ABD’de bir Xiaomi telefonu nasıl alınır

Xiaomi Avrupa genişlemesini sürdürürken, İspanya, İtalya, Birleşik Krallık ve Fransa’da pazar payını toparlarken, büyük bir pazar hala Çin markasını – ABD’yi terk ediyor. ABD’ye gelen cihazlardan bahsetmek yıllardır etrafta olmuştur ancak gerçekleşmemiştir. Bu, yine de ABD’de hala bir Xiaomi telefonu alamayacağınız anlamına gelmiyor. İşte nasıl yapılacağı.

Güncel teknik konular hakkında daha fazla videoyu video sayfamızda bulabilirsiniz.

İlk önce göz önünde bulundurulması gereken önemli şeyler

Düşünmeniz gereken ilk şey, satın almak istediğiniz Xiaomi modelinin, operatörünüzün LTE frekansları üzerinde çalışıp çalışmayacağıdır. Tüm Xiaomi telefonları Amerikan taşıyıcıları ile çalışmak için doğru 4G bantlarına sahip değil, bu yüzden bir tane almadan önce bu küçük ödevini yaptığınızdan emin olun. Gözünüze taktığınız telefonun operatörünüzle çalışıp çalışmayacağını kontrol etmek için iyi bir site.

androidpit xiaomi mi 9t full front

Ayrıca Google Play Store’un doğrudan Çin’den satılan bazı Xiaomi cihazlarına önceden yüklenmediğini unutmayın, bu yüzden birine yatırım yapmadan önce bunun farkında olun. Tabii ki, bazı pazarlarda satılan Xiaomi cihazlarında Play Store yüklüdür ve manuel olarak kurulmasının yolları vardır. Bir Xiaomi cihazı alabileceğiniz bir web sitesi seçerken bunu aklınızda bulundurun. ABD’ye aktarmayı planladığınız herhangi bir Xiaomi cihazının Global Sürümünü her zaman aramaya değer.

    Xiaomi: Bu küçük dev rekabeti yok etmek için burada

ABD’de Xiaomi telefonları nereden satın alabilirim

Bir göz atmak için ilk yer açılır listeden teslimat ülkenizi seçebileceğiniz ve bölgenizde hangi cihazların ve aksesuarların bulunduğunu görebileceğiniz mi.com’dur. Web sitesi ayrıca telefonlara gerçekten iyi bir genel bakış, hangisini satın almak istediğinizi görmek için biraz araştırma yapabilirsiniz. Xiaomi ayrıca İngiltere’de piyasaya sürüldü, böylece İngiliz web sitesinde fiyatları kontrol edebilir ve Atlantik’in diğer tarafında ne ödemeniz gerektiğine dair bir rehber olarak kullanabilirsiniz.

AndroidPIT mi com buying guide

ABD’de bir Xiaomi telefonu almak istediğinizi öğrendikten sonraki adım, onu satan bir çevrimiçi satıcı bulmaktır. Bu sitelerden herhangi birinin teklifleri olup olmadığını görmek için Amazon.com veya eBay.com adreslerini her zaman kontrol edebilirsiniz, ancak en iyi seçeneğiniz bir Xiaomi cihazı ABD’ye gönderecek olan büyük perakendecilerden birine bakmaktır. Bazı perakendecilerin ABD’ye teslimat için ekstra ücret talep ettiğini lütfen unutmayın.

Newegg

Newegg.com, Xiaomi cihazları satın alabileceğiniz en popüler çevrimiçi perakendecilerden biri. Bir ton Xiaomi cihazı stoklayan Newegg, bazı büyük indirimler sunan harika bir çevrimiçi satıcıdır. Şu anda, 200 $ altındaki bir Xiaomi Redmi Note 7’yi alabilirsiniz.

AndroidPIT xiaomi mi 9 se buttons

Oppomart

Oppomart.com, sadece Xiaomi cihazları için değil, OnePlus 2 gibi başka zor ulaşılan telefonlar için de başka bir büyük çevrimiçi perakendecidir. Oppomart’ın düzenli olarak çevrimiçi satışları vardır, bu nedenle satışta bir Xiaomi telefonu da alabilirsiniz. Bugün, 379 $ için bir Xiaomi Mi 8 Pro alabilirsiniz.

TinyDeal

TinyDeal.com, ABD’ye de teslim edilmeye değer bir başka büyük Çin çevrimiçi perakendecisi. Onlar bile güzel bir İngilizce web sitesine sahip.

AndroidPIT xiaomi redmi 7 chin

Banggood

Banggood’un İngilizce olarak iyi kurulmuş bir sitesi var ve aynı zamanda ABD’ye gönderiliyor. Banggood ayrıca, Xiaomi’den olanlar da dahil olmak üzere, çok indirimli telefonlar sunmaktadır. Şu anda 339 $ için bir Xiaomi Mi9 Mi 9 SE Global Sürüm kapmak.

AndroidPIT Xiaomi Shop Barcelona 6435

Flipkart

Flipkart, Hindistan’a hizmet veren dev bir çevrimiçi perakendecidir. Resmen Flipkart, Hindistan dışına gönderilmiyor, ancak Hindistan, bir Hint adresine gönderilen (ve iletilen) şeyleri teslim almak için birçok seçeneğe sahip harika bir ülke. Elbette, bu yöntem diğer seçeneklerin bazıları kadar güvenli ve kesin bir yere yakın değildir, bu nedenle belki de bunu Hindistan’da arkadaşınız yoksa, son çare olarak kullanın.

Tarafından görüşDavid McCourtXiaomi telefonları sıkı bir bütçe için mükemmeldir.What do you think?5050İlk oy kullanan sen ol

Geekbuying

Geekbuying.com, Xiaomi telefonları satın alan güvenilir yerler listemizin sonuncusu ama kesinlikle en kötü seçenek olarak değerlendirilmemelidir. Geekbuying büyük bir üne sahip ve aynı zamanda Xiaomi telefonları için büyük indirimler sunuyor.

Bir Xiaomi telefonu kullandınız mı? Nasıl satın aldın? Bilmemize izin ver!

Tips & Tricks
Xiaomi

Facebook Twitter