Açılmayacak Vivo V7 Nasıl Onarılır (kolay adımlar)

Vivo V7 gerçekten etkileyici özellikler ve özelliklerle geliyor ve orta seviye kategorideki en iyi akıllı telefonlardan biri. Ancak, bazı sahipler bu cihazla ilgili bazı sorunlardan şikayet ediyorlar. Bazıları birimlerinin kapandığını ve artık tekrar açılmayacağını bildirdi. Bu sorun, çok küçük bir ürün yazılımı ile ilgili sorundan çok ciddi bir donanım sorununa kadar değişebilir.

Bu yazıda, Vivo V7’nizle bu tür bir sorunu çözmeye çalışırken size yol göstereceğim. Bu sorunla ilk karşılaşmamız bu değil, bu yüzden düzeltmemize yardımcı olabilecek bir veya iki şey zaten biliyoruz. Düzeltmenin sizin için uygun olmaması durumunda bu yayının ikinci yarısında bir sorun giderme kılavuzu da olacaktır. Yani, V7’nin sahiplerinden biriyseniz ve şu anda bu güçle ilgili sorundan rahatsızsanız, düzeltmenize yardımcı olabileceğimiz için okumaya devam edin.

Bir çözüm bulmaya çalışırken sitemizi bulan kullanıcılar için, telefonunuzun desteklediğimiz cihazlardan biri olup olmadığını kontrol etmeye çalışın. Öyleyse, o cihazın sorun giderme sayfasını ziyaret edin, kendinize benzer olan sorunları bulmak ve çözümlerimizi ve geçici çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Ancak, bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Vivo V7 için açılmayan hızlı bir düzeltme

Çoğu zaman, böyle bir sorun bir sistem çökmesinden kaynaklanır; bellenimin bir nedenden dolayı durduğu zamandır. Bu sorunu yaşayan kullanıcılar bunun ciddi bir sorun olduğunu düşünse de, aslında değil. Vivo V7’niz açılmazsa yapabilecekleriniz …

    Güç tuşunu 15 saniye basılı tutun – bu, Güç tuşunu telefonun yanıt vermesi için yeterince uzun tuttuğunuzdan emin olmak içindir. Sesi Kısma ve Güç tuşlarını 10 saniye boyunca basılı tutun – buna Telefonunuzun belleğini yenileyecek Zorunlu Yeniden Başlatma prosedürü. Sorun bir sistem çökmesi nedeniyle ortaya çıktıysa, bu sorunla ilgilenir ve cihazınızı açılmaya zorlar.

Bu prosedürler, bellenim ile ilgili küçük bir sorun olması koşuluyla sorunu çözmek için fazlasıyla yeterlidir. Bunları yaptıktan sonra da devam ederse, bunun ciddi olduğu anlamına gelmez, ancak bunun ne olduğunu ve bir teknolojiden yardım almadan düzeltilip düzeltilemeyeceğini belirlemek için biraz daha sorun giderme prosedürü yapmanız gerekecektir.

Açılmayan Vivo V7 sorunlarını giderme

Bazılarınızın telefonunuzda bazı sorun giderme prosedürleri yapmakta tereddüt edip etmediğini anlıyorum, bu şekilde hissederseniz, Vivo yetkili bir teknolojinin alabilmesi için telefonu tekrar mağazaya veya servis merkezine getirmenizi öneririz. telefonuna bak. Ancak, telefonla ilgili bir şeyler yapmak isteyenler için, bazı prosedürler telefonunuzu tekrar canlandırabileceğinden okumaya devam edin…

Sıvı hasarı belirtisi olmadığından emin olun

Daha fazla hasarı önlemek için telefonunuzda herhangi bir sorun giderme işlemi yapmadan önce yapmanız gereken ilk şey bu olmalıdır…

    Nem izlerini bulmak için USB veya şarj cihazı bağlantı noktasına bakın. Bağlantı noktasının nemli olup olmadığına bakılmaksızın, alanı pamuklu bir bezle temizleyin veya küçük bir doku parçası yerleştirin.

Telefon suya batırılmış olsaydı, daha fazla hasarı önlemek için açılmamalıdır. Bunun yerine, SIM ve SD kartı çıkarın ve telefonu mümkün olan en kısa sürede servis merkezine getirin, böylece teknisyen açıp sıvı ile temas eden bileşenleri kurutabilir.

Ancak telefonun herhangi bir sıvı hasarı belirtisi olmadığını varsayarsanız, cihazınızda sorun gidermeye devam edin.

Vivo V7’nizi Kurtarma Modunda çalıştırmayı deneyin

Bu sorun giderme kılavuzunun amacı, telefonun bileşenlerini hala açıp açamayacağını belirlememiz içindir, eğer öyleyse, sorunu sıfırlayarak düzeltebiliriz. Yani, bir sonraki yapmanız gereken telefonu Kurtarma Moduna sokmak. Telefon bu modda açılır açılmaz, sorun zaten sabittir veya en azından güç sorunu yerine bir önyükleme sorununa indirgenmiştir. Telefonunuzu Kurtarma Moduna nasıl yükleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır…

    Sesi Açma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Sesi Açma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 8 saniye veya ekran açılana kadar basılı tutun.

Ekran açılırsa, “Kurtarma Modu” veya “Verileri Sil” yazan bir seçenek bulup bulamayacağınızı görmeye çalışın. Kurtarma modunu görürseniz, Sesi Kısma düğmesini kullanarak seçin ve seçmek için Güç tuşuna basın. Ancak, verileri sil seçeneğini görürseniz sıfırlama anlamına gelir ve telefonunuzun dahili deposuna kaydedilen tüm dosyalarınızı ve verilerinizi kaybedebilirsiniz. Devam etmek istiyorsanız seçin, ancak bu sefer önyükleme yapıp yapmadığını görmek için önce telefonu yeniden başlatmayı denemenizi öneririz.

Telefon hala kurtarma modunda önyükleme yapmıyorsa, sorunun donanımda olması olasıdır. Bu noktada, bir teknisyenin sizin için kontrol etmesini sağlamak için telefonu servis merkezine getirmeniz daha iyidir. Sorundan önce meydana gelen önemli olaylar varsa, teknolojiye onlar hakkında bilgi verin, böylece nereden başlayacağını bilsin.

Ancak telefonun kurtarma modunda açıldığını ancak normal modda başlatıldığında başarıyla açılmayacağını varsayarsak, bir sıfırlama sorunu düzeltebilir. Bu nedenle, onu kurtarma moduna yeniden başlatın ve Ana Sıfırlamayı gerçekleştirmek için verileri sil’i seçin.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu size şu ya da bu şekilde yardımcı olabilir. Hala başka endişeleriniz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Okuduğunuz için teşekkürler ve sorun giderme işlemlerinizde iyi şanslar