Android İçin En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Android Smartphone'un başlangıcında, neredeyse hiç kimse unutulmaz anları yakalamak için bir kamera yapmanın gereğini hissetmiyor. Android yüksek megapiksel kamera işi mükemmel yapar. En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bazılarını kullanarak fotoğrafları daha hoş ve çekici hale getirebilirsiniz. Evet, android platformu için çok sayıda fotoğraf düzenleme uygulaması vardır, bu da görüntüleri daha iyi hale getirebilir. Ancak, mükemmel olanı seçerken kafanız karışabilir ve bu yüzden burada en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları ve özellikleri hakkında tartışacağız. Bu kılavuz, android cihazınız için mükemmel fotoğraf uygulamalarını seçmenize yardımcı olacaktır.

Eğer Galaxy S5 ile ortak problemlerle karşılaşırsanız veya Galaxy S5'inize android 5.0 Lollipop'u yüklemek için bir rehber arıyorsanız, linklere tıklayın. Adımlar burada açıklanmıştır.

Kişisel antrenörler 2015 için-7 en iyi ücretsiz android uygulamalar okumak gerekir

Autodesk Pixlr

Görüntü kaynağı – onhax.ne

Autodesk, grafik tasarım endüstrisinde popüler bir isim ve bu Autodesk Pixlr uygulaması, Android fotoğraflarını daha yaratıcı ve sanatsal hale getirebilecek şekilde piyasaya sürüldü. Bu uygulama, onu kullanan tüm kullanıcılar tarafından en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olarak önerilmektedir. Kırpma, döndürme ve ince ayar gibi temel şeylerin dışında, görüntüleri daha da kişiselleştirebileceğiniz 2 milyondan fazla serbest efekt, kenarlık, bindirme vb. Bu tamamen ücretsizdir, bu yüzden bir sent harcamadan yükleyebilirsiniz. Kırmızı gözlerin çıkarılması, dişlerin beyazlatılması vb. Kullanılabilecek heyecan verici özelliklerden bazılarıdır. Genel olarak, bu sağlam ve gitmek için en iyi fotoğraf düzenleme uygulaması biridir.

.

 

 

 

Adobe Lightroom Mobile

Görüntü kaynağı – lifehacker.com

Bu, Adobe'nin en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Adobe bu uygulamayı çok basit bir şekilde, ister yeni başlayanlar ister ileri düzey kullanıcılar olsun herkesin en iyi şekilde yararlanmasını sağladı. Pek çok kullanışlı araç ve hazır ayar aralığıyla dolu bu uygulama, ham bir resmi cazip hale getirebilir. Bir kerpiç yaratıcı bulut aboneliği olan kişiyseniz, 30 günlük deneme sürümünden sonra uygulama sizin için ücretsizdir. Ancak, reklam öğesi olmayan bulut aboneliği için, 30 günlük ücretsiz deneme süresinden sonra biraz para ödemeniz gerekir. Resminizin en iyi halini almak için önceden ayarlanmış araçlara sadece bir tıklama gerektirir. Masaüstü ile de senkronize edilebilir.

.

 

 

 

BeFunky Fotoğraf editörü

Görüntü kaynağı – edendroid.com

Basit, ama komik fotoğraf düzenleme uygulamalarına sahip olmak istiyorsanız, BeFunky için daha iyi bir seçim. Fotoğrafınla istediğin her şeyi yapabilirsin. Bu uygulama aynı zamanda pek çok fotoğraf düzenleme aracı ve filtre, kenarlık, pozlama, keskinleştirme, vb. Gibi yüksek bir hız ve sınırsız kullanıcı ile birlikte gelir; Bu uygulama çok popüler oldu ve birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilir. Her iki sürümü de ücretsiz ve ödedi. Öncelikle ücretsiz sürüme sahip olursunuz ve ilginç bulursanız, ücretli sürüme geçin.

.

