Açılmayacak Garmin Fenix 5 Plus Nasıl Onarılır

Yeterli pil olduğu sürece, Garmin Fenix 5 Plus’ınız sorunsuz bir şekilde açılmalıdır. Ancak, akıllı saatlerinin artık açılmadığını bildiren bazı kullanıcılar var gibi görünüyor. Güç sorunları, herhangi bir kullanıcının arada sırada karşılaşabileceği en yaygın sorunlar arasındadır.

Bu yazıda, artık açılmayacak olan Fenix 5 Plus’ınızda sorun gidermede size yol göstereceğim. Bu sorunu giderirken kullanabileceğiniz en pratik ve etkili sorun giderme prosedürlerini sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, bu tür bir sorunu olan sahiplerden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, farklı bir soruna çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını düzelttiğimiz için Fenix 5 Plus sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Sizinkine benzer ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Bundan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Fenix 5 Plus’ınız artık açılmazsa yapmanız gerekenler …

    Yumuşak sıfırlama işlemini sadece küçük bir aksaklık olabileceği için yapın. Akıllı saatinizi şarjı bitmiş bir pilden kaynaklanmış olabileceği için şarj etmeyi deneyin.

Daha sık olmamakla birlikte, yumuşak sıfırlama işlemi yapmak, genellikle sadece bir ürün yazılımı hatası veya çökmesi olduğu için açılmayacak olan Fenix 5 Plus’ınızı düzeltir. Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey olmalı ya da sadece şu adımları izleyin:

    Cihazı şarj klipsiyle bir bilgisayara bağlayın. POWER / LIGHT düğmesini 25 saniye veya cihaz kapanana kadar basılı tutun. Üniteyi tekrar açmak için POWER / LIGHT düğmesine basın. Pili% 100 şarj edin.

Bu başarısız olursa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için Garmin desteğini aramanız veya telefonu mağazaya getirmeniz gerekir.

Umarım sorunu cihazınızla çözmenize yardımcı olabiliriz. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

İLGİLİ MESAJLAR:

    Garmin Fenix 5 Plus’ınız güncellenmiyorsa ne yapmalı? Telefondan bildirim alamayan Garmin Fenix 5 Plus ile ne yapmalıSenkronize olmayan Garmin Fenix 5 Plus nasıl düzeltilir?