Açılmayacak Samsung Galaxy A6 2019 Nasıl Onarılır (Kolay Adımlar)

Yeni cihazlarla ilgili en yaygın sorunlar arasında, açma veya önyükleme özelliği ile bir ilgisi vardır. Yeni Samsung Galaxy A6 2018’in sahiplerinden biriyseniz, bu sorunlarla da karşılaşabilirsiniz, çünkü yeni Galaxy S9 ve Not 8’in sahipleri bile onlar hakkında bizimle iletişime geçti. Bu sorunlarla ilgili olan şey, donanımla ilgili bir sorun olduğunu hemen düşünebilmenizdir, çünkü açılmayacak veya yanıt vermeyecek bir telefona bırakılırsınız.

Ancak, deneyimlerimize dayanarak, bu tür bir sorun, özellikle telefonunuzun hala yeni olması ve belirgin bir sebep veya sebep olmadan ortaya çıkması durumunda sadece küçük bir ürün yazılımı sorunu olabilir. Geçmişte birkaç kez karşılaştık ve tabii ki telefonunuzun fiziksel ve / veya sıvı hasarı olmadıkça bunun sadece bir aksaklık veya küçük bir sorun olduğundan emin olabilirim. Bu yazıda, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümleri sizinle paylaşacağım, bu nedenle bu makale size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, telefonunuzla ilgili bir soruna çözüm arıyorsanız, cihazınızı destekleyip desteklemediğimizi görmek için sorun giderme sayfalarımıza göz atmayı deneyin. Telefonunuz desteklenen cihazlar listemizdeyse, sorun giderme sayfasına gidin ve benzer sorunları arayın. Çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Endişelenme ücretsiz. Ancak yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Açılmayacak Galaxy A6 sorun giderme

Bu sorun ciddi bir donanım sorunu ve çok sinir bozucu gibi görünse de, çoğu zaman bellenimle ilgili küçük bir sorun değildir ve herhangi bir teknik yardım almadan kendi başınıza düzeltebilirsiniz. Aşağıdaki çözümler bu sorunu gidermenize yardımcı olabilir ve sorunun fiziksel veya sıvı hasarından kaynaklanmadığı takdirde cihazınızın tekrar yanıt vermesine yardımcı olabilir.

İlk çözüm: Zorunlu Yeniden Başlatma prosedürünü uygulayın

Telefonunuzu yeniden başlatmak için Sesi Kısma düğmesini ve Güç tuşunu birlikte 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Normal bir yeniden başlatma prosedürü gibi olabilir, ancak telefon pil bağlantı kesme prosedürünü simüle ettiği için telefonun belleği gerçekten yenilenir. Böylece, pili çıkartmak gibi, kapasitörlerde depolanan elektrik boşalır ve bu elbette telefonunuzun belleğini yeniler. Önyükleme işlemi sırasında yalnızca temel hizmetler ve uygulamalar yüklenir ve bu sorunu gidermek için yapmanız gereken tek şey bu olabilir.

Ancak, telefon bu işlemden sonra hala yanıt vermiyorsa, kombinasyon doğru şekilde gerçekleştirilmemiş olabileceği için bu adımları izlemeyi deneyin …

    Önce Sesi Kısma düğmesini basılı tutun ve gitmeyin. Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya ekran açılana kadar basılı tutun.

Bu temel olarak ilk prosedürle aynı etkiye sahiptir, ancak telefonu erken açmak için tetiklemediğinizden emin oluyoruz. Önce Güç tuşuna basıldığında telefon hemen tetiklenir, bu nedenle güç tuşuna basmadan önce Sesi Kısma düğmesini basılı tutmanız gerekir.

Ancak, telefon bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, pilin tamamen boşalmış olma ihtimali vardır. Bir sonraki prosedürü deneyin.

İLGİLİ YAZILAR:

    Şarj edilmeyen bir Samsung Galaxy A8 2018 akıllı telefon nasıl düzeltilir [Şarj İpuçları ve Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy A8 2018’inizde SD kart algılanmayan hatası nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Bilgisayarınıza takılı kalmaya devam eden Wi-Fi bağlantısı nasıl düzeltilir? Samsung Galaxy A8 2018 (kolay adımlar) Dondurulmuş bir Samsung Galaxy A8 2018 nasıl sıfırlanır (kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 2018 ‘nem algılandı’ hatasıyla nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

İkinci çözüm: Telefonu şarj edin ve zorunlu yeniden başlatmayı tekrar yapın

Boşalmış bir pil ile ilgili bir şey, bunun da bir ürün yazılımı çökmesine neden olabilmesidir. Pil tamamen boşaldığında, bazı hizmetler ve donanım bileşenleri düzgün kapatılmayabilir. Zorla yeniden başlatma ile bir kilitlenme giderilebilirken, pil bitmediğinden prosedürü doğru yapsanız bile telefonunuz yine de yanıt vermeyebilir. Yanıt vermiyor olsa bile telefonu şarj etmeniz gerekiyor.

    Şarj cihazını çalışan bir AC veya duvar prizine takın.Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu şarj cihazına bağlayın. Galaxy A8 + 2018’inizin şarj sembolünü gösterip göstermediğine bakılmaksızın, telefonun en az on dakika boyunca şarj olmasına izin verin. Zorunlu yeniden başlatma prosedürünü bir kez daha yapın, ancak bu kez cihaz şarj cihazına bağlıyken.

Sorun gerçekten bir çökme ve boşalmış bir pilden kaynaklanıyorsa, Galaxy A6 2018’iniz şimdiye kadar önyüklenmeli, ancak yanıt vermemeye devam ederse, sorun sadece bitmiş bir pil ve bir çarpışmadan daha fazlası olabilir; donanımda bir sorun olabilir. Telefonun sert bir yüzeye düşürülmediğine veya suya batırılmadığından eminseniz, üretim hatası olma olasılığı vardır. Bununla birlikte, cihazınızı yenisiyle değiştirileceği mağazaya geri getirmeniz gerekir.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size şu ya da bu şekilde yardımcı olmuştur. Bizimle paylaşmak istediğiniz başka sorunlarınız varsa, bizimle iletişime geçmekten veya aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Kontrol etmek isteyebileceğiniz gönderiler:

    SIM kart hatası göstermeyen bir Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir (kolay adımlar) Açılmayacak Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir (kolay düzeltme) Sonsuz önyükleme döngüsünde sıkışmış Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir ( kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 2018’i titreyen bir ekranla nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 2018’i Black Screen of Death ile nasıl düzeltebilirim (kolay adımlar)