ACİL ARAÇLARI nasıl giderilir Galaxy S10’daki SADECE HATA düzeltme Servis sorunu yok

Galaxy S10’unuzda Servis Yok sorunu ya da ACİL ARAMALAR SADECE ÇAĞRI mı istiyorsunuz? Bu makalede nasıl düzelteceğinizi öğrenin.

Devam etmeden önce, size kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

ACİL ARAÇLARI nasıl giderilir Galaxy S10’daki SADECE HATA düzeltme Servis sorunu yok

ACİL ARAMALAR SADECE çeşitli faktörler için ortaya çıkabilir. Aşağıdaki önerilerimize uyarak bu hatayı nasıl çözeceğinizi öğrenin.

ACİL ARAMALAR SADECE 1 numaralı çağrıyı düzeltiyor: Cihazı yeniden başlat

S10’unuzu yenilemek bu durumda ilk adım olarak önemli bir sorun gidermedir. ACİL ARAMALAR SADECE böcek bazen bir cihaz seyahat ederken olduğu gibi geçici olarak bir hücre kulesinden bağlantıyı kaybederse ortaya çıkar. Hizmetin iyi olduğu bir yere gittiğinizde, ACİL ÇALGILAR SADECE kaybolur. Bazı durumlarda olsa da, bu olmaz ve böcek yapışır. Sistemi yenilemek için cihazı el ile kapatmanız gerekir. Bunu başarmak için yumuşak bir sıfırlama yaptığınızdan emin olun. İşte yapmanız gerekenler:

  Güç + Ses Düzeyi düğmelerini yaklaşık 10 saniye basılı tutun veya cihazın gücü dönene kadar basılı tutun. Not: Bakım Önyükleme Modu ekranının görünmesi için birkaç saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranından Normal Önyükleme’yi seçin. Not: Mevcut seçenekler arasında dolaşmak için ses seviyesi düğmelerini ve seçmek için sol alt tuşu (ses seviyesi düğmelerinin altında) kullanın. Ayrıca, sıfırlamanın tamamlanması için 90 saniyeye kadar bekleyin.

ACİL ARAMALAR SADECE Fix # 2: Hücresel servisin çalışıp çalışmadığını kontrol edin

S10’unuzu yeniden başlattıktan sonra hiçbir şey değişmezse, yapabileceğiniz bir sonraki sorun giderme adımı, bölgenizdeki ağ servislerinde sorun olmadığını onaylamaktır. Şebekenizle uyumlu başka bir telefonunuz varsa, kontrol etmek için bunu kullanın. İkinci telefon aynı hatayı gösteriyorsa, yardım için şebeke operatörünüze başvurmanız gerekir. Taşıyıcınızın hizmetinde bulunduğunuz yerde bir sorun olmalı, bu nedenle onlardan ilk elden onay alabilmeniz iyi olacaktır.

ACİL DURUM SADECE Fix # 3: SIM’i tekrar yerleştirin

Bazen, SIM kart tepsiye doğru şekilde yerleştirilmezse veya kartla iyi temas etmiyorsa, ağ sorunları olabilir. Sorunu çözmek için cihazınızı kapatın ve SIM kart tepsisini çıkarın. Ardından 5 saniye sonra SIM kartı tekrar yerine takın, kartın yuvaya sıkıca oturduğundan emin olun. Ardından, telefonunuzu tekrar açın ve ne olduğunu görün.

ACİL ARAMALAR SADECE Fix # 4: Yeni bir SIM kartı alın

Mevcut SIM kartla ilgili bir sorun olabileceğinden şüpheleniyorsanız, yenisini almaya çalışın veya yerel operatörünüzü ziyaret edin ve kartı değiştirin. Bu, ilerlemekte olduğunuz SIM kartta bir sorun olmadığından emin olmanın iyi bir yoludur.

ACİL ARAMALAR SADECE fix # 5: Sabit aramayı devre dışı bırak (kullanıyorsanız)

Sabit arama servisleri bazen düzenli ağ işlevlerini engelleyebilir. Hesabınızda sabit arama varsa, devre dışı bırakmayı deneyin ve bunun bir fark yaratıp yaratmayacağını kontrol edin. Faturalı aboneliğiniz varsa veya kullanmıyorsanız, bu öneriyi dikkate almayın.

ACİL ARAMALAR SADECE Fix # 6: Uçak veya Uçuş Modunu değiştirir

Bazı kullanıcılar, cihazlarında Uçak Modu’nu açıp kapattıktan sonra SADECE ACİL ÇAĞRILARI SADECE hata yaptığını bildirdi. Cihazınızda denediğinizden emin olun. Uçak Modu’nu açmak ve kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Herhangi bir ekranda, bildirim çubuğunu yukarıdan aşağı doğru çekin. Birkaç dakika sonra tekrar dokunun.

ACİL ARAMALAR SADECE ÇÖZÜM # 7: Ağ modunu manuel olarak değiştirin

Cihazı yeniden başlatırken ve SIM kartı tekrar takarken ağ ayarlarını yenileyebilir, aynı şeyi yapmanın başka bir yolu vardır. Çoğu durumda, bu yöntem SIM kartı yeniden başlatmaktan veya yeniden yerleştirmekten daha etkilidir. Bu yöntem ağ modunu manuel olarak değiştiriyor. İşte nasıl yapılacağı:

  Ayarlar uygulamasını açın. Bağlantılara dokunun. Mobil ağlara dokunun. Ağ operatörlerine dokunun. El ile seçin. Cihazınızın ağları aramasını bekleyin. Arama bittiğinde, bağlanmak için başka bir ağ seçin. Örneğin, eğer T-Mobile’deyseniz, AT&T veya başka bir şebekeyi seçin. Telefonunuz bir hata ile geri dönmeye zorlanacaktır, çünkü başarılı bir şekilde kaydolamazsınız. Ardından, kendi şebekenizi tekrar seçin ve cihazınız şimdi SADECE ACİL ARAMALARINI yeniden kaydedebilir ve düzeltir.

