Android için en iyi duvar kağıdı değiştirici uygulamaları

Android cihazınızın arka planını değiştirmek, telefonunuzu kendi haline getirmenin en basit ve etkili yollarından biridir. Temel özelliklerin ötesinde, orada bilmediğiniz bir duvar kağıdı değiştiren numara vardır. Bunlar, otomatik duvar kağıdı değişiklikleri yapmanızı sağlayan favori uygulamalarımızdır.

    Siyah duvar kağıdı şimdiye kadar bulabileceğiniz en iyi pil tasarrufu hiledir Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları

Bölüme atla:

    Duvar kağıdı değiştirici IFTTT Google

Duvar kağıdınızı ayarlamanın bir yolu, zamanlanmış bir programda değiştirilmesini sağlamaktır. Bunu yapmak, elle düzenlemek zorunda olmadığınız anlamına gelir; cihazınız her kullanmaya başladığınızda tazelenir. Burada açıklayacağımız bazı yaklaşımlar var.

Duvar kağıdı değiştirici

Özel bir uygulama yüklemek, bir zamanlamaya göre Android cihazınızın duvar kağıdını değiştirmenin en kolay yoludur. Bazen isim sadece her şeyi söylüyor. Wallpaper Changer, iş için en iyi bilinen uygulamadır, ancak Google Play’de başkaları da vardır.

Uygulamanın ayarlarını bulmak için duvar kağıdı değiştirici ateş. Aralığınız olarak belirli bir dakika, saat veya gün sayısı seçebilir, uygulamanın görüntülerin nasıl yeniden boyutlandırılacağını veya kırpılacağını ayarlayabilir, telefonunuzun kilidini her açtığınızda duvar kağıdını değiştirmeyi seçebilir ve tercih etmek.

androidpit wallpaper changer 35

Duvar kağıdı değiştirici

İnce ayar yapılması gereken birkaç ayar vardır: cihazınızda duvar kağıdı olarak Duvar Kağıdı Değiştirici canlı duvar kağıdını seçmeniz gerekir (bunu yapmak için ana ekranın boş bir bölümünü basılı tutun) ve ardından bir grup görüntüyü derleyin. Albümler sekmesi. Wallpaper Changer’ın Pro sürümüne yükseltirseniz, birkaç farklı albümü yönetebilirsiniz.

IFTTT

Android cihazınızdaki birkaç duvar kağıdını döndürmenin başka bir yolu da her zaman etkileyici “If This Then That (IFTTT)”. Eylemlere yol açan tetikleyicileri kullanarak uygulamaları ve hizmetleri birbirine bağlar – ve desteklenen işlemlerden biri bağlı bir Android cihazında arka planı değiştirmektir.

androidpit automatic wallpaper change instagram ifttt

IFTTT

IFTTT’ye kaydolduktan ve duvar kağıdını değiştiren tarifinizde çalışmaya başladıktan sonra, her tür tetikleyiciyi seçebilirsiniz: Dropbox klasöründeki yeni bir fotoğraf, Instagram’da yeni sevilen bir resim, RSS beslemesinden yeni bir resim, başka bir şey Flickr feed’inizden vb.

Örneğin, IFTTT yakındaki bir şehir merkezinde çekilmiş yeni bir Instagram fotoğrafı bulduğunda duvar kağıdını değiştirmek için bir Tarif oluşturduk. Özel bir uygulama kullanmak kadar basit bir çözüm değildir, ancak rutini ayarlarken size daha fazla esneklik sağlar.

IFTTT’nin sunduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

    Son derece kullanışlı 10 IFTTT tarifleri

Microsoft Launcher

Microsoft Launcher, günlük olarak güncellenen Bing duvar kağıtlarını içerir. Bir Windows PC’niz varsa, bilgisayarınızın kilit ekranında bu güzel duvar kağıtlarına zaten aşina olabilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz yere göre uygulamalarınızı akıllıca sunar ve otomatik duvar kağıdı döndürmenin birkaç adım ötesine geçen daha dinamik bir deneyime katkıda bulunur. Başlatıcıyı ne kadar çok kullanırsanız, o kadar iyi olur. Ayrıca, pil ve hafızadan tasarruf etmek için optimize edilmiştir.

androidpit arrow launcher

Microsoft Launcher

Google’dan Duvar Kağıtları

Bir kategori seçin ve Google’ın her gün izniyle etkileyici duvar kağıtları edinin. Nuga ya da Android’in daha yeni bir sürümüne sahipseniz, ana ekranınızda bir tane ve kilit ekranınızda farklı bir tane bulunabilir. Duvar kağıdı seçimi, Google Earth, Google+ ve diğerlerinden gelen resimlerle birlikte sürekli artmaktadır.

googlewallpap

Duvar

Duvar kağıdınızı otomatik olarak nasıl değiştirirsiniz? Başka faydalı yöntemler biliyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin.