Android için 6 En İyi Kaykay Uygulamaları ve Oyunları

Her şimdi ve sonra insanların kaykay becerilerini gösterdikleri bir YouTube videosuna rastlayacağım. Gençlerin parklarda ve mahalle bloğunda serbest stil hareketlerini mükemmelleştirdiğini görmek çok yaygın.

İnternet kaykay meraklıları için kapılarını açtı. Oyun oynayabileceğiniz oyunlar, sosyal medya platformları ile diğer patenciler, görüntü ve video barındırma siteleri ile becerilerinizi ve yeni kaykay becerilerini öğrenmek için uygulamalarınızı sergileyin. İşte Android platformu için en iyi kaykay uygulamaları ve oyunlar.

1. Skate Spots Hunter

Kaykay için yeni bir yer bulmak zor olabilir. Demek istediğim, pratik yapmak için yeni engellerle yeni noktalar keşfetmeden yeni hareketler öğrenemezsin. Skate Spots Hunter'ın sana yardım edeceği yer burası. Dünyanın hangi bölümünde yaşıyor olursanız olun, sizin için bir nokta var.

Skate Spots Hunter, dünyanın dört bir yanından düzenli olarak yeni yerleri paylaşan bir topluluktur. Hızlı bir profil oluşturabilir, mevcut konumunuzu kaykay noktasının bazı kullanışlı resimlerine ekleyebilir ve yükleyebilirsiniz. Topluluğun üyelerini daha fazla yeri paylaşmaya teşvik edecek bir nokta sistemi vardır.

Uygulamanın kullanımı ve reklam destekli ücretsizdir.

Skate Spots Hunter'ı indirin

2. Spotting Skate Noktaları

Dünyanın farklı yerlerinden kaykaycıların yeni bulunan yerlerini keşfedecekleri bir başka kaykaycı avcı uygulaması. Bir profil oluşturarak kendi konumlarınızı ekleyebilirsiniz.

Yerin tam yerini görebileceğiniz ve yol tarifi alabileceğiniz kullanışlı bir harita özelliği vardır. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ancak reklamlar ile birlikte gelir.

Başka her şey başarısız olursa, yakındaki parkları ve oyun alanlarını bulmak için her zaman Google Haritalar'a başvurabilirsiniz. Shreddit, yeni yerler bulmak için Play Store'da kontrol etmeniz gereken bir diğer önemli not.

Spotting Skate Spotlarını İndirin

Also on Guiding Tech
How To Get Offline Maps and Navigation With Maps.me for Android and iPhone

Read More

3. ZonedIn Skate

ZonedIn sadece tanışabileceğiniz, iletişim kurabileceğiniz ve becerilerinizi gösterebileceğiniz bir sosyal topluluk uygulaması değildir. Bundan çok daha fazla. Görüyorsunuz, aslında size yeni kaykay becerilerini öğretecek 600'den fazla eğitim videosu var.

Bir profil oluşturup kaykay videolarınızı ekleyerek başlarsınız. Diğer üyeler aynı şeyi yapıyor, ancak burada başarılı olmanızı isteyen bazı pro üyeler var. Süreç boyunca sizi bir adımda götüren eğitici videoları düzenli olarak paylaşacaklardır.

Geliştiriciler, uygulama boyunca ilerledikçe yeni hileler ve videoların sizin için açıldığı bir uygulama katmanını uygulamaya eklediler.

Neden katılmalısın? Serin topluluk dışında, çabalarınız için nakit ve dişliler şeklinde ödüller kazanırsınız.

ZonedIn, kaykaycılar, yeni başlayanlar ve profesyoneller için en iyi kullanıcı deneyimini sunar. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve hiçbir reklam yoktur, ancak doğrudan satın alma, yeni içeriklerin doğrudan açılması gibi uygulama içi satın almalarla birlikte gelir.

