Android için en iyi En İyi Ücretsiz Manifatura Uygulamaları

Android’deki anlık mesajlaşma uygulamaları çok şey yapabilir, ancak yine de başkalarına mesaj göndermek için mesajlaşma uygulamalarından yararlanmak isteyen birçok kişi var. Hangout, her android telefonla birlikte gelen varsayılan SMS ve IM uygulamasıdır. Ancak, diğer yararlı ücretsiz manifatura uygulamalarını arıyorsanız, liste burada.

Ayrıca, android telefonunuzun performansını artırmanın yollarını arıyorsanız, Android cihazınızı güçlendirmek için en iyi 5 uygulamayı inceleyin.

Burada oku- Android için en iyi antivirüs uygulamaları ve anti-malware uygulamaları.

Android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamalarının listesi

 

Google Messenger

Free texting apps for android

Bu basit bir arayüz ile gelen çok yararlı ve en çok kullanılan bir manifatura uygulaması. Hangout özelliklerinin birçoğunu içerir, ancak karışıklık bölümünü ortadan kaldırır, böylece arayüzün kullanımı çok kolaydır. Fotoğraf çekme, sesli mesaj kaydetme vb. Bu uygulamada da sunulmaktadır. Bu nedenle, yüklenen tüm temel özelliklerle birlikte gelen bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız, Google Messenger mükemmel bir seçimdir.

Textra SMS

Free texting apps

Bu görsel olarak güzel uygulama Android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamalarından biridir. Smartphone’da neredeyse 3 MB yer kapladığı için boyutu çok küçük. Bu uygulama hızlı cevap seçeneği, mesaj engelleme, fotoğraf çekme ve MMS, kayan SMS bildirimi, vb. İle başkalarına gönderme gibi kullanışlı özelliklerle doludur. Ayrıca, çok hızlıdır.

 

MySMS

Free texting apps

MySMS, yalnızca Android’de desteklenmeyen başka bir popüler uygulama değil, Windows ve Mac kullanıcıları da kullanabilir. Mesaj dışa aktarma ve yedekleme grubu mesajlaşma, MMS, mesaj planlaması vb. Bu uygulama ile donatılmış özelliklerdir. Ayrıca, Dropbox, Evernote ve Google Drive gibi diğer servisler MySMS tarafından desteklenmektedir. Ayrıca birçok gelişmiş özellik var, ancak bunlar yıllık 9,99 ABD Doları seviyesinde mevcut.

 

Chomp SMS

texting apps for android

Özelleştirme seçenekleri ile android için en iyi ücretsiz manifatura uygulamaları arayanlar Chomp SMS’i göz önünde bulundurmalıdır. Binlerce tema arasından seçim yapabilir ve istediğiniz mesajlaşmayı alabilirsiniz. Planlanan SMS gönderme, belirli numaraların MMS’lerinin bloke edilmesi, grup MMS’leri, hızlı cevapların gönderilmesi, favori konuşmaların en üste sabitlenmesi vb. Ana özelliklerdir. Ayrıca, bildirim ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir. Yani, bu uygulamayı indirin ve onun sayısız özelliklerinin keyfini çıkarın.

 

Mesajlaşma

texting apps for android

KitKat 4.4’te çalışan bir Android cihaz kullanıyorsanız, varsayılan olarak bu uygulamaya sahipsiniz. Ancak, daha eski bir sürüm kullanıyorsanız, bu mesaja genel olarak mesajlaşma uygulamalarının çoğu ile birlikte gelen tüm gerekli özelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir göz atabilirsiniz.

 

Handcent SMS

texting apps

Yararlı özelliklerin ton yüklü bu Android için başka bir ücretsiz manifatura uygulaması. En iyi gizliliği sağlayabilecek bir uygulama arıyorsanız, budur. Özel bir kutu, tüm kişisel metninizin bulunacağı yerdir ve buna şifreyle erişilebilir. Ayrıca, isterseniz metin bulutta saklanabilir ve kullanıcılar Handcent çağrıları özelliği aracılığıyla diğer Handcent arkadaşlarına çağrı yapabilir.

 

8sms

apps for android

Bu, temel çoğunu içeren başka bir kısa mesajlaşma uygulaması. Hızlı açılır cevap, bu servisteki en iyi özelliktir. Bu nedenle, Android için en uygun, ancak basit ve ücretsiz manifatura uygulamasını arıyorsanız, bunu mutlaka deneyin.

 

SMS Pro’ya Git

Free texting apps

Bu GO DEV ekibi tarafından oluşturulan harika bir manifatura uygulaması ve temaların kişiselleştirme seçeneği, kişisel mesajlar için özel kutu, yapışkan konuşma ve hızlı cevap açılır pencereleri, gecikmeli gönderim, tüm metinlerin bulut yedeği gibi ilginç özelliklerle doludur Ayrıca, kullanıcılar, sorun yaratan istenmeyen numaraları engelleyebilir.

 

QK SMS

Free texting apps for android

Bu Hızlı SMS veya QK SMS, adanmış geliştiriciler tarafından yaratılan güzel bir uygulamadır ve geliştirmeleri yapmak için hala çok çalışıyorlar. Grup mesajlaşması, gece modu ve hızlı cevap gibi özellikler temel özelliklerdir, ancak Pro modda bulunan çeşitli gelişmiş özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Hoverchat

Free texting apps

Pop-up balonu işlevselliği, kullanıcıların bildirim çubuğundan gelen mesajları yanıtlayabildiği veya daha sonra cevaplamak isterseniz reddedebileceği en keyifli özelliktir. Böylece, çok görevli çalışmanıza izin verir, böylece her şeyi eskisinden daha kolay ve hızlı hale getirir.