Açılmayacak Samsung Galaxy J7 Pro Nasıl Onarılır (Kolay Adımlar)

Samsung Galaxy J7 Pro’nun büyük bir pili var, ancak telefon açılmazsa işe yaramaz. Telefonlarının sadece bir gün kapandığını ve Güç tuşuna kaç kez bastıklarına bakılmaksızın artık açılmayacağını bildiren bazı okuyucularımız için durum böyle. Başka bir deyişle, telefon siyah ekranıyla yanıt vermiyor. Şarj cihazına bağlandığında şarj olmaz ve şarj cihazına bağlı olduğunu fark etmez.

Bu sorunla ilk karşılaşmamız bu değil. Aslında, Samsung’un amiral gemisi telefonlarında bile böyle bir sorun var. Bu sadece bellenimle ilgili bir sorun olabilir veya daha ciddi bir sorunun işareti olabilir. Bu yazının amacı hangisinin hangisi olduğunu bulmaktır ve elbette sorunu çözmeye çalışacağız. Dolayısıyla, Galaxy J7 Pro’nun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunları yaşıyorsanız, bu makaleler size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, telefonunuzla ilgili bir soruna çözüm arıyorsanız, cihazınızı destekleyip desteklemediğimizi görmek için sorun giderme sayfalarımıza göz atmayı deneyin. Telefonunuz desteklenen cihazlar listemizdeyse, sorun giderme sayfasına gidin ve benzer sorunları arayın. Çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Endişelenme ücretsiz. Ancak yine de yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Açılmayacak Galaxy J7 Pro’ya çözüm

Çoğu zaman, bu sorun, belirgin bir neden veya neden olmadan kendi başına başlaması şartıyla, temelde sadece bir sistem çökmesinin sonucudur. Ancak, telefon sert bir yüzeye düşerse veya suyla temas ederse ve bu sorun başladıysa, sorunun fiziksel ve / veya sıvı hasarından kaynaklandığının açık bir göstergesidir. Bu durumda, herhangi bir sorun giderme prosedürü uygulamadan telefonu derhal servis merkezine götürmelisiniz. Ancak bu sorun giderme kılavuzunda, sorunun fiziksel veya sıvı hasarından kaynaklanmadığını varsayalım. İşte yapmanız gerekenler…

Etkili Çözüm

Sesi Kısma düğmesini ve Güç tuşunu aynı anda 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Bu, pil bağlantısını kesildiğini ve cihazların belleğini yenilediğinden telefonu normal şekilde başlatır. Bu basit bir işlemdir ancak sistem çökmeleri veya diğer küçük ürün yazılımı sorunları ile başa çıkmada çok etkilidir.

J7 Pro’nuz hala buna yanıt vermiyorsa, bunu yapmayı denemelisiniz…

    Önce Sesi Kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

Temel olarak yukarıdaki prosedürle aynı etkiye sahiptir, ancak bu kez, kombinasyonu doğru yaptığınızdan emin olmaya çalışıyoruz. Önce Güç tuşuna basmak, önce Sesi Kısma düğmesine basmakla aynı şey değildir. Bir kombinasyon yaparken, en son Güç tuşuna basmak daha iyi olur.

Şimdi, telefon bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, telefonu açmaya çalışmak için yapabileceğiniz başka bir şey var. Pilin tamamen boşalmış olması mümkündür, bu yüzden ne olursa olsun yanıt vermez. Bunu ele almak için yapmanız gerekenler:

    Şarj cihazını çalışan bir AC veya duvar prizine takın.Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu şarj cihazına bağlayın.Telefonun cevap verip vermemesine bakılmaksızın, telefonun en az on dakika şarj olmasına izin verin. ve Güç tuşlarını aynı anda tekrar 10 saniye basılı tutun.

Pil bitmişse, telefon bu işlemi yaptıktan sonra yanıt vermelidir. Ancak, sorun devam ederse ve her şeyi doğru yaptığınızdan eminseniz, bir teknisyenin bir göz atması ve bazı testler yapabilmesi için telefonu servis merkezine getirmenin zamanı gelmiştir.

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

Ayrıca okumak isteyebileceğiniz gönderiler:

    Kapatılmayacak veya yanıt vermeyen bir Güç anahtarı olan Samsung Galaxy S8 ile ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Takıldığında şarj etmek yerine pilini tüketen Samsung Galaxy S8 nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] Yeni Samsung Galaxy S8 önyükleme sırasında Verizon ekranında takılı kalıyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8’iniz köklendirme işleminden sonra kendi kendine yeniden başlatmaya devam ederse ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 “Maalesef Ayarlar durdu” hatasını aldıktan sonra güncelleme [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy S8 cihazınız “Ne yazık ki Kişiler durdu” hatasını göstermeye başladığında ne yapmalı [Sorun Giderme Kılavuzu] “Ne yazık ki com.android.phone işlemi durdu” mesajını gösteren Samsung Galaxy S8 telefonunuzu nasıl düzeltebilirim? hatası [Sorun Giderme Kılavuzu]