Ağustos 2019 için en iyi 9 Yeni ve Ücretsiz Android Uygulamaları

Bir akıllı telefon uygulama payı olmadan ne olur? Bana sorarsan, aradığın bir cihaz olurdu, belki de bir veya iki resme tıkla. Akıllıca bir şey değil mi? Evet, uygulamalar telefonun kendisi kadar önemlidir ve bu nedenle, telefon deneyiminizi artırmak için her ay size yeni ve ücretsiz Android uygulamaları listesi getirmemizin nedeni budur.

Top 9 New And Free Android Apps For August 2019 That You Should Have

Bu ayın baskısı, harika bir resim düzenleyiciden şık bir fotoğraf galerisi uygulamasına kadar her şeye sahiptir. Heyecanlı?

Yani, daha fazla uzatmadan başlayalım.

1. Crono

Chrome’a yapıştırılan çok fazla zaman harcayan biriyseniz, o zaman Crono tam size göre. Bu araç, telefon bildirimlerini tarayıcınıza akıllıca kopyalar; bu, bildirimleri kontrol etmek için telefonunuzu açıp tekrar açmanıza gerek kalmaması anlamına gelir.

Best New And Free Android Apps For August 2019 20Best New And Free Android Apps For August 2019 14

Bu uygulama bir Chrome uzantısı ile birlikte çalışır. Tek yapmanız gereken, telefonunuzla bir QR kodu taramak, gerekli izinleri vermek ve bildirimler PC’nize senkronize edilecektir. Ne zaman yeni bir tane alırsanız, numaranızın tarayıcınızın durum çubuğunda arttığını göreceksiniz.

8 Top New And Free Android Apps For August 2019 32

Bu uygulama hakkında harika olan şey, bildirim alacağınız uygulamaları seçebilmenizdir. Sonuçta, hiç kimse bir alışveriş uygulamasından gelen bir bildirimden rahatsız olmamalıdır, değil mi?

Best New Android Apps For August 2019 15Best New Android Apps For August 2019 19

Ve bu hikayenin sonu değil. Yansıtma bildirimlerinin yanı sıra, Crono yanlış yerleştirilmiş cihazınızı bulmanıza da olanak sağlar. Evet, doğru okudun. Bağlı telefonu çalar.

Ayrıca, PC’nizden telefonunuza pano içeriği göndermek için de kullanabilirsiniz. Ve eğer bu yeterli değilse, Crono ayrıca mevcut tarayıcı sekmenizin içeriğini telefonunuza göndermenizi sağlar.

Best New Android Apps For August 2019 18

Örneğin, PC’nizdeki ayrıntılı karşılaştırma yayınlarımızdan birini okuyorsanız, ‘Geçerli sekmeyi cihaza gönder’ düğmesini tıklatarak sekmeyi doğrudan telefonunuzda açabilirsiniz.

Şimdiye kadar, Crono’nun tüm özellikleri herhangi bir sorun olmadan mükemmel bir şekilde çalıştı. Sadece gerekli izinleri vermeyi hatırlamanız gerekir ve sıralanırsınız.

2. Galeri Git

Google’ın Lite ve çevrimdışı uygulamalarla denemesi bir kez daha başladı ve eğilime katılan en yeni uygulamalardan biri de Gallery Go.

Gallery Go, yerel medya için bir fotoğraf galerisi uygulaması ve şüphelendiğiniz gibi, Google Foto’nun hafif ve kompakt bir sürümü. Çevrimdışı çalışıyor ve fotoğraflar ve diğer medya öğeleri hiçbir Google hesabına senkronize edilmiyor veya yedeklenmiyor.

Best New And Free Android Apps For August 2019 18Best New And Free Android Apps For August 2019 19

Google Foto’nun aksine, karmaşık bir arayüze sahip değil. Aksine, her şey özenle düzenlenmiştir. Resimler ve klasörler için altta iki sekme vardır. Yani, evet, sol taraftaki menüye gitmeniz ve sadece onları bulmak için cihaz klasörüne göz atmanız gerekmez.