ACİL ARAMALAR SADECE Fix # 8: Önbellek bölümünü sil

Uygulamaları hızlı bir şekilde yüklemek için Android, sistem önbelleği adı verilen bir dizi geçici dosya kullanır. Bazen, bu önbellek performans sorunlarına ya da hatalara neden olarak bozulabilir veya eskimiş hale gelebilir. Kötü bir önbellek sorununuz olup olmadığını görmek için, aşağıdaki adımları izleyerek sistem önbelleğini silmeyi deneyin:

  Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Yeşil Android logosu göründüğünde, tüm tuşları bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’ yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca Android sistem kurtarma menüsü seçeneklerini gösterme).) ‘Önbellek bölümünü sil’ seçeneğini vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. önbellek bölümü tamamlandı, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanıyor. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Önbellek bölümünün temizlenmesi güvenli bir şekilde yapılabilir ve kişisel verilerinizin kaybolmasına neden olmaz. Şu anda önemli verilerinizi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok.

ACİL ARAMALAR SADECE tamir # 9: IMEI’nin engellenmediğini onaylayın

S9’unuzu önceden sahip olunan bir cihaz olarak aldıysanız veya engellenebileceğinden şüpheleniyorsanız, IMEI durumunu kontrol edebilirsiniz. Taşıyıcılar bir aygıtı çeşitli nedenlerle engelleyebilir ve bu olursa IMEI kara listeye de alınabilir. Cihazınızın IMEI durumunu kontrol etmek için bu siteye gidebilirsiniz: imei.info.

Alternatif olarak, şu adımları uygulayarak S8’in IMEI’sinin engellenip engellenmediğini kontrol edebilirsiniz:

  Çevirici (Telefon) uygulamasını açın. Kodu girin: (* # 06 #) IMEI Null diyorsa, bu, EFS klasörünün bozulmuş veya engellenmiş olabileceği anlamına gelir. Bu durumda, bellenimi geri çekmeyi deneyebilir ve bunun varsayılan EFS klasörünü geri yükleyip yüklemediğini görebilirsiniz. Bu işe yaramazsa, S8’iniz hiçbir zaman hiçbir ağa bağlanamaz.

Bazı operatörler kullanıcıların çevirici uygulaması üzerinden gelişmiş menülere erişmelerini engelleyebilir. Girdikten sonra hiçbir şey olmazsa (* # 06 #), S8’iniz gelişmiş menüler açamaz demektir.

ACİL ARAMALAR SADECE ÇÖZÜM # 10: Ağ ayarlarını sıfırla

Mevcut ağ ayarlarının temizlenmesi bazen ağ sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Yukarıdaki çözümlerden hiçbiri yardımcı olmadıysa, bunu yaptığınızdan emin olun. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

  Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim öğesine dokunun. Sıfırla öğesine dokunun. Ağ Ayarlarına Sıfırla öğesine dokunun. Bu, wifi şifrelerini girmeniz, Bluetooth cihazlarını yeniden eşleştirmeniz veya VPN kimlik bilgilerini tekrar girmeniz gerektiği anlamına gelir.

ACİL ARAMALAR SADECE Fix # 11: Yazılım ayarlarını varsayılan ayarlara döndürür (fabrika ayarlarına sıfırlama)

Cihazınızda yapabileceğiniz son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlama ile silmektir. Yapmadan önce kişisel verilerinizi yedeklediğinizden emin olun:

Başvuru için, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanın iki yolu:

Yöntem 1: Samsung Galaxy S10’da Ayarlar Menüsü ile nasıl sıfırlanır

  Kişisel verilerinizin yedeğini alın ve Google hesabınızı kaldırın. Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim seçeneğine gidin ve dokunun. aksiyon.

Yöntem 2: Donanım düğmelerini kullanarak Samsung Galaxy S10 üzerinde sıfırlama nasıl yapılır

  Mümkünse, önceden kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, bu adımı atlayın. Ayrıca, Google hesabınızı kaldırdığınızdan emin olmak istersiniz. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, sadece bu adımı atlayın. Cihazı kapatın. Bu önemli. Kapatamazsanız, hiçbir zaman Kurtarma Moduna ön yükleme yapamazsınız. Cihazı Gç düğmesi üzerinden düzenli olarak kapatamıyorsanız, telefonun pili bitene kadar bekleyin. Ardından Kurtarma Moduna geçmeden önce telefonu 30 dakika şarj edin. Ses Açma ve Bixby tuşlarını aynı anda basılı tutun. Sesi Açma ve Bixby tuşlarını basılı tutarken, Güç düğmesini basılı tutun. menü şimdi görünecektir. Bunu gördüğünüzde, düğmeleri serbest bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Sesi Azalt düğmesini kullanın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçmek için Gç düğmesine basın. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için

Şebeke operatörünüze başvurun.

Tüm bu aygıt sorunlarını giderme işlemi işe yaramazsa, sorunun aygıtın içinde olmadığını varsayabilirsiniz. Muhtemelen ağınızdan geliyor bu yüzden onlardan yardım aldığınızdan emin olun.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.