Amazon Kindle App Crashing Sorunu Nasıl Çözülür?

Amazon 2007 yılında kitap sevgilisi için Kindle uygulamasını öğrendi. Bu elektronik kitap okuyucu uygulaması, iyi yönetilen hizmetleri ve kullanım kolaylığı nedeniyle kısa sürede çok meşhur oldu. Amazon bu uygulama dağıtımını tarihe kadar çok pürüzsüz hale getirdi ve birçok farklı mobil cihazda uyumlu. Günümüzde insanların çoğu android cihazları kullanıyor ve Kindle uygulaması da cihazlarında mevcut.

Amazon Kindle App Crashing Sorunu Nasıl Çözülür?

Amazon Kindle App Çökme Problemi

Ancak bazı kullanıcılar kısa bir süre önce uygulama ile ilgili sorunlarla karşılaşmaya başladı ve bu Amazon Kindle App çökme sorunu olarak biliniyor. İnsanların mobil işletim sisteminden sorumlu olduğu, ancak asıl sorunun Uygulamanın kendisinde bulunduğu çok rahatsız edici oluyor. Amazon Kindle uygulaması çökme sorunu oluştuğunda, uygulamayı başlatmayı denediğinizde sizi otomatik olarak ana ekrana geri götürecektir. Burada bazı adımlardan bahsedeceğim ve android cihazınızda Kindle App çökme problemiyle karşılaşırsanız bunları takip edebilirsiniz.

1. Ne zaman bu sorunu alıyorsanız, önce uygulamanın önbelleğini temizleyin ve sorunun yeniden oluşup oluşmadığını kontrol etmek için telefonunuzu yeniden başlatın.

2. Bir sonraki şey Amazon Kindle App çökmesini sorunu çözmek için android telefondan app önbellek ile uygulama verilerini temizlemek. Ve cihazı yeniden başlatmayı unutmayın.

3. Google Play mağazasından uygulamayı yükleyip yeniden yükleyerek deneyebileceğiniz bir sonraki şey.

Sorun hala devam ediyorsa, lütfen bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayar gerektiren aşağıdaki adımları yürütün.

a. Amazon sitesini açın ve cihazınızı Amazon hesabından kaldırın.

b. Uygulamayı android telefondan kaldırın.

c. Telefon ayarlarındaki Geliştirici ayarını kapatın.

d. Telefonu yeniden başlatın ve Geliştirici ayarı kapalıysa tekrar kontrol edin.

e. Google Play Store'a gidin ve Kindle App'i tekrar yükleyin.

f. Şimdi hesabınızı App'den kaydedin ve doğru bir şekilde çalışmalıdır.