Android 9 Pie güncellemesinden sonra açılmayacak Samsung Galaxy Note 9 nasıl düzeltilir?

Birçok Samsung Galaxy Note 9 kullanıcısı geçen hafta Android 9 Pie güncellemesini aldı ve çoğunlukta bununla ilgili bir sorun olmamasına rağmen, bazı sorunlarla karşılaştı. Android Pie yüklendikten sonra telefonlarının artık açılmadığını bildiren bazı okuyucularımızla iletişim kurduk. Bu, yeni ürün yazılımı ile ilgili bir sorun mu, yoksa sadece telefonla mı ilgili?

Aslında bu sadece telefonla ilgili bir sorun gibi görünüyor ve gerçekten ciddi bir sorun değil. Şahsen tanıdığım birkaç kullanıcı, cihazlarının güncellemeden sonra yavaşlamış gibi göründüğünü ve hatta böyle bir sorunun telefonun tepkisiz kalmasına neden olduğunu söyledi. Sorunlarını yine de çözebildiler ve kullandıkları çözümü sizinle paylaşacağım, bu yüzden bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayan sahipleri için, bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Çalışmazlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyarlarsa, Android sorun anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorun gidermemize geri dönersek, Not 9'unuz kapandıysa ve Android 9 Pasta güncellemesinden sonra artık açılmıyorsa yapmanız gerekenler…

Zorla yeniden başlatma . Bellenimi güncellendikten sonra, telefonunuzla ilgili sorunu çözebilecek bir prosedür bu değildir. Bunun nedeni, tepkisiz olmasının sebebi, sistemin çökmesi. Elbette, cevap vermeyecek bir telefon hakkında hiçbir şey yapamazsınız, bu yüzden benzetilmiş pil çekme prosedürünü uygulayarak yanıt vermesini sağlarsınız. Bunu yapmak için, ses kısma düğmesini ve açma / kapatma tuşunu aynı anda basılı tutun ve 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun. Telefonunuz bundan sonra başarılı bir şekilde açılmalı, ancak değilse 10 dakika kadar şarj edilmelidir. Telefonunuzda şarj sembolü görünmese bile, birkaç dakika şarj cihazına bağlı bırakın ve ardından tekrar zorla başlatma işlemini gerçekleştirin. Bu sefer başlaması gerekir, ancak bellenimin tekrar çökmeyeceğinin garantisi yoktur.

Telefonunuz birkaç saat veya bir gün kullanıldıktan sonra tekrar yanıt vermiyorsa, dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemeniz ve ardından sıfırlamanız gerekir. Bu, sorunu çözmeli ve telefonunuzun Android 9 Pie firmware ve yeni One UI ile düzgün çalışmasını sağlamalıdır.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.

Ayrıca OKUYUN:

  • Nasıl sert sıfırlama Samsung Galaxy Note 9
  • Samsung Galaxy Note 9'da Google Play Store “Kimlik doğrulaması gerekiyor” hatası nasıl düzeltilir
  • Samsung Galaxy Note 9, Play Store hatası 18 nedeniyle SD kartına uygulama yükleyemiyor
  • Aşırı Isınan Samsung Galaxy Note 9 Nasıl Onarılır