Bunun dışında, yararlı arama sekmeleri en üsttedir ve tek gereken onları başlatmak için basit bir dokunuşdur.

3. Glitch Laboratuvarı

Dürüst olmak gerekirse, Google Play Store, aksaklık efektleriyle görüntü düzenleme uygulamalarındaki payından daha fazlasına sahiptir. Peki Glitch Lab’ı benzerlerinden farklı kılan nedir?

Birincisi, bu uygulama inanılmaz derecede pürüzsüz. İkincisi, şaka yapmıyorum bana oynamak ve güvenmek için bir sürü etki var.

Top New And Free Android Apps For August 2019 18Top New And Free Android Apps For August 2019 19

Bozulma türünü ve görüntünün devreye girmesini istediğiniz görüntünün bir kısmını seçebilirsiniz. O zaman diğerleri arasında açı, düzenlilik, yoğunluk gibi başka faktörler de var.

Genel olarak, Glitch, fotoğraflarla deneme yapmayı seven biriyseniz, sahip olmak için harika bir uygulama.

4. Kwench

İçme suyu söz konusu olduğunda, herkesin söyleyecek bir şeyleri vardır. Bazıları her gün en az 8-10 bardak su içmemizi tavsiye ederken, diğerleri sürekli su içmemiz gerektiğini söylüyor. Her ne şekilde olursa olsun, bir kural açıktır – sürekli su içmeliyiz.

Water 1487304 1280

Ancak, tüm bu rehberlik, tavsiye konusunda ilk başta harekete geçmeyi bile hatırlamıyorsanız bile, bir atmaya gider.

O zaman Kwench gibi uygulamalar resmin içine giriyor. Cinsiyetinize, boyunuza ve kilonuza bağlı olarak vücudunuzun su alımını hesaplayan basit bir uygulamadır ve bir kez yapıldığında, su içme hedeflerinizi tamamlamanız için sürekli hatırlatır. Basit.

Top New And Free Android Apps For August 2019 2Top New And Free Android Apps For August 2019 4

Uygulamanın kurulumu ve kullanımı kolaydır. Size periyodik olarak hatırlatır ve istatistikleri güncellemek için İçme Suyu düğmesine dokunmanız yeterlidir. Bu uygulama izlemenize yardımcı olacak bir smartwatch olmayan biri için kullanışlıdır.

Pro Not: Do remember to keep this app under the Do not Optimize list of your phone’s battery settings.

5. Yüz Duraklat

Yüzünü telefonunuzdan uzaklaştığınız anda YouTube’daki videoları duraklattığını hayal edin. Biliyorum, gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Ancak neden bir karar vermeden önce Yüz Duraklatma uygulamasını denemiyorsunuz?

Bu uygulama, yüzünüzü geri çevirip çevirmediğinizi belirlemek için telefonunuzun ön kamerasını kullanır ve yaptığınız zaman, ekrandaki içeriği duraklatır. Netflix’te film izleyen biriyseniz veya düzenli olarak oyun oynuyorsanız, bu son derece yararlıdır.

Doğal olarak, bu uygulamayı kullandığınızda, pil kullanımı biraz daha fazla olacaktır.

6. Ceri Başlatıcısı

Tüm popüler rampalardan sıkıldınız mı? Eğer öyleyse, Ceri fırlatıcıya bir şans vermelisin. Basit bir ana ekrana çıkan çoğu rampanın aksine, Ceri kendine özgü Honeycomb düzeniyle geliyor. Kulağa hoş geliyor, değil mi?

Best New And Free Android Apps For August 2019 16Best New And Free Android Apps For August 2019 17

Sık erişilen uygulamalarınızın karışımda olmasını veya tüm uygulamalarınızı göstermeyi seçebilirsiniz. Uygulamaları aramak için, ihtiyacınız olanı bulana kadar listeye göz atın.

Top New And Free Android Apps For August 2019 25Top New And Free Android Apps For August 2019 26

Veya, uygulama aramanın basit eyleminin vaktinizi yediğini düşünüyorsanız, Arama sekmesini görüntülemek için sadece üst kısmı aşağı doğru çekin. Ve size aramanın hızlı ve hızlı olduğunu söyleyeyim.

Ceri ayrıca kendine ait bir duvar kağıdı ile birlikte geliyor. Telefonunuzda bir AMOLED ekran varsa, pili korumak için karanlık moddan çıkabilirsiniz.

Top New And Free Android Apps For August 2019 27Top New And Free Android Apps For August 2019 28

Bunun dışında birçok özelleştirme seçeneği var. Örneğin, simgelerin boyutunu ince ayarlayabilir veya varsayılan arama motorunu değiştirebilirsiniz.

7. WolPepper

Yeni bir duvar kağıdı uygulaması arıyorsanız, WolPepper uygulamasına bir şans vermelisiniz. Bu, UnSplash’in yüksek kaliteli görüntülerini sağlıyor ve bu konuda en iyi şey çözünürlüklerin çok büyük olması, bu yüzden piksellerin pikselleşmesinden endişe duymanıza gerek yok.

Best New And Free Android Apps For August 2019 15Top New And Free Android Apps For August 2019 14

Çoğu duvar kağıdı uygulamasına benzer şekilde, altta görüntü kategorizasyonunu bulacaksınız. Tek yapmanız gereken Koleksiyonlar sekmesine dokunmak veya Kategoriler sekmesine gitmek.

8. Checketry

Checketry, PC’nizdeki indirmeleri telefonunuzdan izlemenizi sağlayan benzersiz bir uygulamadır. Evet, doğru okudun. Oldukça açıktır ki, çalışması için bir masaüstü uygulamasına ve bir mobil uygulamaya ihtiyacı vardır ve bir kez yaptıktan sonra tüm indirmelerinizi kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Dahası, Checketry, Steam, BitTorrent gibi diğer uygulamaları ve Chrome ve Firefox gibi tarayıcıları bağlamanıza izin verir.

Checketry

Bu uygulamayı kullanmak için, hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda aynı girişi kullanmanız, uygulamalarınızı Checketry’e bağlamanız ve indirmelerinizi başlatmanız gerekir.

9. Ruff

Biçim, dil bilgisi veya kulağa nasıl geldiğinden endişe etmeden küçük günlüğünüzde herhangi bir tür notu yazdığınız günleri hatırlayın.

Ruff, bu alışkanlığını yazma uygulaması aracılığıyla yeniden canlandırmaya çalışıyor. Bu, temiz bir dizüstü bilgisayarın heyecanını eksi dikkat dağıtıcı bir şey veren fırfırsız bir uygulama. Yapmanız gereken tek şey kalbinizi yazmak ve işiniz bittiğinde, ilerlemenizi kaydetmek için sağa kaydırın.

Top New And Free Android Apps For August 2019 21Top New And Free Android Apps For August 2019 22

Karanlık bir tema ile geliyor, beyaz tema sizin için çok parlak olsa bile. Bunun dışında, kelime ve karakter sayısını görebilirsiniz. Ayrıca, panonuzun içeriğini yapıştıracak şık bir Yapıştırma seçeneği var.

Android Deneyiminizi Hızlandırın

Böylece, bunlar son birkaç ay içinde piyasaya sürülen yeni Android uygulamalarından bazılarıydı. Bunlardan hangisini ilk önce kullanacaksınız? Bana sorarsanız, gerçekten Galeri Go’yu denemelisiniz. Yüzleri ve insanları bulmak için Google’ın şaşırtıcı arayışıyla ortaya çıkmasının nedeni benim için yeterince iyi bir sebep. Ya sen?

Sıradaki: Önceki baskılarımızdan birini özledin mi? Evet ise, yeni Android uygulamaları keşfetmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.