Garmin Vivosmart 4 Açılmama Sorunu

Boşalmış batarya, bataryasına bağlı bir elektronik cihazın açılmamasının sebeplerinden biridir. Sağlık takipçisi Garmin Vivosmart 4’ün bazı sahipleri, şarj cihazına bağlı olsa bile cihazın açılmayacağı veya yanıt vermeyeceği sorunlarla karşılaşabilecek kullanıcılardan yardım istemek için çevrimiçi oldu.

Sağlık izleyicileri, faydalı olduklarını kanıtlamış olsalar da, çoğu akıllı telefonun yaptığı gibi karmaşık bir sisteme sahip olmasa da, kendi bellenimi için kendi işletim sistemiyle çalışırlar. Bununla birlikte, donanım ve donanım yazılımı, bu cihazların mükemmel çalışmasını sağlamak için birlikte çalışmalıdır ve çalışmazsa, Vivosmart 4’ünüzün artık yanıt vermemesinin nedeni bu olabilir.

Bu yazıda, tekrar açılmayacak Garmin Vivosmart 4’ünüzü nasıl yanıtlayacağınız konusunda size rehberlik edeceğim. Bu nedenle, bu sağlık izleyicisinin sahiplerinden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefonla ilgili en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için Garmin Vivosmart 4 sorun giderme sayfamıza katılın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmazsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşın.

Şimdi sorun giderme konusuna dönersek, Garmin Vivosmart 4 cihazınız açılmıyorsa yapmanız gerekenler…

Vivosmart 4’ü en az bir saat şarj edin

Diğer sahiplere yönelik raporlara göre, Vivosmart 4’ün açılmamasının en yaygın nedeni, pilin tamamen boşalmış olması veya uzun süre kapalı kalmanızdır. Sonuç olarak, izleyici taktığınızda açılmaz. Neyse ki, Vivosmart 4’ün sistemini anlamak zor değil. Tekrar yanıt vermesi oldukça basit. Sadece doğru bir şekilde şarj cihazına bağlayın ve sonra bir bilgisayara takın. Birkaç dakika sonra ve izleyici yanıt vermezse, onu bir veya iki saat boyunca bilgisayara bağlı bırakın.

Çoğu zaman, bu, bu tür problemlere en etkili çözümdür. Ancak, saatlerce şarj etmesine izin verdikten sonra bile yanıt vermemeye devam ederse, sorun donanımla ilgili olabilir. Dükkana getirme veya Garmin desteğini arama zamanı geldi, böylece yardım alacaksın. Bu bir donanım sorunu olabilir ve bu konuda yapabileceğiniz çok fazla şey vardır.