Akıllı telefon deneyiminizi zenginleştirecek 5 aksesuar

Diğer eğlence biçimlerini keşfetmek için mobil teknolojinin avantajlarından yararlanmamak bir hata, ancak akıllı telefon yalnızca mevcut uygulamalar ve aksesuarlar kadar iyi. Elbette yalnızca bir akıllı telefon sizi eğlendirir. Ancak, bir kez bağlantı kurduğunuzda ve aksesuarlar ve aygıtlar eklediğinizde tamamen yeni bir seviyede olduğunu fark ettiğinizde bir nokta geliyor.

 • 50 doların altındaki en iyi akıllı telefon aksesuarları
 • Galaxy S8 ve S8 + için en iyi durum ve aksesuarlar

Her bir kişi akıllı telefonlarını farklı amaçlar için kullanırken, mobil cihazınızı neredeyse bir elektronik arkadaş gibi davranan kişilerden biriyseniz, kesinlikle size göstereceğimiz sonraki beş aksesuara katılmanız gerekir. Kesinlikle mağazaya gitmek ve onları satın almak isteyeceksiniz. Ve hayır, selfie stick bizim listemi yapmadı.

VR cihazları

Day Dream View from Google. / © AndroidPit

Bu alanda pek çok seçenek olmasa da, sanal gerçeklik çeşitli pazarlar arasında giderek daha fazla güç kazanmaktadır. Bu teknoloji hâlâ yükselişte, belki de bizim için sakladığı şeyi gerçekten yaşamak için biraz daha beklemek zorunda kalacağız.

 • Android için en iyi VR kulaklıklar ve neler yapabildikleri
 • Android için şu anda en iyi VR oyunları

VR dünyasına girmek isterseniz, en gelişmiş seçenekler arasında yalnızca markanın cihazlarıyla uyumlu olan 129.99 $ için Samsung Gear VR ve çeşitli üreticilerle uyumlu 99 dolarlık Google Daydream Görüntüsü ve Samsung da dahil olmak üzere bazı akıllı telefonlar. Bu nedenle cihazınızın sanal gerçeklik kulaklıkla uyumlu olduğundan emin olmanız en iyisidir.

DESTEK V4 VR Kulaklık

Read Amazon customer reviews

£55.99

Check Offer

Fotoğraf mercekleri

Amir 3'ü bir arada lens kiti, akıllı telefonunuzun kamerasıyla deneme yapmanın ve oynamanın mükemmel bir yoludur. 180 derecelik bir balıkgözü lensi, panoramik fotoğraflar için 0,36x geniş açılı mercek ve yakın ince detayları yakalamanızı sağlayan 25X makro lens içerir.

Beyaz veya siyah renkte gelen bu üç alüminyum mercek, mobil cihazınızdaki fotoğraf makinesine güvenli bir şekilde oturan plastik bir klipse sahiptir. Onları 16 $ bedelle satın alabilirsiniz.

 • En iyi Android kamera telefonları: Hangisi piyasanın tepesinde?

Harici batarya

Piyasadaki çoğu akıllı telefon, düzenli kullanımda 24 saatten fazla dayanamaz. Akıllı telefonunuzun vazgeçilmez iş, zevk ve en önemlisi bir geziye çıktığınızda bu gerçekten bir sorundur.

Ancak bu can sıkıcı sorunun bir çözümü vardır: harici bir 15.000 mAh pil. Lumina Power Bank, sizden 30 dolardan fazla olmayabilir ve harici pili güç kaynağına takmadan önce 0'dan 100'e kadar hızlı şarj teknolojisi ile cihazınızın pilini şarj etmenize izin verir. İki USB çıkışı vardır, bu da aynı anda iki cihazı şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

 • Android akıllı telefonunuzun pilini daha uzun süre nasıl hazırlayın

Video oyun denetleyicileri

The best for your games. / © AndroidPit

Akıllı klavye ile oynamak birkaç oyun seansından sonra pek rahat olmayacak bir sır değildir. Pek çok oyun bu şekilde çalınacak şekilde tasarlanmış olsa da, bunları bir denetleyici ile oynarsak çok sayıda oyun daha iyi hissedecektir. Fiziksel tuşlara sahip uzaktan kumanda, sanal gerçeklik oyunlarının yanı sıra yarış ve atış oyunlarıyla daha iyi bir şekilde yararlanarak birkaç örnek veriyor.

Pazarda, bazıları Z Moto için Moto Gamepad veya bir Sony Xperia'da oynama için PS4 denetleyicisi gibi diğerlerinden daha cazip özelliklere sahip birkaç denetleyici var, ancak SteelSeries hattı şüphesiz şu ki, denetleyicileri olan harika bir seçenek. farklı tasarımlar ve boyutlar. SteelSeries hattı, neye ihtiyacınıza bağlı olarak Android, Windows, MacOS, iOS ve Apple TV platformlarını bile desteklemektedir. 60 doların altında Bluetooth ile çalışan bir kablosuz kumanda alabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıklar ve hoparlörler

Bir müzik uzmanı, Bluetooth aracılığıyla iletilen ses kalitesini kabul etmeyebilir. Ancak şunu kabul edelim: Kablo, uydu veya radyo dalgaları ile ses yoluyla gelen ses kalitesi arasındaki farkları saptamak çok zordur. Ve 3.5 mm'lik bağlantıların kısa sürede sağlandığı bir zamana geldiğimizden, Bluetooth ile çalışan kulaklık ve hoparlörlerin olması harikadır.

JBL ve Bose, sesin tasarımına ve kalitesine bağlı olarak 70 ila 300 Dolar arasında değişen geniş bir Bluetooth uyumlu kablosuz hoparlör yelpazesine sahiptir.

 • En iyi Bluetooth kulaklık ve kulaklıklar orada

Öte yandan, egzersiz gibi özel müzik oturumlarında Fitbit Flyers uygun ama biraz pahalı (130 $) seçenek. Altı saate kadar pil ömrü ve terleme direnci sunar, bu da onları uzun eğitim süreleri için ideal kılar.

Bose QuietComfort 35 (Seri II)

Read Amazon customer reviews

£319.95

Check Offer

Şimdi bizden duymak istiyoruz! Bu sene akıllı telefonunuz için hangi aksesuarları satın almayı planlıyorsunuz?

Samsung Galaxy S8 nereden alınır

 1. Yeni CAT S60 FLIR Termal Kamera Çift SIM Su geçirmez Kilitli – EU / RoW varyant £ 439.00 £ 439.00 toplamı
 2. Samsung G950F Galaxy S8 (Arctic Gümüş) Satış Başlangıçları 28.4. kilitli £ 575.84 £ 575.84 toplamı Teslimat Bekleniyor
 3. Samsung G950F GALAXY S8 (Orkide Gri) Satış Sonrası 28.4. kilitli £ 575.84 £ 575.84 toplamı Teslimat Bekleniyor
 4. Samsung G950F GALAXY S8 (Gece ​​Siyahı Siyah) Satış Başlangıçları 28.4. kilitli £ 585.00 £ 585.00 toplamı Teslimat Bekleniyor
 5. Samsung Galaxy S8 Gris Orquídea £ 806.38 £ 806.38 toplamı