 

 

 

Pho.to Lab

Resim kaynağı – play.google.com

Sınırsız çerçeveyle dolu en iyi düzenleme uygulamalarını arayanlar; Pho.to Lab, fotoğraflarda kullanabileceğiniz 600'den fazla karesi olduğu için onlar için en iyisidir. Ayrıca, bu uygulamada çok ilginç özellikler, arka plan, filtreler, vb. Tadını çıkarabileceksiniz. Bu gerçekten hızlı ve kullanımı oldukça kolay olan gerçekten iyi düzenleme uygulamalarından biridir. Filtreyi, arkaplanı ve çerçeveyi seçmeniz, ardından fotoğrafı seçmeniz ve işlemin yapılması gerekir. İnsandan hayvan montajına bu aracı kullanarak insan yüzünü hayvan yüzüne çevirebileceğiniz bu uygulamanın bir başka cazibesi. Diğer fotoğraf uygulamaları gibi , bu da ücretsiz ve ücretli bir sürümü var. Ücretsiz sürüm ücretli sürümde değilken görüntüdeki filigranları içerir.

.

 

 

 

Fotor Photo Editor

Görüntü kaynağı – fotor-photo-editor.en.softonic.com

Android cihazınızda en iyi fotoğraf düzenleme uygulamasını kurmayı düşünüyorsanız, Fotor Photo Editor bunun için iyi bir seçenek olarak kabul edilir. Bu uygulama çok özellik, efekt, araç ve diğer kullanılabilir özel efektlerle birlikte kullanıldığında ne kullanacağınızı ve ne yapacağınızı karıştırmanızla birlikte gelir. Çıkartmalar, metin, çerçeveler vb. De kullanılabilir ve bunları resimlere ekleyebilirsiniz. Bu uygulamada altı fotoğraf düzenleme modu vardır ve ızgara, düğmeler, patlamalar, zaman, sabitleyici ve kareler bunlara dahil olan özelliklerdir. Bu nedenle, fotoğraf kalitesini tüm olası efektleri kullanarak geliştirmek istiyorsanız, bu uygulamayı yükleyin ve işiniz tamamlanacaktır. Her iki sürüm, ücretsiz ve ücretlidir.

.

 

 

 

Ayrıca bkz. İPhone için 2015 için en iyi 10 kilo kaybı uygulaması

 

Fotoğraf Editörü Pro

Görüntü kaynağı – www.androidauthority.com

Photo Editor Pro, resimlerinizi en iyi şekilde kullanabileceğiniz sağlam ve iyi düzenleme uygulamaları kategorisine girer. Bu basit, ancak fotoğraf filtreleri, renk dengesi, çıkartmalar, eğlenceli çerçeveler, tek dokunuşla otomatik iyileştirme, çizim / metin ekleme, kırpma, döndürme, parlaklık, renk, kontrast gibi farklı ayarlama türleri gibi pek çok harika özellik ile birlikte geliyor doygunluk, vb. Eğer Instagram ve diğer sosyal medyada fotoğraf yayınlamaya devam ederseniz, bu uygulama sizin için mükemmel, ancak görüntüleri basit ama şaşırtıcı tutar. Bu uygulama tamamen ücretsizdir, bu yüzden parayla ilgili endişelenmenize gerek yok, sadece kurun ve fotoğrafları düzenlemeye başlayın.

.

 

 

 

Fotoğraf Mate R2

Resim kaynağı – play.google.com

Fotoğraf Mate R2 android için başka bir ilginç fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulama RAW görüntüleri ile çalışan herkes için uygundur. Evet, bu gerekli tüm efektleri ve araçları kullanarak RAW görüntüleri cazip olanlara dönüştürebilir. Bu uygulama Nikon NEF, Pentax PEF, Sony ARW, Canon CR2 ve diğerlerinden başlayan her görüntüyü destekleyebilir. Dahası, USB bağlantılı kameradan fotoğrafları içe aktarabilir. Pek çok özellik, araç, efekt ve diğer önemli şeylerle, en iyi fotoğraf uygulamalarından biri olarak derecelendirilmiştir. Ancak, bu ücretsiz değildir ve bu uygulamayı almak için 9.49 $ tutarında bir miktar ödemelisiniz. Diğer fotoğraf uygulamalarından biraz daha pahalı olmasına rağmen, özellikle RAW görüntüleri ile çalışıyorsanız gerçekten buna değer.

