Android İçin En İyi e-Kitap ve Dergiler Okuyucular

Google Play Store’da e-Kitap okuyucu uygulamalarına bakarsanız, seçimin çok büyük olduğunu göreceksiniz. Doğru uygulamayı bulmak oldukça zor olabilir ve bu yüzden en iyilerini paylaşacağız. Aşağıda listelenen tüm uygulamalar harika bir deneyim sunuyor, hangisini seçerseniz seçin, bir şey kesin – Android telefonunuzda veya tabletinizde okumaktan gerçekten zevk alacaksınız.

Ayrıca bakınız: Android için en iyi 15 seyahat uygulaması

Dergi ve Ebooks için en iyi Android Okuyucular

Google Play Kitaplar

play.google.com

Google deneyiminin tamamını seviyorsanız, bu uygulama tam size göre. Google Play Kitaplar keyifli bir okuma deneyimi sunar ve birçok harika şeyle doludur. Milyonlarca kitap var ve çoğu ücretsiz. Kütüphanenize EPUB ve PDF dosyalarını yükleyebilir, çevrimdışı okuyabilir, not ekleyebilir, okurken metni vurgulayabilir, sözlük kullanabilir ve yer imi sayfalarını kullanabilirsiniz. Üç okuma modu vardır: gündüz, gece ve sepya. Yazı tiplerini ve yazı tipi boyutunu seçebilir ve yayıncının izin vermesi durumunda konuşma metnini kullanabilirsiniz. Bu uygulama diğer birçok ilginç özelliğe sahiptir ve ücretsiz olduğundan, bu yüzden mutlaka deneyin.

Google Play Kitapları İndirin

 

Ay + Okuyucu

play.google.com

Moon + Reader mükemmel bir uygulama ve dürüst olmak gerekirse, benim favorim. Birçok şaşırtıcı özellik ile birlikte geliyor. Bu uygulamanın iki sürümü var, bedava ve profesyonel (4,99 $). Ücretsiz okuyabileceğiniz birçok e-Kitap var. App PDF, EPUB, cbz, cbr, HTML, zip, rar, mobi, fb2, txt ve chm’yi destekler. Moon +, gündüz ve gece modunu içerir ve yazı tipi boyutunu ayarlamanıza, sayfaları işaretlemenize, okurken parlaklığı ayarlamanıza ve daha pek çok şeye olanak sağlar. 40 dilde yerelleştirilmiştir. Pro sürümüne gelince, reklamsızdır ve çok noktalı dokunma desteği, daha fazla yazı tipi, arka planlar ve temalar, kulaklık ve Bluetooth tuşlarının kontrolü vb.

Moon + Reader ücretsiz sürümünü indirin

Moon + Pro’yu İndirin

 

Aldiko

play.google.com

Denemelisiniz başka bir eBook okuyucu uygulaması. Ücretsiz ve premium bir sürümü var (2,99 $). Aldiko okuyucu, PDF ve EPUB formatlarını destekler ve tamamen özelleştirilebilirdir. Yazı tipini ve boyutunu, satır aralığını, hizalamayı, parlaklığı vb. İhtiyaçlarınıza göre ayarlayabileceğiniz anlamına gelir. E-Kitaplarınızı koleksiyonlara ve etiketlere göre düzenleyebilirsiniz. Mükemmel bir okuma deneyimi için gece okuma modu ve daha birçok seçenek var. Premium versiyon reklam içermez, kitap kapağı düzenleme, EPUB dosyaları ve daha fazlası için notlar ve vurgulamalar içerir. Önce ücretsiz sürümü deneyebilirsiniz ve eğer isterseniz, kolayca Premium’a geçebilirsiniz.

Aldiko ücretsiz sürümünü indirin

Aldiko Premium’u indirin

 

PocketBook

play.google.com

PocketBook olağanüstü bir okuma deneyimi için tüm temel özelliklere sahiptir. PDF, EPUB, TXT, FB3, HTML, RTF, CBZ ve daha fazlasını destekler. PocketBook kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve okuyucuların deneyimlerini özelleştirmelerini sağlar: düzenleri, renkleri, metin boyutunu vb. Seçme ekran yönü, vurgulara hızlı erişim, içerikler ve notlar vb. Bu e-Kitap okuyucu ücretsizdir.

PocketBook indir

 

FBReader

Bu, EPUB, fb2, RTF, html, doc, vb. Gibi çeşitli formatları destekleyen başka bir ücretsiz e-kitap okuyucudur. 34 dilde yerelleştirilmiştir. FBReader özelleştirilebilir, böylece ekran parlaklığını ayarlayabilir, yazı tiplerini ve boyutlarını seçebilir, özel arka planlar ayarlayabilir, okurken gündüz veya gece modunu kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamaya ücretsiz.

