Android için En İyi EBook ve Dergiler Okuyucular

Google Play Store'da e-kitap okuyucu uygulamalarına bakarsanız, seçimin çok büyük olduğunu görürsünüz. Doğru uygulamayı bulmak oldukça zor olabilir ve bu yüzden en iyilerini paylaşacağız. Aşağıda listelenen tüm uygulamalar harika bir deneyim sunuyor, bu yüzden hangisini seçerseniz seçin, bir şey kesin – Android telefonunuzda veya tabletinizde okumaktan gerçekten keyif alacaksınız.

Ayrıca bakınız: Android için en iyi 15 seyahat uygulaması

Dergiler ve Ebooks için En İyi Android Okuyucular

Google Play Kitaplar

play.google.com

Tüm Google deneyimini beğendiyseniz, bu sizin için bir uygulamadır. Google Play Kitaplar keyifli bir okuma deneyimi sağlar ve birçok harika şeyle dolu. Milyonlarca kitap var ve bunların çoğu ücretsizdir. EPUB ve PDF dosyalarını kütüphanenize yükleyebilir, çevrimdışı okuyabilir, notlar ekleyebilir, okurken metni vurgulayabilir, sözlük ve yer imi sayfaları kullanabilirsiniz. Üç okuma modu vardır: gün, gece ve sepya. Yazı tiplerini ve yazı tipi boyutunu seçebilir ve yayıncı izin veriyorsa metni konuşma için kullanabilirsiniz. Bu uygulama diğer birçok ilginç özelliğe sahiptir ve ücretsizdir, bu yüzden denediğinizden emin olun.

Google Play Kitaplar'ı indirin

 

Ay + Okuyucu

play.google.com

Ay + Okuyucu mükemmel bir uygulama ve dürüst olmak gerekirse, benim favorim. Birçok şaşırtıcı özellik ile geliyor. Bu uygulamanın iki sürümü vardır, ücretsiz ve pro ($ 4.99). Ücretsiz okuyabileceğiniz birçok e-Kitap var. Uygulama, PDF, EPUB, cbz, cbr, HTML, zip, rar, mobi, fb2, txt ve chm'yi destekler. Ay + gün ve gece modunu içerir ve yazı tipi boyutunu ayarlamanıza, sayfaları favorilere eklemenize, okuma sırasında parlaklığı ayarlamanıza ve daha fazlasına olanak tanır. 40 dilde lokalizedir. Pro sürümüne gelince, reklamsızdır ve çok noktalı dokunmatik destek, daha fazla yazı tipi, arka plan ve temalar, kulaklık ve Bluetooth tuşları kontrolü gibi bazı ek özellikler vardır.

Ay + Reader ücretsiz sürümünü indirin

Ay + Pro'yu İndirin

 

Aldiko

play.google.com

Denemek istediğiniz başka bir eBook okuyucu uygulaması. Ücretsiz ve premium bir sürümü var (2.99 $). Aldiko okuyucu PDF ve EPUB formatlarını destekler ve tamamen özelleştirilebilir. İhtiyaçlarınıza göre yazı tipi ve boyutu, satır aralığı, hizalama, parlaklık vb. E-Kitaplarınızı koleksiyonlara ve etiketlere göre düzenleyebilirsiniz. Mükemmel bir okuma deneyimi için gece okuma modu ve diğer birçok seçenek vardır. Premium sürüm reklamsızdır, EPUB dosyaları ve daha fazlası için kitap kapağı düzenleme, notlar ve vurgular içerir. Önce ücretsiz sürümü deneyebilir ve hoşunuza giderse kolayca Premium'a geçebilirsiniz.

Aldiko ücretsiz sürümü indirin

Aldiko Premium'u indirin

 

PocketBook

play.google.com

PocketBook, olağanüstü bir okuma deneyimi için tüm gerekli özelliklere sahiptir. PDF, EPUB, TXT, FB3, HTML, RTF, CBZ ve daha fazlasını destekler. PocketBook kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve okuyucuların deneyimlerini kişiselleştirmelerini sağlar: düzenleri, renkleri, metin boyutunu, vb. Seçin. Bu uygulamanın temel özelliklerinden bazıları, tekli, çift ve kaydırma görüntüleme modları, kolay kitap gezinme, kilitleme ekran yönelimi, parlak noktalara, içeriklere ve notlara hızlı erişim, vb. Bu e-kitap okuyucu ücretsizdir.

