Android için En İyi Antivirüs Uygulamaları ve Anti-Malware Uygulamaları

Oyun oynamaktan ve film izlemekten başka, internette sörf yapmak, Android Smartphone'un yapıldığı ve Android telefon kullanıcılarının birçoğu, özellikle de bu telefona yalnızca İnternet'e erişim sağlamak için sahip oldukları bir diğer cazibe merkezidir. Ancak, İnternete daha fazla erişim, telefonunuzdaki virüs şansını artırabilir. Android telefon, yüksek iç güvenlik ile birlikte geliyor olsa da, android için en iyi antivirüs sahip olmanın daha ihtiyatlı olmak her zaman daha iyidir. Oyun deposunda android için bir kaç antivirüs bulacaksınız. Ekstra bir kuruş harcamak için hazır olmayanlar, android telefonunuzdaki en iyi güvenlikten yararlanmak için ücretsiz servisleri yükleyebilir. Android için en iyi antivirüs burada listelenir.

Ayrıca, android için en iyi fitness uygulamalarının listesini, ücretsiz android hava durumu uygulamalarının listesini ve daha fazlasını Technobezz'de bulacaksınız.

Ayrıca bkz. Film yapımcıları için en iyi 5 android uygulaması

360 güvenlik antivirüs desteği

Görüntü kaynağı – www.androidguys.com

Bu, Android Smartphone için ücretsiz olan en iyi anti-virüslerden biridir. Bu güvenliği kurarsanız hesabınız vurulmaz. Bu antivirüs birçok iyi özellik ile doludur ve bunu kullanarak sorunların çoğundan kurtulacaksınız. Cep telefonunu tarar ve bir sorun oluşturan her tehdidi siler. Ayrıca, veri izleme ve gizlilik danışmanı, daha fazla koruma sağlamak için diğer özelliklerdir. 360 mobil güvenlik, ihtiyacınız olduğunda Akıllı telefonunuzu temizler. Eski uygulamalar tarafından bırakılan tüm bozuk dosyaları, çöpleri ve eski dosyaları atar ve böylece telefonun performansını artırır. Yani bu uygulamayı Android Smartphone'unuz için en iyi antivirüs olarak düşünebilirsiniz.

 

 

Antivirüs ve Mobil güvenlik

Resim kaynağı – play.google.com

Antivirüs ve Mobil güvenlik başka bir yardımcıdır ve bu bir göz atmaya değer. Bu hizmet de ücretsizdir, bu yüzden bu Android antivirüsünü yüklemek için iki kez düşünmek zorunda değilsiniz. Kullanımı kolay en basit antivirüs uygulaması kategorisine girer. Özellik listesi oldukça uzun olmasa da, antivirüs koruması, anti-malware koruması, tarayıcı koruması ve veri yedekleme gibi tüm bu ilginç ve kullanışlı özellikleri içerir. Anti-hırsızlık bir başka özelliktir ve hırsızların resmini çekmesi oldukça ilginçtir, bu sayede hırsızlara ulaşmayı ve telefonu geri almayı kolaylaştırır. Yani basit ama kullanışlı android antivirüs istiyorsanız, bu en iyisi olurdu.

 

 

AVG Antivirüs Güvenliği

Görüntü kaynağı – beebom.com

AVG ismini duymayan pek az insan var. Evet, bu Google oyun deposunda 4.4 bir derece sahip popüler ve çoğunlukla kullanılan bir android antivirüs. Yani bu antivirüsün ne kadar etkili olduğunu hayal edebilirsiniz. AVG'nin uzun süredir kullanımda olduğu gibi en iyi antivirüs olduğunu ve diğer platformlarda da kullanılabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır. Android için AVG, hem ücretsiz hem de ücretli bir sürüme sahiptir. Ücretsiz sürümü Android virüs taraması, kötü amaçlı yazılım önleme, hırsızlık önleme ve anti-phishing gibi bazı temel özelliklerle birlikte gelir. Ancak daha fazla özellikten yararlanmak istiyorsanız, ücretli sürüme sahip olursunuz. Kiralama aylık veya yıllık olarak ödenebilir. Ücretli sürümü uygulama kilitleme, uygulama yedekleme, SIM kilitleme, vb gibi ilginç özelliklere sahiptir.

