Amazon Prime Day 2019’de ücretsiz Amazon Prime hesabı nasıl edinilir

Her yıl Amazon Prime Day yaklaşıyor, fantastik teknoloji ürünlerinde, multimedyada ve temelde Amazon’un Amazon’daki üyelerine sattığı her şeyi (yani var olan hemen hemen her şeyi) büyük indirimler getiriyor. Ancak siz de Amazon Prime üyelik ücretini ödemeden bu harika fırsatlardan yararlanabilirsiniz. İşte nasıl yapılacağı.

Atlamak:

    Amazon Prime nedir? Amazon Prime’den ücretsiz olarak nasıl yararlanabilirsiniz Amazon Prime günü için hazırlanın Amazon Prime üyeliğini ücretlerden önce nasıl iptal edebilirsiniz

Amazon Prime nedir?

Amazon Prime Day fırsatlarından yararlanmak için Amazon Prime üyesi olmanız gerekir. Üye olmak, Amazon Prime Day satış festivallerine katılmanın ötesinde avantajlarına sahiptir.

Amazon Prime üyeliği ile, Amazon Prime üzerinden yapılan herhangi bir satın alma işleminde ertesi gün kargo ile ve sitedeki en yaygın kullanılan öğelerin yanı sıra belirli öğelerde aynı gün ücretsiz teslimat kazanacaksınız. Ayrıca tonlarca çalma listesi ve istasyonla bir milyondan fazla şarkıya da erişebilirsiniz. Amazon’dan orijinal içerik dahil olmak üzere popüler filmleri ve TV şovlarını ücretsiz olarak aktarabilirsiniz. Ve Kindle sahiplerini memnun edecek yüz binlerce ücretsiz e-kitap.

kindle paperwhite 2 review 03

Bir Amazon Prime üyeliği, yılda sadece 119 dolar veya ayda 12.99 $ ‘dır. İngiltere’de yıllık £ 79, aylık 7.99 £ ‘dır. Ancak, programın 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz ve artık bu yılki Amazon Prime Day etkinliğine erişebilirsiniz ve daha sonra aboneliği ödemek istemiyorsanız, ücretten önce iptal etmek kolaydır. Bir öğrenci iseniz, daha iyi, ücretsiz deneme süresi 6 ay sürdüğü ve sonrasında aylık ücretlerin yarı fiyatına olduğu için daha da iyi.

Amazon Prime’dan ücretsiz olarak nasıl yararlanabilirsiniz

Esas olarak Amazon Prime Day fırsatlarını ve çok azını kapmakla ilgileniyorsanız, Prime day gününün bu ücretsiz denemesini almak için tam zamanı.

    Ücretsiz Amazon Prime deneme sürümünüzü alın (ABD) Ücretsiz Amazon Prime deneme sürümünüzü alın (İngiltere)

Sadece bir kafaya kadar, Amazon Prime günü, Prime üye olmanın ekstra faydaları olan tek özel satış değil. Örneğin, Kara Cuma günü, Amazon Prime üyeleri kısa vadeli Lightning anlaşmalarına yarım saat erken erişime sahiplerdi, bu sayede stokları tükenmeden önce hediyeler kazanmalarına izin veriyordu.

Amazon Prime günü için hazır olun

Bu yılki Amazon Prime günü satışları resmen 16-17 Temmuz 2019 tarihlerinde gerçekleşir, ancak Amazon bu zaman çizelgesinde ‘day’ kelimesini oldukça düşüncesiz bir şekilde ele alır. Pek çok anlaşmanın 15 Temmuz 2019’a kadar erken yaşamaya başlamasını bekliyoruz. Her zaman olduğu gibi, sizi teknolojik aletlerin ve aksesuarların en iyi fiyatları konusunda güncel tutacağız. kaçırmamak için!

androidpit amazon prime day 2

Amazon Prime üyeliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz

Ücretsiz deneme sürümünde istediğiniz zaman ip ekleyemezsiniz. Takvimlerinizi 30 günlük işarete göre işaretlediğinizden emin olun. Kalan sürenizi Amazon’un web sitesinde buradan kontrol edebilirsiniz. Hangi cihazı kullanıyorsanız kullanın, iptal etme adımlarının tamamını kılavuzumuzda inceleyebilirsiniz.

    Amazon Prime hesabınızı adım adım web ve uygulamadan nasıl iptal edebilirsiniz

Müşteriler, her 12 ayda bir Amazon Prime ücretsiz deneme sürümüyle sınırlıdır. Üyeliğinizi iptal edip bir yıl içinde tekrar kaydolmaya karar verirseniz, bir deneme yerine hemen ücretli üyeliğe başlarsınız. Ancak bir yıldan uzun bir süre geçerse, 30 günlük ücretsiz deneme tekrar sağlanacaktır.

Amazon asal üye misiniz? Duruşmadan sonra ödemeye değer buldun mu?