Android İçin En İyi Duvar Kağıtlarını Bulma

Tamam, burada dürüst olalım. Aynı duvar kağıdını başkalarıyla kullanmak istemiyoruz. Heck, aynı uygulama yönelimlerini kullanmak bile istemiyoruz, ama ne yazık ki, bunun alternatifi yok. Ama gerçek şu ki, Android'iniz için harika bir duvar kağıdı elde etmenin en ünlü yolları zaten kullanılmış. Yani bu bir tane almanın benzersiz bir yolu değil.

Ama neyse ki, bazı benzersiz duvar kağıtları almak için bazı benzersiz ve kullanılmayan yollarda yanılmak mümkün oldum. İşte bunlardan bazıları:

 

muzei

Şaka yaptığımı düşünebilirsin, ama bana güven. Muzei'yi kontrol etmelisiniz çünkü en sevdiğim duvar kağıdı uygulamalarından biri haline geldiler. Sana her gün yeni bir şans veriyorlar. Duvar kağıdınızı her gün değiştirmek ve sonraki 365 gün boyunca yapmak isterseniz bile, duvar kağıdının gerisinde kalmayacaksınız. Ve bu onun sonu değil, aynı zamanda kullanılabilirliğini genişletmek için çok fazla eklenti var.

Ne hakkında konuştuğum hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu videoyu izleyin.

 

Muzei indir

 

YÖNÜ

Bu uygulama bu günlerde oldukça popüler ve bunun için iyi bir nedeni var. Hepimizin uğraştığı muhteşem parlak renkli ve keskin çizgi duvar kağıdını sunuyor. Dürüst olmak gerekirse, bunu araştırırken internette bulamadım, ama bir arkadaşım bana telefonda gösterdi. Ve hatırladığım bir sonraki şey, uygulamayı satın almak için “Hemen Al” düğmesine tıkladım. Evet, paraya mal oluyor, ama sadece büyük bir anlaşma yapmayan 99 sent. Ve eğer beğenmediyseniz, bunun için para iadesi bile yapabilirsiniz.

İndirme Yüzleri

 

Zedge

Nokia cihazlarımızda ayarlamak için en popüler zil sesini aradığımız günleri hatırlayın. Tarayıcıda sadece zedge.net türünü kullandınız ve aniden tüm zamanların en sevgi dolu zil sesini buldunuz? Bu web sitesi şu anda hayatta kalıyor ve o zamandan beri en büyük zil seslerinden biri haline geldi. Ama tahmin et, onlar da en iyi duvar kağıtlarından birini sağlama konusunda giriştiler.

Ve bundan daha iyi olanı biliyor musun? Hala özgürler.

Zedge indir

 

DeviantArt

Bu web sitesinin neyle ilgili olduğunu açıklamak zorunda mıyım? Harika bir duvar kağıdı bulmak için baş avına gittiğim ilk yerlerden biri. Harika görüntüler tasarlamaktan ve insanların ücretsiz olarak indirmesini isteyen binlerce kişi var. Sadece insan topluluğuna harika bir şey vermek istiyorlar. Masaüstü ve mobil duvar kağıtlarımın neredeyse% 90'ı DeviantArt'tan indiriliyor, bu da sürpriz değil.

DeviantArt

 

Google+

Bunun için benden nefret etmeyin, ancak bu Google + 'yı kullanmak için oldukça iyi bir neden. Android cihazınızda kullanımı oldukça kolaydır, çünkü harika bir görüntüye rastlarsanız, bunu duvar kağıdınızı seçenekler arasından ayarlayabilirsiniz. Ve daha güzel görüntüler görmek istiyorsanız, devam edip bazı topluluklara katılabilirsiniz. Kendimi, Disney fotoğrafçılığı adlı bir topluluğa, gün boyunca harika görüntüler (duvar kağıdı olarak ayarlanabilen) yayınladıkları yere katıldım. Bu bana harika bir zaman ve görüntüleri seçmek için çok çeşitli seçenekler sunuyor.

Google + 'yı indirin