Açılmayacak LG V40 ThinQ Nasıl Onarılır

#LG # V40ThinQ, geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya sürülen çeşitli olağanüstü özelliklere sahip premium bir Android akıllı telefon. Bu, hem ön hem de arkada Corning Gorilla Glass 5 bulunan bir Alüminyum gövdeye sahip IP68 dereceli bir cihazdır. Kaputun altında 6GB RAM ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 845 işlemci bulunurken 6.4 inç P-OLED ekran kullanıyor. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde LG V40 ThinQ’nun açılmayacağını ele alacağız.

Bir LG V40 ThinQ veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Açılmayacak LG V40 ThinQ Nasıl Onarılır

Telefonunuzu kullanmanız gerektiğinde açılmayabilecek durumlar olabilir. Bu olduğunda, yapmanız gereken ilk şey, pilinin yeterli şarj olduğundan emin olmaktır. Telefon sahibinin cihazı şarj etmeyi unuttuğu birkaç durum olmuştur ve bu faktör ilk önce aşağıda listelenen adımları izleyerek ortadan kaldıracağız.

    Telefonun şarj bağlantı noktasını basınçlı hava kullanarak temizleyin. Bu bağlantı noktasında sıkışmış kir ve kalıntıların temizlendiğinden emin olun. Duvar şarj cihazını kullanarak telefonu tam olarak şarj edin. Telefonun şarj olmaması durumunda farklı bir şarj kablosu ve duvar şarj cihazı kullanmayı deneyin. Duvar şarj cihazını kullanarak şarj işleminin başarısız olması durumunda telefonu bilgisayarın USB bağlantı noktasından şarj etmeyi de denemelisiniz.

Pil tamamen şarj olduktan sonra telefonu açmayı deneyin. Hala açılmazsa, aşağıda listelenen ek sorun giderme adımlarına devam edin.

Yazılımdan sıfırlama gerçekleştirme

Küçük bir yazılım aksaklığından kaynaklanan sorunun olasılığını ortadan kaldırmak için telefon yazılımını yenilemeye çalışın. Bu, cihazı yeniden başlatarak kolayca yapılabilir. Cihaz kapanana kadar Güç düğmesini ve Sesi Kısma düğmesini yaklaşık 8 saniye basılı tutun, sonra bırakın.

Sorunun hala devam edip etmediğini kontrol edin.

Telefonun önbellek bölümünü silin

Telefonun özel bölümünde saklanan önbelleğe alınan verilerin bozulabileceği durumlar vardır. Bu olduğunda, bu genellikle telefonda belirli sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Soruna neden olan şeyin bu olduğunu ortadan kaldırmak için telefonun önbellek bölümünü kurtarma modundan silmeniz gerekir.

    Aşağıdaki tuşları aynı anda basılı tutun: Sesi Kısma Tuşu + Güç / Kilit Tuşu yaklaşık 10 saniye süreyle. Sistem kurtarma ekranı görüntülendiğinde her iki tuşu da bırakın. Silme seçeneğini vurgulamak için ses seviyesi tuşuna basın. önbellek seçeneğini ve ardından seçmek için güç tuşunu seçin.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Telefonun hala açılmaması durumunda gerçekleştirebileceğiniz son sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

    Cihazı kapatın.Güç ve Sesi azaltma düğmelerini basılı tutun.LG logosu göründüğünde, Sesi kısma düğmesini basılı tutmaya devam ederken Güç düğmesini hızlı bir şekilde serbest bırakın ve ardından yeniden basılı tutun. ve taşıyıcı uygulamaları) ve tüm ayarların sıfırlanması mesajı görüntülendiğinde, Evet’i vurgulamak için Sesi kısma düğmesini kullanın. Cihazı sıfırlamak için Güç düğmesine basın

Yukarıdaki adımların sorunu çözememesi durumunda, telefonu bir servis merkezine getirmeniz ve arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabileceğinden kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.