Açılmaz Garmin Fenix 5 Plus düzeltmek için nasıl

Yeterince pil olduğu sürece Garmin Fenix 5 Plus'ınız sorunsuz bir şekilde açılmalıdır. Ancak, smartwatch'larının artık açılmadığını bildiren bazı kullanıcılar varmış gibi görünüyor. Güç sorunları, herhangi bir kullanıcının şimdi ve sonra karşılaşabileceği en yaygın sorunlar arasındadır.

Bu yazıda, artık açılmayacak Fenix 5 Plus'ınızla ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Bu sorunu çözmek için kullanabileceğiniz en pratik ve etkili sorun giderme prosedürlerini sizinle paylaşacağım. Bu nedenle, bu tür sorunlara sahip sahiplerden biriyseniz, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Devam etmeden önce, farklı bir soruna çözüm arıyorsanız, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bir kısmını düzelttiğimiz için Fenix 5 Plus sorun giderme sayfamızı ziyaret ettiğinizden emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve çözümlerimizi kullanmaktan çekinmeyin. Bundan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder düğmesine basın.

Fenix 5 Plus'ınız artık açılmazsa yapmanız gerekenler…

  1. Hafif sıfırlamayı sadece küçük bir aksaklık olabileceğinden gerçekleştirin.
  2. Smartwatch'unuzu yalnızca boşalmış bir pil nedeniyle olabileceğinden şarj etmeyi deneyin.
  3. Desteği arayın veya saati mağazaya getirin.

Çoğu zaman, yazılımdan sıfırlamanın gerçekleştirilmesi Fenix 5 Plus'ınızı sabitleyecektir, çünkü bu genellikle bir ürün yazılımı aksaklığı veya çökmesi nedeniyle açılmaz. Bu yüzden yapmanız gereken ilk şey olmalı veya aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Cihazı şarj klipsi ile bilgisayara bağlayın.
  2. POWER / LIGHT düğmesini 25 saniye boyunca veya cihaz kapanana kadar basılı tutun.
  3. Üniteyi tekrar açmak için POWER / LIGHT düğmesine basın.
  4. Pili% 100 şarj edin.

Bu başarısız olursa, bir teknisyenin sizin için kontrol etmesi için Garmin desteğini aramanız veya telefonu mağazaya getirmeniz gerekir.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

İLGİLİ MESAJLAR:

  • Garmin Fenix 5 Plus cihazınız güncellenmiyorsa ne yapmalısınız?
  • Telefondan bildirim alamayan Garmin Fenix 5 Plus ile ne yapmalı
  • Nasıl senkronize değil Garmin Fenix 5 Plus düzeltmek için