PocketBook'u indir

 

FBReader

www.androidcentral.com

Bu, EPUB, fb2, RTF, html, doc, vb. Gibi çeşitli formatları destekleyen başka bir ücretsiz eKitap okuyucusudur. E-kitap mağazalarına ve kataloglarına kolayca erişebilirsiniz. 34 dil için yerelleştirilmiştir. FBReader özelleştirilebilir, böylece ekran parlaklığını ayarlayabilir, yazı tiplerini ve boyutlarını seçebilir, özel arka planlar ayarlayabilir, okuma sırasında gündüz veya gece modunu kullanabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

FBReader'ı indirin

 

eReader Prestigio

play.google.com

Bu uygulama kesinlikle Android için en iyi eBook okuyucuların listesinde olmayı hak ediyor. Uygulama, metin dosyalarını çeşitli biçimlerde okuyabilmenizi sağlar: PFD, EPUB, HTML, fb2, MOBI, DJVU, EPUB3 ve daha fazlası. App MP3, AAC ve MB4 formatını destekler. Metin-konuşma işlevselliği de dahildir. Deneyiminizi kolaylıkla kişiselleştirebilir, dilek listeleri oluşturabilir, yeni kitaplar satın alabilir, ücretsiz olanları indirebilir, gece modunu kullanarak okuyabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir, ancak uygulama içi satın alımlar sunuyorsa.

EReader Prestigio'yu indirin: Kitap Okuyucu

 

Mantano Ebook Okuyucu

play.google.com

Ay + Okuyucu ve burada bahsettiğimiz diğer uygulamalarla aynı olan Mantano eBook Reader'ın iki sürümü var: ücretsiz ve premium (5.66 $). Ücretsiz sürüm reklamlar ile birlikte gelir, ancak hızlı ve kullanıcı dostu. En yaygın formatları destekler. Okuduğunda ekranı, erişim notlarını, yer imlerini ve vurguları kolayca özelleştirebilir, gece modunu kullanabilir, kitapları etiketlere, yazarlara ve koleksiyonlara göre filtreleyebilirsiniz. E-Kitap satın almak ve ücretsiz olanları indirmek için birçok kitapçıya erişebilirsiniz. Premium baskı, ek özellikler ve konuşma işlevine metin içerir.

Mantano eBook Reader ücretsiz sürümünü indirin

Mantano eBook Reader Premium'u indirin

 

eBook Droid

play.google.com

eBook Droid, Google Play Store'daki en popüler e-kitap okuyucu uygulamalarından biridir. PFD, EPUB, cbz gibi çizgi roman formatları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli belge formatlarını destekler. Bu uygulama sayısız seçenek sunar: metin vurgulama, harici sözlük desteği, metin seçimi, serbest el eklemeleri, yakınlaştırma vb. Bu son derece özelleştirilebilir, bu yüzden olağanüstü Android okuma deneyimi için hemen hemen her şeyi ayarlayabilirsiniz.

EBook Droid indir

 

Amazon Kindle

mobile.softpedia.com

Kindle ile en sevdiğiniz kitapları okuyabilir, ancak New York Time en çok satanlar ve yeni sürümler de dahil olmak üzere, kolaylıkla kitap satın alabilirsiniz. Bir kitap satın almaya karar vermeden önce, ilk bölümü okuyabilirsiniz. Birçok ücretsiz kitap da var. Uygulama, yerleşik sözlükle ve e-Kitaplarınızı cihazlarda senkronize etme seçeneği ile gelir. Ekran parlaklığını, yazı tiplerini ve boyutlarını seçerek ve daha fazlasını yaparak, okumanızı özelleştirebilirsiniz.

Amazon Kindle indirin

 

Kuytu

www.androidpolice.com

Nook ile kitap, gazete, dergi, çizgi roman ve daha fazlasını okuyabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bir milyon kitap dahil olmak üzere dört milyondan fazla kitaba erişebilirsiniz. Nook'un bazı harika özellikleri vardır: Yer imleri, notlar, tüm aileniz için çeşitli profiller oluşturma seçeneği, ayarlanabilir yazı tipleri ve yazı tipi boyutları, gece modu ve daha fazlası. Hesap ve kredi kartı kaydı gereklidir. Uygulama ücretsizdir.

Nook indir

 

Dailyhunt

play.google.com

DailyHunt uygulaması, önceden NewsHunt, en son haberleri ve çalışma materyallerini sağlar, ancak bir kitapçıya da sahiptir ve okuyucu özellikleriyle birlikte gelir. Kitapları tarayıp indirebilir ve çeşitli türler arasından seçim yapabilirsiniz. Kitabın tamamını satın almak istemiyorsanız, bireysel bölümleri satın alabilirsiniz. Ayrıca dergileri ve dergileri okuyabilirsiniz.

Dailyhunt indir

 

Wattpad – Ücretsiz Kitaplar ve Hikayeler

the-digital-reader.com

Wattpad uygulaması tonlarca ücretsiz kitap ve hikaye ile birlikte geliyor. Diğer tutkulu okuyucular ve yazarlarla bağlantı kurmanıza olanak tanır. Popüler türleri arayın ve size ilham verecek ve kendi hikayelerinizi yazacak hikayeler ve kitaplar bulun. Android akıllı telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız arasında hikayeleri ve e-kitapları senkronize edin. Wattpad, uygulama içi satın alımlarla ücretsiz bir uygulamadır. Denemek! Bu harika ve bunu seveceksiniz!

Wattpad'i indir

 

Bunlar Android için en iyi e-kitap okuyucularından bazıları. Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

 

Ayrıca okuyabilirsiniz: Android En İyi Kule Savunma Oyunları