Android için en iyi 7 Benzersiz Collage Maker Uygulamaları

Google Foto’nun yerleşik kolaj aracı en iyi şekilde temeldir. Birkaç görüntüyü bir araya getirmenize izin verir, ancak kolajı özelleştirmek söz konusu olduğunda, en azından şimdilik, korkunç derecede başarısız olur. Harika bir fotoğraf kolajı yapmak ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak istemez misiniz?

Android için birkaç üçüncü parti kolaj oluşturucu uygulaması keşfetmek için hazırız. Kolay bir iş olarak düşündüğümüz şey, kolajla ilgili sayısız uygulama nedeniyle (* phew *) hızla daha az hoş bir şeye dönüştü.

Ve biz onu çıkardık. İşte Android için kontrol etmeniz gereken en iyi benzersiz kolaj yapımcısı uygulamaları.

1. PicsArt Fotoğraf Stüdyosu (Binalar)

Çoğu Android kullanıcısı için PicsArt, resim düzenleyicilerle eşanlamlıdır. Bu temiz uygulama görüntüleri geliştirmek için bir dizi araç barındırıyor. Ve en az küçültülmüş PicsArt özelliklerinden biri de kolaj aracıdır. Onu benzersiz yapan şey, kullanımı kolay ve gereksiz araçlara sahip olmamasıdır.

Tek tek resimlere filtre ekleyebilir ve yoğunluğunu, etiket eklemek, metin eklemek veya kenarlığı veya görüntü boyutunu ayarlamak gibi şeylerin dışında ayarlayabilirsiniz.

Çoğu uygulamanın aksine, arka planlar yalnızca bir gökkuşağı temalı resim seti değildir. Arka planlar sanatsal ve ilginç, ki seveceğinize eminim.

PicsArt'ı kullanmaktan hoşlandığım şey, bir kolaj oluşturmayı bitirdikten sonra, normal bir görüntüde yaptığınız gibi sanatsal efektler uygulayabilmenizdir. Buna ek olarak, yazı tipi efektleri mükemmel ve serbest görüntüler de oluşturabilirsiniz.

PicsArt, Play Store'da ücretsiz olarak kullanılabilir. Ancak, bazı filtreleri ve etiketleri kilitlenmiş olarak bulabilirsiniz.

Maksimum Fotoğraf Sayısı : 10

Anahtar Gücü : Harika geçmişler, Bireysel filtreler

PicsArt'ı indirin

Also on Guiding Tech
How to Get Photoshop-Like Experience in Browser Using This Tool

Read More

2. Adobe Spark Post

Şimdiye kadar Adobe tarafından Spark Post fotoğraf montajları oluşturmak için en iyi uygulamalardan biridir. Arayüz sezgisel ve uygulamayı kullanarak bir esinti. Daha da önemlisi, onları eğlenceli bir ilişki haline getirecek bir dizi özelliğe sahiptir.

Spark ile ilgili en iyi şey, temel / şablon olarak kullanabileceğiniz hazır kolajlardır. Tek yapmanız gereken fotoğrafları zevkinize göre değiştirmek. Mizanpajı değiştirme, boşluk ve renk gibi temel araçlar Mizanpaj seçeneğiyle yapılabilir.

Bu uygulamanın temel gücü, onun eklenen özellikleri. Küçük simgeler eklemekten güzel fontları ayarlamaya kadar, bu uygulama tüm bunları minimum yaygara ile yapmanızı sağlar. Sevdiğim bir şey, tüm görüntüde renk oranını koruyan Palet özelliği.

Yani renk eşleştirme sizin işiniz değilse, bu araç sizin için halledecektir.

Benim tek şikayetim, çıkartmalara veya modaya uygun arka planlara sahip olmaması.

Maksimum Fotoğraf : Yok

Anahtar Gücü : Sonsuz şablonlar, reklam yok.

Adobe Spark Post'u indirin

3. PhotoGrid

Daha ileri gitmeden önce, size PhotoGrid'in Cheetah Mobile tarafından olduğunu ve hepimizin bildiği gibi, pazarda büyük bir üne sahip olmadıklarını söyleyeyim. Ancak, devam etmek isteyen varsa, o zaman size oldukça zengin özelliklere sahip bir uygulama olduğunu söyleyeyim. Yazı tiplerinden ve çerçevelerden sevimli çıkartmalara kadar, sunacak çok şeyi var.

Arka plan ve çerçevelerin birleşimi sayesinde, kolajlarınıza benzersiz bir görünüm verebilirsiniz. Ayrıca, hoşuma giden şey, sizi daha sonra gereksiz düzenlemelerden kurtarmak için çerçeveyi (Instagram gönderisi, Facebook Kapağı veya Insta Hikayesi) seçebilmenizdir.

Uygulama, görüntüleri daha da geliştirmek için bir düzine filtre içerir. Ayrıca, sezgisel arayüz genel deneyime katkıda bulunur. Varsayılan olarak, PhotoGrid kolayca çıkarılabilen bir filigranı damgalar.

Uygulama Play Store'da ücretsizdir ve bazı özellikler Pro kullanıcıları için ayrılmıştır. Ara sıra bir reklam var, ancak iş akışını engellemiyorlar.