.

 

 

 

PicsArt Fotoğraf stüdyosu

Görüntü kaynağı -www.cyberfreewishes.com

PicsArt birçok ilginç efekt, araç, filtre, özellik ve en önemlisi kolajlarla dolu. Bu yüzden eğer kolajların büyük bir hayranıysanız ve resimlerinizde daha fazla kolaj efekti kullanmanız gerekiyorsa, bu daha iyi bir seçim olabilir. Fotoğraflarını daha profesyonel hale getirmek için yaklaşık 250 milyon kişi bu uygulamaya sahip. Çok sayıda filtre, efekt ve araç bu uygulamayı bu kadar güçlü ve sağlam bir hale getirdi ki, bu gerçekten iyi bir düzenleme uygulaması olarak kabul edilir. En iyi şey, tamamen ücretsiz olduğu için hiçbir şey harcamanıza gerek olmamasıdır. Yani, indirin ve görüntülerinizi her zamankinden daha profesyonel hale getirin.

.

 

 

 

Fotoğraf Efektleri Pro

Resim kaynağı – play.google.com

Android Smartphone'unuzda katı fotoğraf düzenleme uygulamaları indirmek ister misiniz? Bunu işin çoğunu yapmak için gerekli olan bu uygulamada her şeyi bulacağınız için bunu harika bir seçenek olarak düşünün. Filtreler, araçlar, kolaj ve çerçeve gibi temel özelliklerden ayrı olarak, resimlerinize resim ekleyebileceğiniz, daha komik görünmesini sağlayan resimler veya S Pen kullanarak görüntüde bir şey çizebilirsiniz. 40'ın üzerinde ilginç efekt ve filtre sayesinde, resimlerinizi anında harika bir fotoğrafa dönüştürebilirsiniz. Yine, bu tamamen ücretsizdir, bu yüzden sadece şu anda sahip olabilirsiniz.

.

 

 

 

PicSay – Fotoğraf Düzenleyici

Görüntü kaynağı – www.theandroidsoul.com

PicSay, birçok kişi tarafından kullanılan bir başka popüler fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulamanın popülerliğiyle ilgili olarak, 10 milyondan fazla kişi bu uygulamayı indirdi. Gerekli tüm özellikler, efektler ve filtreler mevcuttur, ancak ekstra bir şey elde etmek için; ücretli sürüm bir göz atmaya değer. Kırmızı göz kaldırma, diş beyazlatma, vb ücretli sürümü mevcuttur ve bu çok pahalı değil, ama çok makul ve uygun fiyatlı olarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda eğlenceli ödülü kazandı, bu yüzden bu kadar güçlü ve şaşırtıcı efektler ile en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları biridir.

.

 

 

 

Rage Comics Fotoğraf Editörü

Resim kaynağı – play.google.com

En komik fotoğraf düzenleme uygulamasını arıyorsanız, hiçbir şey bundan daha iyi olamazdı. Bu uygulama çok fazla etiket ve metin özelliği ile 300'den fazla meme yüzleri içerir. Ancak, yukarıdakilerden başka hiçbir ekstra özellik elde edemezsiniz. Bu sadece eğlenmek içindir. Yine, bu tamamen ücretsizdir, bu yüzden cebinize çarpmadan bu uygulamayı indirebilirsiniz. Memes çok popüler ve hayat dolu dolu yaşamak isteyen biri iseniz, bu uygulama sizin için bir zorunluluktur. Bu uygulamayı indirin ve olabildiğince yüksek sesle gülün.

.

 

 

 

Android için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları burada listelenir. Profesyonel, eğlenceli, yaratıcı ve sağlam uygulamalar gibi her türlü uygulama açıklanmıştır, böylece sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüz dosyayı indirebilirsiniz. Çoğu ya ücretsiz ya da çok uygun fiyata mevcuttur. Paranızı harcamak istemezseniz, ücretsiz olanları arayın, ancak daha fazla şey elde etmek için, diğer uygulamalara da bakmanız tavsiye edilir, çünkü hepsine değer.