD şovlarının keyfini çıkarmaya başlayın.

 


Bizimle etkileşime geçin

Cihazınızla bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu nedenle Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurun ve cevaplarımızı sonraki yazılarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt garanti edemeyiz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmenin başka bir yolunu bulun.

Bu örnek biçimi izleyerek bu sitede zaten yayınladığımız diğer çözümleri de aramayı deneyebilirsiniz:

Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 açılmıyor

Bu biçim Google’a “Galaxy Note10 açılmıyor” anahtar kelimelerini kullanarak web sitemizdeki aramasını daraltmasını söyleyecektir. Örneğin, Galaxy Note10’unuzun metin göndermemesi ile ilgili bir sorununuz varsa, Google arama kutusuna “Site: thedroidguy.com Galaxy Note10 metin göndermeyecektir” yazmanız yeterlidir. Sitemizden Google’ın alakalı bulduğu makaleler listelenir.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. TheDroidGuy’un sosyal ağ varlığı da var, bu yüzden Facebook sayfamızdan topluluğumuzla etkileşim kurmak isteyebilirsiniz.