Açılmayacak Huawei Honor 9 Lite nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Güç sorunları genellikle Android kullanıcıları ile sıkça bildirilen bir sorundur ve aynı şey Huawei Honor 9 Lite sahipleri için de geçerlidir. Bizimle iletişim kuran ve yardım isteyen okurlarımız var, çünkü telefonlara göre telefonları kapanıyor ve açılmıyor. Sorunun bu şekilde açıklanması, sorunun telefonun gücüyle ilgili olduğunu ancak çoğu zaman ürün yazılımıyla ilgili olduğunu göstermektedir.

Sık sık “sistem çökmesi” olarak adlandırılan sorunu duydunuz mu? Bu şu anda telefonunuzda sorun olabilir, ancak çok ciddi bir sorun gibi görünen şey, telefonun çökmesi durumunda bunun artık gerçekleşmeyeceği gerçeğidir. ne yaparsan yap cevap ver. Güce çarptığınızda cevap vermez ve şarj etseniz bile cevap vermez. Yine, bu bir sistem çökmesi!

Bu yazıda çalışacağını ve Honor 9 Lite’ınızı hayata döndüreceğini düşündüğüm çözümünüzü paylaşacağım. Bu nedenle, bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaştıysanız, okumaya devam edin.

Bir çözüm bulmaya çalışırken sitemizi bulan akıllı telefon sahipleri için, telefonunuzun desteklediğimiz cihazlardan biri olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Öyleyse, o aygıtın sorun giderme sayfasını ziyaret edin, kendinize benzer sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, daha sonra yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder düğmesine tıklayın.

Açılmayacak Huawei Honor 9 Lite nasıl düzeltilir

Paniğe gerek yok çünkü telefonunuzun fiziksel ve / veya sıvı hasar görmemesi koşuluyla bu sorun kolayca çözülebilir. Örneğin, cihazınız bu sorundan önce sert bir yüzeye düşürülmüş veya suya batmışsa, sorunun nedeninin fiziksel veya sıvı hasarı olduğu kesindir. Bu durumda, cihazınızı servis merkezine getirmek dışında, teknisyenin sizin için kontrol etmesi için yapabileceğiniz çok şey vardır. Ancak, sorun açık bir neden veya sebep olmadan başlatıldıysa, aşağıdaki çözümler çok etkili olacaktır:

Ses Kısma düğmesini ve Güç tuşunu aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Bu, telefonunuzun normal şekilde açılmasını sağlar; çünkü böyle bir kombinasyon, bataryanın bağlantısının kesilmesini simüle eder ve telefonunuzun hafızasını yeniler. Sorun gerçekten bir sistem çökmesinden kaynaklanıyorsa, o zaman bu noktada, Huawei Honor 9 Lite cihazınızın önyüklemesi gerekir. Ama bunu yaptıktan sonra hala cevap vermiyorsa, o zaman şunu dene …

    İlk önce Ses Kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Ses Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Şimdi, her iki tuşa da 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Temelde ilk prosedürle aynı etkiye sahiptir, ancak bu sefer kombinasyonun doğru yapıldığından emin oluyoruz. Önce Sesi Azalt düğmesine basmanın, daha önce Gç tuşuna bastığınızdan farklı bir etkiye sahip olduğunu unutmayın. Telefonunuz bundan sonra hala cevap vermiyorsa, bunun iki sorunun da bir araya gelme olasılığı vardır; Batarya tamamen boşalmış ve telefon kapatılmadan önce sistem kilitlenmiş olabilir. Doğal olarak, cihaz bir sistem çökmesi nedeniyle yanıt vermez, ancak gerçekte yanıt verse bile, telefon boşalmış bir batarya nedeniyle başlatılamayabilir. Öyleyse şunu dene…

    Şarj cihazını çalışan bir AC prizine takın. Orijinal AC adaptörünü kullandığınızdan emin olun. Orijinal kablosunu kullanarak, telefonu şarj cihazına bağlayın. Telefonun şarj etme sembolünü gösterip göstermemesine bakılmaksızın, ısınmaması şartıyla en az on dakika boyunca şarj cihazına bağlı bırakın. Bunu yapmak için Ses Düzeyi düğmesini ve Güç tuşunu tekrar 10 saniye boyunca basılı tutun. Zorla Yeniden Başlatma.

Hepsi bu kadar millet! Umarım çözümümüz sizin için işe yarar. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka endişeleriniz varsa, aşağıdaki yorumunuzu bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunlardan her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da bizi takip ederek sözcüğü yayın.