Açılmayacak Samsung Galaxy A6 2019 nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Yeni cihazlarla ilgili en yaygın sorunlar arasında, açılma veya önyükleme özelliğiyle bir ilgisi vardır. Yeni Samsung Galaxy A6 2018’in sahiplerinden biriyseniz, bu sorunlarla da karşılaşabilirsiniz, çünkü yeni Galaxy S9 ve Note 8’in sahipleri bile onlar hakkında bizimle iletişime geçtiler. Bu problemlerle ilgili olan şey, derhal donanımda bir sorun olduğunu düşünebilmenizdir, çünkü açılmayacak veya cevap vermeyecek bir telefonla kalırsınız.

Bununla birlikte, tecrübelerimize dayanarak, bu tür bir sorun, özellikle telefonunuzun hala yeni olması ve görünürde bir sebep veya sebep olmadan ortaya çıkması durumunda, sadece küçük bir ürün yazılımı sorunu olabilir. Geçmişte birkaç kez karşılaştık ve tabii ki, telefonunuz fiziksel ve / veya sıvı hasar görmemişse, sadece bir aksaklık veya küçük bir sorun olduğunu temin ederim. Bu yazıda, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümleri sizlerle paylaşacağım, bu yüzden bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, telefonunuzdaki bir soruna bir çözüm arıyorsanız, cihazınızı destekleyip desteklemediğimizi görmek için sorun giderme sayfalarımıza göz atmayı deneyin. Telefonunuz desteklenen cihazların listesinde ise, sorun giderme sayfasına gidin ve benzer sorunları arayın. Çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Endişelenme, ücretsiz. Ancak yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine tıklayın.

Açılmayacak Galaxy A6’nız nasıl giderilir

Bu sorun ciddi bir donanım sorunu gibi görünse de çok can sıkıcı gibi görünse de, çoğu zaman bellenim ile ilgili küçük bir sorun değildir ve bir teknolojiden yardım almadan kendi başınıza çözebilirsiniz. Aşağıdaki çözümler, sorunun fiziksel ya da sıvı hasar görmemesi durumunda, bu sorunu çözmenize ve cihazınızın tekrar yanıt vermesine yardımcı olabilir.

İlk çözüm: Zorla Yeniden Başlatma prosedürünü gerçekleştirin

Telefonunuzu yeniden başlatmak için Ses Kısma düğmesini ve Güç tuşunu birlikte 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Normal bir yeniden başlatma prosedürü gibi olur, ancak telefonun batarya bağlantısını kesme prosedürünü taklit ettiği için telefonun hafızası gerçekten yenilenir. Böylece, pilin çıkarılması gibi, kondansatörlerde depolanan elektrik deşarj olur ve bu, elbette telefonunuzun belleğini yeniler. Önyükleme işlemi sırasında, yalnızca temel hizmetler ve uygulamalar yüklenecek ve bu sorunu çözmek için yapmanız gereken tek şey bu olabilir.

Ancak, telefon bu işlemden sonra hala yanıt vermiyorsa, kombinasyon doğru şekilde yapılmamış olabileceğinden, aşağıdaki adımları izlemeye çalışın…

    Önce Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve gitmeyin. Sesi Azalt düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye boyunca veya ekran açılıncaya kadar basılı tutun.

Bu temelde ilk prosedürle aynı etkiye sahiptir, ancak telefonu erken açmaya zorlamadığınızdan emin oluyoruz. Önce Güç tuşuna basmak telefonu hemen tetikler, bu nedenle güç tuşuna basmadan önce Sesi Azalt düğmesini basılı tutmanız gerekir.

Ancak, telefon bundan sonra hala cevap vermiyorsa, bataryanın tamamen boşalması ihtimali vardır. Bir sonraki prosedürü yapmayı deneyin.

İLGİLİ POSTLAR:

    Şarj edilmeyen bir Samsung Galaxy A8 2018 akıllı telefonunu nasıl düzeltebilirim [Şarj İpuçları ve Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy A8 2018 telefonunuzda SD kart algılanamayan bir hatayı nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 2018 (kolay adımlar) Dondurulmuş bir Samsung Galaxy A8 2018 nasıl sıfırlanır (kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 2018 ‘nem algılandı’ hatasıyla nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

İkinci çözüm: Telefonu şarj edin ve yeniden başlatmaya zorlayın

Boşalmış bir batarya ile ilgili olan şey, aynı zamanda bir ürün yazılımı çökmesinin bir nedeni olabileceğidir. Batarya tamamen boşaldığında, bazı servisler ve donanım bileşenleri doğru şekilde kapatılmayabilir. Bir çarpma zorla yeniden başlatma ile çözülebilse de, piliniz bitmediği için işlemi doğru yapıyor olsanız bile telefonunuz yanıt vermeyebilir. Telefonunuzu şarj etmeniz gerekmesinin nedeni cevap vermiyor.

    Şarj cihazını çalışan bir AC prizine veya prize takın. Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu şarj cihazına bağlayın. Galaxy A8 + 2018 telefonunuzun şarj sembolünü gösterip göstermemesine bakılmaksızın, telefonun en az on dakika boyunca şarj olmasına izin verin. Zorla yeniden başlatma prosedürünü bir kez daha ama cihaz şarj cihazına bağlıyken tekrarlayın.

Sorun gerçekten bir çarpma ve boşalmış bir aküden kaynaklanıyorsa, Galaxy A6 2018’iniz şimdiye kadar önyüklenmelidir, ancak yanıt vermemeye devam ederse, sorun yalnızca boşalmış bir akü ve çarpma durumundan daha fazla olabilir; Donanımda bir sorun olabilir. Olumluysanız, telefon sert bir yüzeye düşürülmemiş veya suya batmamışsa, bir üretim hatası olması ihtimali vardır. Bununla birlikte, cihazınızı yeni bir cihazla değiştirileceği mağazaya geri getirmelisiniz.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size bir şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya aşağıdaki yorumunuzu bırakın.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek sözleri yayınlayın.

Ayrıca göz atmak isteyebileceğiniz gönderiler:

    Gösterilen Samsung Galaxy A8 2018 nasıl onarılır SIM kart hatası yok (kolay adımlar) Nasıl açılmayacak Samsung Galaxy A8 2018 nasıl onarılır (kolay düzeltme) Sonsuz önyükleme döngüsünde sıkışmış Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir kolay adımlar) Titreşen bir ekranla Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Ölümün Siyah Ekranı ile Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir (kolay adımlar)