Akıllı telefonunuzu bir Android Go cihazına nasıl dönüştürebilirsiniz?

Android Go, Google'ın daha ucuz donanımlarla donatılmış akıllı telefonlara sorunsuz bir işletim sistemi sağlamak için son girişimidir. Android One'ın ardılısı ve selefinin başarısız olduğu yerde başarılı olmaya çalışıyor. Gün geçtikçe daha fazla Android Go cihazı dünya çapında çeşitli pazarlarda kullanıma sunuldu. Artık Android Go'nun şu anda Android'de çalışan tüm cihazlarda yüklü olduğunu görebilirsiniz. Android Go deneyimini ilk elden incelemek için eğiticimizi takip edin!

  • Android One cihazları yavaş ama emin adımlarla ABD'ye geliyor
  • Android Go, Android One değil, bir sonraki milyar Android kullanıcısını sunacak

Bu, Android'de düşük RAM modunu açan düşük bir RAM modunu, düşük RAM Özellik Takozunu çalıştırır ve bu da sistemin daha fazla akışkan hale gelmesi için daha fazla RAM sağlar. Buna ek olarak, Play Store Android'inizi Go sürümü olarak tanır ve YouTube, Gboard ve diğerleri gibi daha hafif sürümlerde uygulamalar sunar.

Android Go uygulamalarından bazılarını doğrudan Play Store'dan indirebilirsiniz:

Gboard – the Google Keyboard

YouTube Go

Gmail Go

Play Store before and after the patch. / © XDA Developers

Yamayu akıllı telefonumda 1 GB RAM'e sahip bir Moto G3'e uyguladım ve sistem daha fazla miktarda RAM ile birlikte yalnızca 390 MB tüketmeye başladı. Bu, sistemin daha iyi performans göstermesini sağlar. Eğiticiye başlamadan önce, akıllı telefonunuzdaki herhangi bir zarardan ne Ben ne de AndroidPIT'ın sorumlu olmadığını açıkça belirtmeliyim. Bunu kendi sorumluluğunuzda yapın ve önceden bir yedek oluşturmayı unutmayın.

1.Bu iki dosyayı telefonunuza yükleyin (birine düşük RAM modunu sağlayan android_lowram_enabler denir, diğeri ise beğenmediğinizde özelliği devre dışı bırakan android_lowram_disabler olarak adlandırılır).

2. İndirdikten sonra, cihazınızı kapatın ve kurtarma modunda tekrar bağlayın. Kurtarma modunda başladıktan sonra, Yükle seçeneğini seçin ve indirilen dosyayı bulun. Genellikle indirme klasöründedir. Android_lowram_enabler dosyasını seçin ve yükleyin.

3. Yüklendikten sonra cihazınızı yeniden başlatın ve işiniz bitti. Android'iniz, Android Go gibi düşük RAM modunda zaten çalışıyor olacak. Süreci geri almak için, indirilenler klasöründe de bulunan android_lowram_disabler dosyasını kullanarak prosedürü yeniden yapın.

Bu yamanın KitKat 4.4'ten herhangi bir Android sürümünde çalıştığını unutmayın. Ayrıca akıllı telefonunuzda kurtarma moduna sahip olmanız gerekir. Kendiniz için deneyin ve geri bildiriminizi yorumlarda bırakın.

Nokia 1 satın almak nerede

Best price

New Sealed Nokia 1 8GB Unlocked Red / Blue Smart Phone Android 4G Single Sim UK

£69.99

£69.99 total

Check Offer

Nokia X1-01 Dual Sim mobile phone, red/black, unlocked/sim free

£74.80

£74.80 total

Check Offer

Nokia 1 UK SIM-Free Smartphone – Warm Red

£79.99

£79.99 total

Check Offer

Nokia 1 UK SIM-Free Smartphone – Dark Blue

£107.81

£107.81 total

Check Offer

Nokia 1 Dark Blue Dual SIM unlocked

£111.32

£111.32 total

Check Offer

Compare prices