 

 

AVAST Mobil güvenlik

Görüntü kaynağı – apkforum.org

AVAST, uzun zamandır birçok insan tarafından kullanılan bir başka popüler ve oldukça eski bir antivirüs. Bu uygulama AVG kadar popüler ve PC için de kullanılabilir. Aslında, önce sadece PC için mevcuttu ve daha sonra Android sürümü bu platformu desteklemeye geldi. Bu ücretsiz ve ücretli sürüm için de kullanılabilir. Ücretsiz sürümü Aandroid virüs taraması, kötü amaçlı yazılım önleme, vb. Gibi temel özelliklerden oluşan bir sete sahiptir, ücretli sürüm uzun bir özellik listesiyle doludur. Ücretli sürümde mevcut olan tüm özelliklere sahip olmanız gerekiyorsa, fiyat, diğer benzer antivirüs uygulamalarının fiyatından daha ekonomik olduğu için sadece para için geri gitmeyin.

 

 

CM Güvenliği

Görüntü kaynağı – www.techiesense.com

CM güvenlik, AVG ve AVAST gibi eski değil, ama sadece birkaç gün içinde birçok android Smartphone kullanıcılarının kalbini kazandı. Bu antivirüs piyasada oldukça yenidir, ancak popülaritesi ve kullanıcı sayısı bunu söylemez. CM Güvenlik tamamen ücretsizdir ve kullanıcıların diğer bazı uygulamalarda ödeme yapmanız gereken tüm bu mükemmel özelliklerin keyfini çıkarmasını sağlar. Virüsten koruma, kötü amaçlı yazılım önleme, tarayıcı koruması, hırsızlık önleme, telefon işlevlerimi vb. Gibi heyecan verici özellikler, yalnızca bazı örneklerdir. Bu yüzden, CM Security, tam güvenliğinizi sağlarken tam güvenliğin keyfini çıkarmak için Android Smartphone'unuza yükleyebileceğiniz en iyi ücretsiz antivirüs incelemelerinden biridir.

 

Okumak gerekir-gazeteciler için Top 5 en iyi android uygulamalar

 

Bitdefender Antivirus ücretsiz

Görüntü kaynağı – www.aloandroid.com

Dünyadaki basit şeylerden hoşlanan kullanıcılardan biri iseniz, Bitdefender Antivirus uygulaması android için en iyi antivirüs olacaktır. Bu, en iyi ve en basit olanıdır ve güvenliğini sağlamak için telefondan gelen notları yüklemeniz, taramanız ve kaldırmanız gerekir. Uygulama o zaman sadece orada oturur ve cihazınıza saldırmak için daha fazla tehdit bekler. En iyi şey, tamamen ücretsiz olmasıdır. Bazı ücretsiz antivirüs incelemeleri arıyorsanız, Bitdefender bir göz atabileceğiniz tek şeydir. Ayrıca, Bitdefender Mobil güvenlik olarak adlandırılan ücretli bir sürümü vardır. Bu, aynı virüsten korumaya sahip olmak, ancak daha fazla özellikten yararlanmak istediğinizde yüklenebilir.

 

 

Kaspersky internet güvenliği

Görüntü kaynağı – onhax.net

Kaspersky ismini duymuş olmalısın, çünkü bu, gözlerin kapalı olduğu güvenilen en eski ve oldukça popüler şirketlerden biri. Kaspersky antivirüs ilk kez sadece PC için mevcuttu, ancak artık android platformu için de mevcut. Popüler ve yardımcı antivirüslerin çoğu gibi, bu da ücretsiz ve ücretli bir versiyona sahiptir. Ücretsiz sürümü anti-virüs, anti-malware ve anti-hırsızlık gibi temel özellikleri ile birlikte gelir. Ancak kimlik avı veya bulut koruması gibi daha fazla özellik istiyorsanız, ücretli sürümü deneyin. Bu, Android telefonunuza bazı ekstra güvenlik sağlamak için kurulabilen katı anti-virüslerden biridir. Bununla birlikte, ücretli sürüm her zaman daha iyidir, çünkü gerçek zamanlı bir koruma sağlayabilir.