FBReader’ı indirin

 

e-Okuyucu Prestigio

play.google.com

Bu uygulama kesinlikle Android için en iyi e-kitap okuyucu listesinde olmayı hak ediyor. Uygulama, metin dosyalarını çeşitli biçimlerde okumanıza izin verir: PFD, EPUB, HTML, FB2, MOBI, DJVU, EPUB3 ve daha fazlası. Uygulama MP3, AAC ve MB4 formatını destekler. Konuşma işlevine Metin de dahildir. Kolaylıkla deneyiminizi kişiselleştirebilir, dilek listeleri oluşturabilir, yeni kitaplar satın alabilir, ücretsiz olanlar indirebilir, gece modunu kullanarak okuyabilirsiniz, vb.

İndir eReader Prestigio: Kitap Okuyucu

 

Mantano Ebook Okuyucu

play.google.com

Moon + Reader ve burada bahsettiğimiz diğer bazı uygulamalarla aynı şekilde, Mantano eBook Reader’ın iki sürümü vardır: ücretsiz ve premium (5.66 $). Ücretsiz sürüm, reklamlarla birlikte gelir, ancak hızlı ve kullanıcı dostudur. En yaygın formatları destekler. Okurken, ekranı özelleştirebilir, notlara, yer imlerine ve vurgulara kolayca erişebilir, gece modunu kullanabilir, kitapları etiketlere, yazarlara ve koleksiyonlara göre filtreleyebilirsiniz. E-Kitap satın almak ve ücretsiz olanları indirmek için birçok kitapçıya erişebilirsiniz. Premium sürüm, konuşma özellikleri için ek özellikler ve metinler içerir.

Mantano eBook Reader ücretsiz sürümü indirin

Mantano eBook Reader Premium’u indirin

 

eBook Droid

play.google.com

eBook Droid, Google Play Store’daki en popüler e-kitap okuyucu uygulamalarından biridir. PFD, EPUB, cbz gibi çizgi roman formatları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli belge formatlarını destekler. Bu uygulama çok sayıda seçenek sunar: metin vurgulama, harici sözlük desteği, metin seçimi, serbest el açıklamaları, yakınlaştırma vb. Bu son derece özelleştirilebilir, bu yüzden olağanüstü Android okuma deneyimi için hemen hemen her şeyi ayarlayabilirsiniz.

E-Kitap Droid’i indirin

 

Amazon Kindle

mobile.softpedia.com

Kindle ile en sevdiğiniz kitapları okumanın keyfini çıkarabilirsiniz, ancak New York Time’ın en iyi satanları ve yeni çıkanlar dahil olmak üzere kolaylıkla kitap alışverişi yapabilirsiniz. Bir kitap almaya karar vermeden önce, ilk bölümü okuyabilirsiniz. Ayrıca birçok ücretsiz kitap var. Uygulama, yerleşik sözlük ve e-Kitaplarınızı cihazlar arasında senkronize etme seçeneği ile birlikte gelir. Ekran parlaklığını ayarlayarak, yazı tiplerini ve boyutlarını seçerek ve daha fazlasını yaparak okumalarınızı özelleştirebilirsiniz.

Amazon Kindle’ı indirin

 

Kuytu

 www.androidpolice.com

Nook ile kitap, gazete, dergi, çizgi roman ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bir milyon kitap dahil dört milyondan fazla kitaba erişebilirsiniz. Nook’un bazı harika özellikleri var: yer imleri, notlar, tüm aileniz için birkaç profil oluşturma seçeneği, ayarlanabilir yazı tipleri ve yazı tipi boyutları, gece modu ve daha fazlası. Hesap ve kredi kartı kaydı gereklidir. Uygulamaya ücretsiz.

Nook indir

 

Dailyhunt

play.google.com

DailyHunt uygulaması, eskiden NewsHunt, en son haberleri ve ders çalışma materyallerini sunar, ancak aynı zamanda bir kitapçıya sahiptir ve okuyucu özellikleri ile birlikte gelir. Kitapları tarayıp indirebilir ve çeşitli türler arasından seçim yapabilirsiniz. Kitabın tamamını satın almak istemiyorsanız, bireysel bölümler satın alabilirsiniz. Ayrıca dergi ve dergi single okuyabilirsiniz.

Dailyhunt’ı indirin

 

Wattpad – Ücretsiz Kitaplar ve Öyküler

the-digital-reader.com

Wattpad uygulaması tonlarca ücretsiz kitap ve hikaye ile birlikte geliyor. Diğer tutkulu okuyucular ve yazarlar ile bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Popüler türleri arayın ve size ilham verecek ve kendi hikayelerinizi yazacak hikayeler ve kitaplar bulun. Android akıllı telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında hikayeleri ve e-kitapları senkronize edin. Wattpad uygulama içi satın alma ile ücretsiz bir uygulama. Denemek! Bu harika ve onu seveceksiniz!

Wattpad’i indirin

 

Bunlar Android için en iyi e-Kitap okuyuculardan bazılarıdır. Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

 

Ayrıca okuyabilirsiniz: Android En İyi Kule Savunma Oyunları