Android için en iyi Anlık Mesajlaşma Uygulamaları

Bugünlerde android için anında mesajlaşma uygulamalarının birçoğu mevcut ve hepsinin kullanıcılara sunacakları farklı şeyler var. Tüm bu mesajlaşma uygulamalarını arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınızla ücretsiz sohbet etmek için kullanabilirsiniz. İşte yakın arkadaşlarınızla bağlantıda kalmak ve her zaman sevdiklerinize ulaşmak için cihazınıza yükleyebileceğiniz android için en iyi anlık mesajlaşma uygulamalarının bir listesi.

Ayrıca, hava durumu hakkında güncel kalmak istiyorsanız, işte widget ile android için en iyi ücretsiz hava uygulamaları.

Buradan oku – 6 en iyi android seyahat uygulamalarına sahip olmalı

Android için en iyi anında mesajlaşma uygulamaları

haberci

www.pelfusion.com

Bu, düzgün ve temiz bir arayüz ile gelen Facebook’tan resmi anlık mesajlaşma uygulaması ve kullanımı çok kolaydır. Ücretsiz aramalar, fotoğraf paylaşımı, emoji’ler, çıkartmalar, ses kayıtları vb. Bu uygulamada sunulan özelliklerdir. Tüm Facebook kişilerinize otomatik olarak bağlanacaksınız. Ayrıca, telefonlarını kullanarak bu uygulama aracılığıyla Facebook arkadaş dışındaki arkadaşlara mesaj gönderebilirsin.

 

Skype

Instant messaging apps

Bu, küresel olarak insanların çoğu tarafından kullanılan, android için en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Görüntülü arama bu uygulamanın ana özelliğidir, ancak IM özelliği de başkalarıyla sohbet etmenizi sağlayan bir özelliktir. Sohbet bölümünde grup sohbeti, emoji, medya paylaşımı vb. Özellikler bulunmaktadır. Ancak Skype’a arkadaş eklemek için Skype kimliklerini bilmeniz gerekir. Ayrıca, Skype kredisi ekleyerek ucuz uluslararası aramalar yapabilirsiniz.

 

Naber

messaging apps for android

Whatsapp hepsinde en popüler olanıdır ve akıllı telefona sahip olanlara kesinlikle WhatsApp kurulu olacaktır. Bu uygulama basitliği nedeniyle çoğunlukla popüler. Tüm kişileriniz otomatik olarak Whatsapp’a eklenecek. Mesajlar, grup mesajları, paylaşım medyası, çıkartmalar, emoji’ler vb. Bu uygulamada sunulmaktadır. Ayrıca, kullanıcılar Whatsapp üzerinden eklenmiş kişilere ücretsiz aramalar yapabilir.

 

Hangouts

Instant messaging apps for android

Google Hangouts, hem SMS hem de IM servislerini birleştiren çok kullanışlı bir uygulamadır. SMS ve IM dışında, kullanıcılar bu uygulama aracılığıyla başkalarına sesli ve görüntülü görüşme yapabilir. Ve bu uygulamanın görüntülü görüşme kalitesinin Skype’tan çok daha iyi olduğu söylenmelidir. Bu uygulama Google + ‘ya entegredir, böylece daha iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

IM +

www.1mobile.tw

Bu uygulama, anlık mesajlaşma dışındaki birçok ilginç özellik sağlayan Facebook mesajlaşma uygulaması için iyi bir alternatif olarak adlandırılabilir. Seçilebilecek birçok seçenek var ve hangi IM uygulamasını seçeceğinizi seçemiyorsanız, bu iyi bir seçim olacaktır.

 

HAT

www.androidlollipop.info

HAT Asya’da çok popüler bir Anlık mesajlaşma uygulamasıdır ve popülaritesi dünyaya yayılmaktadır. Bu eğlenceli mesajlaşma uygulamasını kullanırken gerçek bir sohbet eğlencesini anlayabileceksiniz. Pek çok çıkartma, çevrimiçi çizgi film, çeşitli eğlenceli karakterler vb. İle paketlenmiş olan bu uygulama gençler için harika.

 

Tango

Instant messaging apps for android

Tango birçok anlık mesajlaşma özelliği ile birlikte geliyor, sohbet, grup sohbeti, görüntülü arama, medya paylaşımı, vb. Çeşitli haber kanallarının eklenmesi de bir başka cazibe merkezi. Kişileri el ile eklemek zorunda değilsiniz, bu kişi listeden arkadaşlarını bulmak yerine, kişi listede görünmek için Tango kullanıyor olmalıdır. Mid-call-mini, diğer benzer uygulamalardan farklı kılan bu uygulamada ilginç bir oyundur.

 

Viber

www.digitalspy.com

Mümkün olduğunca fazla çıkartmayı kullanmayı sevenler, Viber onlar için mükemmeldir. Anlık mesajlaşma servisi bu uygulamada birincil şey olsa da, etiket pazarında iyi sırada yer alıyor. Viber’de sesli mesajlaşma da sunulmaktadır. Ancak, görüntülü arama keyfini yaşayamayacaksınız. Viber out, bu hizmeti kullanmasalar bile, insanları arayabileceğiniz Skype kredisine benzer.

 

Snapchat

www.androidheadlines.com

Bu oldukça popüler olan bir başlangıç hizmetidir. Anlık mesajlaşma, video mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı vb. Bu uygulamada sunulan özelliklerdir. Ancak güvenlik konusunda gerçekten endişeli olanlar, anlık mesajlaşma için başka bir seçenek arayabilirler.

 

BBM

Instant messaging apps for android

BBM, son zamanlarda Android platformuna geçen BlackBerry hizmetidir. Benzer uygulamaların çoğunda bulunan özellikleri sunar, ancak bu uygulamanın en iyi yanı, size mesaj gönderecek kişiyi seçmenize izin vermesidir.

Yani, işte android için en iyi 10 anlık mesajlaşma uygulaması, sevdiklerinizle bağlantıda kalmak için herhangi birini kullanabilirsiniz.