 

Dr Web Antivirüs

Görüntü kaynağı – androidshowbox.org

Bu antivirüs, Android Smartphone'u korumak için iyi bir şüphe yok, ancak bu Dr Web Anti-virüsünün tam sürümünü almak için iki kez düşünmenizi sağlayan son derece pahalı. Bununla birlikte, ücretsiz sürümü de mevcuttur ve Android virüs taraması, aygıt koruması, kötü amaçlı yazılım önleme, vb. Gibi bazı temel özelliklerle paketlenmiş halde ücretli sürüm anti-spam, anti-hırsızlık ve bulut denetleyicisi ile birlikte gelir. işlevsellik. Oldukça yüksek olan ücretli sürümü almak için 75 $ ödemeniz gerekiyor. Ancak bu miktar ömür boyudır, yani bu miktarı bir kez harcamanız ve uygulamayı ömür boyu kullanmanız gerekir. Açıkçası, bu uygulama sahip olmaya değer, ama yine de gelişmiş özelliklerin tadını çıkarmak için biraz fazladan para harcamanız gerekiyor.

 

 

McAfee Ücretsiz antivirüs ve Güvenlik

Resim kaynağı – play.google.com

Antivirüs hakkında konuşmak ve bu adı belirtilmezse, tartışma asla bitmeyecektir. Evet, McAfee, antivirüs dünyasında PC ve Android Smartphone'a yüksek koruma sağlayan en eski ve güvenilir isimlerden biridir. McAfee sadece PC'ler için mevcuttu, ancak şimdi şirket bunu android için de kullanıma sunuyor. Ayrıca iki versiyonu, ücretsiz ve ücretli. Bununla birlikte, ücretli versiyona sahip olmak, pek çok heyecan verici ve kullanışlı özelliklerin de ücretsiz sürümde mevcut olması nedeniyle pek yardımcı olmayacaktır. Anti-virüs, anti-malware ve anti-hırsızlık yanı sıra, uygulama kilitleme, arama engelleme ve web sörf korumaları gibi özellikler ücretsiz sürümü sunulmaktadır. Bu nedenle, tüm gerekli özellikler yalnızca ücretsiz sürümde sunulabildiğinde ekstra para harcamaya gerek yoktur.

 

 

Kötü amaçlı yazılım baytları Anti-Kötü Amaçlı Yazılım

Görüntü kaynağı – betanews.com

Kötü amaçlı yazılım baytları, PC'leri korumak için mükemmel hizmetiyle tanınıyor ve bu da Android Smartphone'a yüksek düzeyde koruma sağlamak için geldi. Android sürümü 2013'ün sonlarında piyasaya sunuldu ve android için en basit ve popüler bir anti-virüs haline geldi. Bu tamamen ücretsizdir ve ücretli bir sürümü yoktur. Yani bir dolar harcamadan tadını çıkarabileceğiniz tüm özellikler. Anti-hırsızlık, anti-virüs ve anti-malware ortak özelliklerdir ve bunlardan ayrı olarak, Akıllı Telefonunuza en yüksek güvenliği sağlayan birçok özellik de vardır. Bu oyun deposunda iyi bir derece var, bu yüzden bu antivirüs android uygulamasına bir göz atmaya değecek

 

 

Android platformu için en iyi 10 antivirüs uygulaması burada tartışıldı. Yukarıda belirtilen uygulamaların çoğu, ekstra özelliklerin tadını çıkarmak için biraz para ödemeniz gerektiğinde ücretsizdir. Bir akıllı telefon, çalışmanızı bitirmek için kullanabileceğiniz PC'nin bir benzeri gibidir. Bu yüzden de bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu şekilde korumaya ihtiyacı var. Cihazınız için en iyi hissettiğiniz yukarıdaki uygulamalardan herhangi birini yükleyebilir ve yüksek korumanın keyfini çıkarabilirsiniz.