Maksimum Fotoğraf Sayısı : 15

Anahtar Gücü : Zengin Özellik

PhotoGrid'i indirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-188734{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/206713/wedding-invitation-maker-android_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1540044024’);background-size:cover;background-position:center center}

#Photo Editing Apps

Click here to see our Photo Editing Apps articles page

4. PicCollage

Çok çeşitli çıkartmalar, arka planlar ve kolaj şablonları, yazı tipi renkleri ve türleri ile PicCollage, hızlıca basit bir kolaj oluşturmak için go-to-app olmalıdır. Özelleştirebileceğiniz Picasa benzeri serbest kolaj oluşturmanıza olanak tanır. Serbest bir düzen için otuz fotoğraf ekleyebilirsiniz.

Doodles'ın koleksiyonu için bu uygulamayı seveceksiniz. Kötü haber, çoğunun bir ödeme duvarının arkasına gizlenmiş olmasıdır. PicCollage'da süslü filtreler veya metin balonları yoktur.

Bu sizin için bir fırsat kırıcı ise, o zaman bu uygulamayı atlamanızı öneririm. Ancak, birkaç dolar harcamak sakıncası yoksa sorunsuz bir uygulama olmasını bekleyebilirsiniz.

Dahası, hızlı bir gerileme yapmak istiyorsanız, Google Foto hesabınızı bağlayabilir ve eski anılarınızı aktarabilirsiniz.

Maksimum Fotoğraf : 30

Anahtar Gücü: Basit, Google Foto entegrasyonu

PicCollage'ı indirin

5. Pixlr

Pixlr, bir kolaj oluşturucuyu bir araya getiren başka bir resim düzenleme uygulamasıdır. Montaj oluşturmanıza izin vermenin yanı sıra, efektler eklemenize ve bunları alışılmadık fontlarla stilize etmenize izin verir. Kolaj oluşturmaya başlamadan önce font paketlerinin indirilmesi gerektiğinden, interneti ilk defa kullandığınızdan emin olun.

Keşfetmek için başka serin bir özellik, temiz bir arayüz sunan kaplama bölümüdür. Özellikle göze çarpmayan ikonları çok sevdim. Neyse ki, kullanırken hiçbir engelleyici reklam bulamadım.

Benim tek yakınmam, münferit görüntüleri döndüremeyeceğiniz ya da çıkartma ekleyemediğinizdir. Yukarıdakilerin dışında, kolajı diğer tüm görüntüler gibi düzenleyebilirsiniz.

Olumsuz tarafı, Pixlr ızgara tutamaçlarını değiştirmenize izin vermiyor, serbest kolajlar oluşturmanıza da izin vermiyor.

Maksimum Fotoğraf Sayısı : 10

Anahtar Gücü : Cool Fonts tarzı ve temiz görünüm.

Pixlr indir

6. InShot'ın Fotoğraf Kolajı ve Düzenleyicisi

InShot'ın Fotoğraf Kolaj Oluşturucusu ve Düzenleyicisinin benzersiz bir avantajı var: Google Fotoğraflar, dinamik bir araç seti ile birlikte. Evet, eski hatıralarınızı bulut deposundan çekebilir ve eğlenceli efektlerin bir karışımını atabilirsiniz.

Arka planlar, kenarlıklar ve çıkartmaları kullanarak güzel kolajlar tasarlamanıza olanak tanır. Arka planlar kategorilere ayrılmıştır, böylece kolajınızın temasına göre seçim yapmalarını kolaylaştırır.

Ayrıca görüntünün üstüne çizebilir, özel arka planlar seçebilir veya funky metin ekleyebilirsiniz. Collage Maker, tek bir kolaj üzerinde onsekiz farklı resme sığmanıza izin verir. Serbest stil kolajlar oluşturmak istiyorsanız, iyi haber yapabileceğinizdir.

Genel olarak, uygulama basit hissediyor. Diğerlerinden ayıran en küçük özellik, onun metin stilleri. Kullanmak için bir metin pasajı ekleyin ve Yapış simgesine dokunun.

Meslektaşlarına benzer şekilde, bazı özellikler bir ödeme duvarının arkasına gizlenmiştir.

Maksimum Fotoğraf : 18

Anahtar Gücü : Snapchat tarzı metin, serbest kolajlar.

Fotoğraf Kolajlayıcı ve Düzenleyiciyi İndirin

Also on Guiding Tech
How to Remove Photos from Google Drive but Not Google Photos

Read More

7. Fotoğraf Kolajlayıcı

Fotoğraf Kolajlayıcı, tek tek fotoğrafların tutamaçlarını, metin efektleri ve çıkartma ekleme seçeneğiyle birlikte ayarlamanıza olanak tanır. Genel kurallar geçerlidir – çıkartmaları indirmek için internete bağlı olmanız gerekir.

Yine, bu hiçbir ekstra fırfırlar ve dağınıklığı ile çok temel bir uygulama.

Maksimum Fotoğraf Sayısı : 15

Anahtar Gücü : Mükemmel metin efektleri

Güzel Anılar Yaratın

Bunlar, fotoğraf kolajları oluşturmak için en iyi Android uygulamalarından bazılarıdır. En iyi şey, PicsArt ve Pixlr gibi uygulamalarla görüntü düzenleme dünyasının en iyisine sahip olmanız. Peki hangisini önce kullanırsın? Hepsinden değil, çoğunu denemenizi öneririm.

Sıradaki: Google Foto’daki renkli pop özelliğinin şaşırtıcı olduğu doğru. Bağlantıdan aşağıdaki gönderiye kadar Snapseed'i kullanarak harika renkli pop fotoğraflarını nasıl oluşturacağınızı öğrenin.