Android için en iyi 5 Nazik Çalar Saat ve Tonları Apps

Sabah erkenden uyanmakta zorlanıyorum ve biliyorum ki buradaki tek ben değilim. Hepimiz alarmlarımızı erteledikten sonra yataklarımızda yatarız … tekrar tekrar. Ama yapılacak iş var ve tembel olmak sizi hayatta çok uzaklara götürmez.

Aklıma gelen bu düşünce ile, alarm tonumun beni uykumdan çekeceğini düşündüğümde, sesli ve gürültülü sesler kullanmaya başladım. Kısa sürede bunun olumsuz bir etki yarattığını ve beni tatsız bir adama dönüştürdüğünü fark ettim. Bu yüzden, bu sefer beni uyandırmak için biraz nazik sesler bulmaya karar verdim ve bu süreçte gerçekten harika uygulamalar buldum. Onları kontrol et.

1. Nazik Uyandırma

Birincisi, telefonunuzun ekranının parlaklığını arka planda cıvıl cıvıl kuşlarla arttırarak günışığı simüle edecek olan Nazik Uyandır. Uyanmak için oldukça iyi bir yol. Ekran kararacaktır ve akşam kırmızıyı kırmızıya çevirecektir.

Günlük hava durumu tahminlerinizi bazı iyi animasyon efektleriyle alacaksınız. Alarm tonları yumuşak ve doğaldır, onlara nazik bir his verir. Diğer özellikler arasında zamanlayıcı, titreşimli çoklu uyku, saat modu ve güç uyumu bulunur.

Pro sürümü, 38.99 $ 'a dik olarak fiyatlandırılır ve baykuşlar, şelale ve gelecekteki güncellemeler ve özellikler gibi daha fazla ses sunar. Bakalım bir şey bulabilir miyiz, daha ucuza!

Nazik Uyandırma indirin

Also on Guiding Tech
The Best Online Alarm Clock Websites

Read More

2. Uyku Döngüsü Çalar Saat

Uyku döngüsü, gece boyunca ne kadar iyi uyuduğunuzu belirlemek için uyku sırasında hareketlerinizi izleme konseptidir. Bu bilgileri kullanarak, Uyku Döngüsü uygulaması sizi uyandırmak için en iyi zamanı belirler.

İdeal olarak, uyku fazı ne kadar derin olursa, vücudunuz o kadar az hareket edecektir. Hafif uyku fazındayken ve daha fazla hareket ettiğinizde alarm çaldığında uyanma daha kolay olur. Akıllı yeni akıllı dünyasına hoş geldiniz.

Yatağımda her taşındığımda, yukarıdaki ekran görüntüsündeki dikey çizgiler tandem olarak taşındı. Uygulama bu bilgiyi 30 dakikalık bir pencerede kullanarak, sizi hiç vakit kaybetmeden kalkmanıza yardımcı olacak yumuşak ve yumuşak bir alarm tonuyla uyandırır.

Uygulamanın tüm gece çalışacağı için telefonunuzu bir gecede şarj etmeniz gerektiğini unutmayın. 29,99 $ / yıl fiyatlı pro sürümü, daha fazla doğa sesi, gelişmiş istatistik, bulut depolama ve uyku yardımı sunacak. Sonuncusu daha hızlı uykuya dalmanıza yardımcı olacak yumuşak melodileri çalacak. Uyku Döngüsü iTunes'da da mevcuttur.

Uyku döngüsü çalar saat indir

3. Zen Zil Sesleri

Droidinizle birlikte gelen varsayılan alarm saatiyle ne sorun var? Hiçbir şey değil. Tabii ki daha önce gördüğümüz tüm çanlar ve ıslıklara sahip değiliz, ama yine de amaçlanan ve birçok insan onu kullanmayı seviyor. Eksik olan tek şey zil sesi seçimi.

Zen Zil sesleri bir alarm saati değildir, ancak rahatlatıcı, rahatlatıcı ve iyi bir şekilde zen benzeri zil sesleri ile birlikte gelir. Sadece uygulamayı ve zil seslerini indirin. Daha sonra bunları alarmlı saat uygulamasından veya hatta Zen Zil seslerinden kendi alarm zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Uygulama kullanmakta özgürdür, ancak zaten desteklemediğiniz için reklam destekli değildir.

Zen Zil Sesleri İndir

4. Nazik Alarm

Android için en özellikli zil çalar saat uygulamasını girin. Bu uygulama arka plan, renkler ve hatta yazı tipi ve uygulamanın karakter büyüklüğünü değiştirmeme izin verdi. Şimdi alarm saatiniz sadece nazik değil, aynı zamanda parçaya da bakacak.

Beni uyandırmayı zor bulan insanlar için, çözene kadar alarmı ertelememe izin vermeyecek bir matematik bulmaca özelliği var. Bunu hak ettiğimi biliyorum.

Uyku sırasında hareketlerin izlendiği uyku döngüsü teorisini kullanmak yerine, Nazik Alarm ön alarm özelliği ile gelir. Sadece hafifçe uyuyorsanız ideal olarak duyacağınız düşük ses seviyesinde yumuşak bir ayar oynayacaktır.

Eğer uyuyakalmışsanız, vücudunuz hazır olduğunda uyanmanızı sağlayarak bile duymazsınız. Bu daha gerçekçi geliyor çünkü derin uykuda bile çok hareket edebilen insanları tanıyorum.

Sessiz bildirimler ve aramalar için masa saati ve gece modu için dock modu var. Yavaş yavaş sönecek ve buna göre artan titreşim ile değiştirilecek yumuşak müzik çalabilirsiniz. Son olarak, uygulamadan heck'i özelleştirmenize izin verecek Tasker için destek var.

Çok fazla özelliği olan bir uygulama için, UI gerçekten tarihli ve sıkıcı ama uygulama çalışır sürece, hiçbir sorun olmamalıdır. Mevcut bir deneme sürümü var ancak 1,99 $ için yükseltmeniz gerekecek.

Nazik Alarmı İndir

5. Aşamalı Alarm Saati

Hiç Tibet şarkı kaselerinin güzel sesini duydun mu? Bu dünyadan çıktı. En nazik çalar saat uygulamaları sunmak için doğa sesleri olsa da, Progressive Alarm Clock yavaş yavaş hem hacim hem de frekans artacak Tibet şarkı kaseler müzik çalacak.

Her biri kendi programına ve sıklığına sahip beş farklı desen vardır. Uygulamada bu benzersiz deneyimi keşfetmenin daha fazla yolu vardır.

App, yüksek sesle ve shrill sesi çalacağı bir yedekleme özelliğine sahiptir, yavaşça uyanmadığınız zaman bilirsiniz. Bunun dışında uygulama basit ve sunacak çok şey yok. Erteleme ve dock modu gibi düzenli özellikler mevcuttur.

Uygulamaya reklamsız ve App Store'da sadece 0,99 ABD dolarına mal olacak.

Aşamalı Alarm Saati İndir

Yükselişi ve parlaklık

Alarm saatleri uzun süredir hayatımızın bir parçası. Hala yuvarlak kadranlı klasik masa çalar saatim var. Sabahın erken saatlerinde yükselmek, daha üretken kalmanıza ve daha fazla şey yapmanıza yardımcı olabilir. Artı, sağlık için iyidir.

Sıradaki: Philips Hue ışıklarının takılı var mı? Aşağıda, uyandığınızda onları otomatik olarak açmak için basit bir kılavuz.