Açılmayacak Samsung Galaxy A8 Plus 2019 Nasıl Onarılır (Kolay Adımlar)

Samsung Galaxy A8 Plus 2018 gibi bir telefon kapandığında ve artık tekrar açılmayacağından daha sık değil, güç sorunları genellikle donanımdaki sorunlara bağlı olduğu için bunun bir sorun olduğunu düşünüyoruz. Özellikle telefon gerçekten etkileyici teknik özelliklere sahipse, çoğu zaman böyle değildir. Dikkate almanız gereken başka bir şey, sorunun hiç açık bir sebep olmadan başlayıp başlamamasıdır. Örneğin, telefon fiziksel veya sıvı hasarından muzdarip değilse, bu muhtemelen bellenimle ilgili bir sorundur.

Bu yazıda, bu sorunun çözümünü sizinle paylaşacağım. Galaxy S7 ve S8 ile çok yaygındı. Aslında benzer sorunları geçmişte birkaç kez ele aldık. Mesele şu ki, bu sorunu düzeltmeye yardımcı olabilecek bir veya iki şey biliyoruz, bu yüzden Samsung Galaxy A8 Plus 2018’in sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan rahatsızsanız, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin öyle ya da böyle.

Bir çözüm bulmaya çalışırken sitemizi bulan akıllı telefon sahipleri için, telefonunuzun desteklediğimiz cihazlardan biri olup olmadığını görmeye çalışın. Öyleyse, o cihazın sorun giderme sayfasını ziyaret edin, kendinize benzer olan sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Açılmayacak Galaxy A8 Plus 2018 Nasıl Onarılır

Bu tür bir sorunla ilgili deneyimlerimize dayanarak, bunun her zaman sadece bellenimin artık yanıt vermediği bir sistem çökmesinden kaynaklanma olasılığı vardır, böylece telefonunuzu Güç tuşuna veya diğer düğmelere bile yanıt vermemeye bırakır. Sistem çöktüğünde, telefon şarj cihazına da yanıt vermeyebilir, bu nedenle telefonun tamamen öldüğü etkileyici. Göründüğü gibi karmaşık olan bu sorun, yapılması çok kolay olan basit bir prosedürle giderilebilir…

    Sesi Kısma ve Güç tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Bu yöntem pil bağlantısını kesecek ve telefonunuzu yeniden başlamaya zorlayacak, ancak normal yeniden başlatmadan daha fazlası var. Aslında telefonunuzun belleğini yeniler ve arka planda çalışan tüm uygulamaları ve hizmetleri kapatır. Yapması kolay ve güvenlidir ancak sistem çökmelerini ve diğer küçük ürün yazılımı sorunlarını ele almada çok etkilidir. Sorun devam ederse ve Galaxy A8 Plus 2018’iniz hala açılmıyorsa, şunu deneyin…

    Sesi Kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

Temel olarak yukarıdaki kombinasyonla aynı etkiye sahiptir, ancak kombinasyonun düzgün şekilde yapıldığından emin oluruz. Hala buna cevap vermiyorsa, bu konuda yapabileceğiniz başka bir şey var…

    Şarj cihazını duvar prizine takın. Orijinal kabloyu kullanarak telefonu şarj cihazına bağlayın. Güç tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefonunuz bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, bir teknisyenin sizin için ilgilenebilmesi için mağazayı veya mağazayı geri getirin. Ancak bunu yapmadan önce, Kurtarma Modunda önyüklemeyi deneyin. Başarılı olursa, ana sıfırlamaya devam edin:

    Sesi Açma tuşunu ve Ana Ekran tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın (‘Sistem güncellemesini yükleme’, Android sistem kurtarma menüsünü göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye boyunca görünecektir “Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla” seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet – tüm kullanıcı verilerini sil’ vurgulanana kadar Sesi azaltma tuşuna basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, “Sistemi şimdi yeniden başlat” vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Sıfırlamadan sonra hala bir sorun varsa veya telefonunuz kurtarma modunda önyükleme yapmayı reddederse, teknolojiye getirin.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Kontrol etmek isteyebileceğiniz gönderiler:

    Ekran titremesi olan Samsung Galaxy A8 Plus 2018 Nasıl Onarılır (kolay adımlar) Şimdi çok yavaş çalışan Samsung Galaxy A8 2018’inizi düzeltme (kolay adımlar) Samsung Galaxy A8 Plus 2018’i Black Screen of Death (kolay ekran) ile düzeltme Sonsuz önyükleme döngüsünde sıkışmış Samsung Galaxy A8 2018 nasıl düzeltilir (kolay adımlar)