Açılmayacak Samsung Galaxy A60 için Hızlı Düzeltme

Samsung Galaxy A60, 2019’daki en iyi orta sınıf cihazlardan biri olmasına rağmen, sorunsuz ve hatasız değildir. Aslında, zaten bu cihazın sahiplerinden çok fazla şikayet aldık. Diğerleri, birimlerinin, kesin bir sebep olmadan kendi kendilerine kapattıktan sonra açılmayacağını bildirdi. Bu yazıda ele almamız gereken sorun budur.

Açılmayacak olan Galaxy A60’ınızla ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Bunun gibi sorunları çözmek için kullandığımız çözümleri de sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda aynı sorundan rahatsızsanız, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu çözdüğümüz için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Açılmayacak Galaxy A60’ı Onarmak

Bir akıllı telefon kendi kendine güç aldığında ve artık açılmayacağında, çoğu zaman bir ürün yazılımı çökmesi nedeniyle ortaya çıkar. Bu oldukça küçük bir sorun ama telefonun tepkisiz kalmasına neden oluyor ve kullanıcılar sadece bir ürün yazılımı sorunu olduğunda bunun bir donanım sorunu olduğunu düşünebilirler. Olduğu söyleniyor, işte Galaxy A60’ınızı yeniden açmak için yapmanız gerekenler.

İlk çözüm: Zorla Yeniden Başlatma işlemini gerçekleştirin

Açılmayacak olan Galaxy A60 gibi bir akıllı telefonla ilgili sorun gidermede, yapmanız gereken ilk şey zorunlu yeniden başlatma. Telefonunuzun belleğini sık sık tazeleyen ve tüm uygulamalarını ve servislerini yeniden yükleyen benzetilmiş bir batarya çıkarma. Çoğu zaman, sistem çökmesine en iyi çözümdür. İşte böyle yapılır:

    Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Galaxy A60 logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefonunuz bu prosedüre cevap veriyor ve aslında logoyu gösteriyor ve açılmaya devam ediyorsa, sorun zaten giderilmiştir. Ancak, bundan sonra hala açılmıyorsa, aynı işlemi birkaç kez daha yapmayı deneyin ve sorun devam ederse bir sonraki yönteme geçin.

İkinci çözüm: Şarj cihazına bağlayın ve yeniden başlatmayı zorlayın

Basit bir pil boşaltma sorununun bellenimin çökmesine neden olacağı zamanlar vardır. Bunun nedeni, batarya kritik bir seviyeye ulaştığında bazı servislerin ve bileşenlerin kapatılmasıdır. Bazen bu, özellikle de pilin bitmesine izin verirseniz bellenimin çökmesine neden olabilir. Sonuç olarak, her ikisi de yanıt vermeyen bir cihaza neden olan birkaç küçük sorunla ilgileniyor olacaksınız. Bunu ele almak için yapmanız gerekenler:

    Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın. Orijinal kabloyu kullanarak telefonu şarj cihazına bağlayın. Telefonun şarj simgesini gösterip göstermediğine bakılmaksızın, en az 10 dakika boyunca şarj cihazına bağlı bırakın. Bundan sonra ve telefon hala şarj cihazına bağlıyken, Ses Kısma düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu 15 saniye boyunca veya Galaxy A60 logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefonunuzun fiziksel ve / veya sıvı hasarı belirtileri olmadığını varsayarak, bu prosedürler bu sorunu çözecektir. Bununla birlikte, Galaxy A60’ınız bunlardan sonra bile açılmıyorsa, bir teknisyenin sizin için kontrol etmesi için cihazı tekrar mağazaya getirme zamanıdır.

Umarım, açılmayacak Galaxy A60’ınızı düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu nedenle yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunlardan her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın. Ayrıca her hafta faydalı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.