Açılmayacak OnePlus 6 nasıl düzeltilir (kolay düzeltme)

OnePlus 6'nın piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç ay geçti ve birçok şirket kendi sorunlarından yardım almak için çevrimiçi forumlara yöneldiler. En sık bildirilen sorunlardan biri, telefonun kendiliğinden kapanması ve artık tekrar açılmamasıdır. Bazıları cihazlarını dükkana getirdiler ve başkalarının cihazları değiştirilirken sorunu çözmek için bir veya iki saat beklemek zorunda kaldılar.

Bu yazıdan yola çıkarak, yeni OnePlus 6'da bilinen bir donanım ya da üretim hatası yoktur, bu yüzden sorunun yalnızca bellenimle olabileceğini söyleyebiliriz. En azından, bazı sorun giderme yordamlarını yapmak istediğinizde özellikle bunu varsaymamız gerekir. Yani, bu yazıda, OnePlus 6'nızda sorun giderme konusunda size yol göstereceğim. Yanıt vermeyen telefonunuzu tekrar yanıtlayabilmenizi sağlayan çözümü sizinle paylaşacağım. Bu yazı size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, telefonunuzla ilgili bir soruna bir çözüm arıyorsanız, cihazınızı destekleyip desteklemediğimizi görmek için sorun giderme sayfalarımıza göz atmayı deneyin. Telefonunuz desteklenen cihazlarımızın listesinde bulunuyorsa, sorun giderme sayfasına gidin ve benzer sorunları arayın. Çözümlerimizi ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Endişelenme, bedava. Ancak yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunlu anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Açılmayacak OnePlus 6 nasıl düzeltilir
  • Çözüm: Zorla Yeniden Başlatma
   • Bizimle iletişime geçin
  • Yeniden başlatmak için Güç tuşunu 10 saniye basılı tutun.

  Bu çok basit bir prosedürdür, ancak olası yazılım çökmesi sorunları söz konusu olduğunda çok etkilidir. Simüle edilmiş bir batarya çekme prosedürü gerçekleştirecek ve telefonunuz bunu yapmak için zorlandığından emin olacaktır. Ancak, telefon bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, aşağıdakileri deneyin:

  1. OnePlus 6'nızı şarj edip etmediğine bakmaksızın şarj cihazına bağlayın.
  2. Şarj cihazına 10 dakika kadar bağlı bırakın.
  3. Açma / kapatma tuşunu 10 saniye basılı tutun veya cihaz açılıncaya kadar basılı tutun.

  Telefonunuz tepkisiz olmaya devam ederse ve tüm bu adımları uyguladıktan sonra bile açılmıyorsa, sorun görünür bir neden olmaksızın, sorun kendi kendine başlatılmışsa, kontrol edilmesini veya değiştirilmesini sağlamak için onu mağazaya geri getirme zamanı gelmiştir.

  Umarım bu kısa sorun giderme rehberi size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz OnePlus 6'nız ile ilgili başka sorunlarınız varsa, bizimle iletişime geçmekten veya aşağıdaki yorumdan lütfen çekinmeyin.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.