ZonedIn Skate indir

4. biniciler

Riders, birbirleriyle işbirliği yapmak, öğrenmek, yardım etmek ve büyümek isteyenler için harika bir uygulama. Kaykay dışında, uygulama ayrıca BMX, snowboard ve kayak topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Söylemeye gerek yok, büyük bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Yerel bisikletçilerle tanışabilir, ilerlemenizi takip edebilir, soru sorabilir, hatta kendiniz koç olabilirsiniz. Biniciler, birden fazla serbest stil sporunu hedeflediği için daha fazla öğretici video içeren daha geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir. Sadece bu eğitici videoları izleyerek bir sürü yeni kaykay hilesi öğrenebilirsiniz. Ama bu listeyi bu yüzden yapmıyor.

Biniciler de bölgenizdeki profesyonel antrenörler için ev sahipliği yapmaktadır. Yakınlarda bir tane varsa, onlarla bire bir seanslar için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Uygulama, hiçbir reklam olmadan indirmek ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar sunar. İlk 2500 video yeni başlayanlar için ücretsizdir.

Riders indir

Also on Guiding Tech
7 Cool Android Apps To Make Videos With Pictures and Music

Read More

5. Mike V: Kaykay Partisi

Parklarda kaykay yapmadığınızda, bunun hakkında düşünüyorsunuz … ama bu spor için susuzluğunuzu tatmin etmeyecektir. Bir Android oyun geliştiricisi olan Maple Media LLC, kaykay olduğunda bir uzman.

Mike V, en az söylemek için çarpıcı görünen gerçekçi grafiklere sahip. Elbise ve aksesuarlar için daha fazla seçenek arasından seçim yapmak için 8 karakter var. Kartlarınızı çıkartma, tekerlek ve yataklarla da özelleştirebilirsiniz.

Oldukça çok sayıda hile ve yetenekli yetenekler sunan kariyer modunu beğendim. Hemen oynamaya başlayabileceğiniz bir serbest stil modu da var.

Oyun indirmek ve oynamak ücretsizdir ancak reklamlar ile birlikte gelir. Uygulamanın güncellenmesi, reklamları kaldıracak, üç yeni konum ve kilidini açmak için daha fazla başarı ekleyecektir.

Mike V: Kaykay Partisi İndir

6. Kaykay Partisi 3

Maple Media'dan Mike V'i sevdiyseniz, aynı geliştirici ekibinden gelen Skateboard Party 3'ü seveceksiniz. Söylemeye gerek yok, grafikler ve haritalar Mike V. kadar gerçekçi ve çarpıcı. Öyleyse yeni ne var?

Kaykay Partisi ile oynamak için daha fazla harita, yeni karakterler ve daha fazla aksesuar getiriyor. Kilitlenecek yeni başarılar ve ustalık için yeni beceriler var. Ama başka bir şey var.

Bu uygulama, sizin ve arkadaşlarınızın birlikte mahalleyi yıkabileceği bir çok oyunculu modla birlikte gelir. Bu daha fazla yer için çağırır ve Kaykay Partisi hayal kırıklığına uğratmaz.

Geliştiriciler dünyanın dört bir yanından gerçek yaşam konumlarından bir ipucu aldılar ve keşfetmeniz için onları yeniden oluşturdular. Hepimiz seyahat etmenin pahalı olabileceğini biliyoruz!

Ücretsiz olmasına rağmen, uygulama reklamlar içerir ancak bunları kaldırmak ve daha fazla konum ve aksesuar kilidini açmak için yükseltebilirsiniz.

Kaykay Partisi 3 indir

Sakin ol ve kaykaya devam et

Tek başına yapıyor olsanız bile kaykay eğlenceli olabilir. Yolunuzu bildiğinizde size bir kontrol ve hız hissi verir. Bu uygulamalar farklı şekillerde size yardımcı olacaktır. Eğlenceyi, arkadaşlarını, spotları veya eğitici videoları aradığınızı, bizde var.

Sıradaki: Kaykay videolarınızı düzenlemek mi istiyorsunuz? Android'de bulunan en güçlü video düzenleyicileri arasındaki farkı öğrenin.