Açılmayacak Garmin Vivosmart 4 ile ne yapmalı

Boşalmış pil, piline bağlı bir elektronik aygıtın açılmamasının nedenlerinden biridir. Sağlık takipçisi Garmin Vivosmart 4’ün bazı sahipleri, şarj cihazına bağlı olsa bile cihazın açılmayacağı veya yanıt vermeyebileceği sorunlarla karşılaşabilecek kullanıcılardan yardım istemek için çevrimiçi oldu.

Sağlık izleyicileri, yararlı olduklarını kanıtlamış olsalar da, çoğu akıllı telefonlar gibi sofistike bir sisteme sahip olmasalar da, bellenim için kendi işletim sistemleri ile çalışırlar. Yine de, bu cihazların mükemmel şekilde çalışması için donanım ve bellenim birlikte çalışmalıdır ve eğer çalışmıyorsa, Vivosmart 4’ünüzün artık yanıt vermemesinin nedeni bu olabilir.

Bu yazıda, tekrar açılmayacak Garmin Vivosmart 4’ünüzü nasıl cevaplayacağınız konusunda size rehberlik edeceğim. Bu nedenle, bu sağlık izleyicisinin sahiplerinden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefonla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için Garmin Vivosmart 4 sorun giderme sayfamıza uğrayın. Sizinkine benzer sorunları bulmak için sayfaya göz atın ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Sizin için işe yaramıyorlarsa veya hâlâ yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

Şimdi, sorun gidermemize geri dönersek, Garmin Vivosmart 4’ünüz açılmazsa yapmanız gerekenler…

Vivosmart 4’ü en az bir saat şarj edin

Diğer sahiplerin raporlarına dayanarak, Vivosmart 4’ün açılmamasının en yaygın nedeni, pilin tamamen boşalmış olması veya uzun süre çıkarmanızdır. Sonuç olarak, izleyici taktığınızda açılmaz. Neyse ki, Vivosmart 4’ün sistemi anlaşılması o kadar karmaşık değil. Tekrar cevap vermesi oldukça basit. Sadece şarj cihazına düzgün bir şekilde bağlayın ve sonra bir bilgisayara takın. Birkaç dakika sonra izleyici yanıt vermezse, bir veya iki saat boyunca bilgisayara bağlı bırakın.

Çoğu zaman, bu tür bir sorunun en etkili çözümü budur. Ancak, saatlerce şarj olmasına rağmen yanıt vermemeye devam ederse, sorun donanımda olabilir. Mağazaya getirmenin veya Garmin desteğini aramanın zamanı geldi, bu yüzden size yardımcı olun. Bu bir donanım sorunu olabilir ve bu konuda yapabileceğiniz çok şey vardır.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.