Android için en iyi Güzellik Uygulamaları

Kendi başınıza profesyonel makyaj yaparken profesyonel olmak ister misiniz? Doğru şekilde yapılırsa makyaj yapmak oldukça eğlenceli olabilir. Bununla birlikte, cilt tonunuza en iyi uyan doğru ürünleri ve doğru miktarda makyajı yapmak oldukça zor olabilir. Akıllı telefonunuzun da yardımıyla kendi makyaj sanatçınız ve kuaförünüz olabilirsiniz. Eğlenceli geliyor? Son akıllı telefonlar Android akıllı telefonlar için en son ve en iyi güzellik uygulamaları indirmek için çeşitli seçeneklerle geliyor.

Genel olarak makyaj ve güzellik alanında uzmanlık kazanma konusunda uzman ya da yeni başlamış olsanız bile, bu Android güzellik uygulamalarıyla her zaman yeni bir şeyler öğrenme alanı vardır. İşte Android akıllı telefonunuz için en iyi güzellik ipucu uygulamaları.

Ayrıca Bakınız – 2017 yılının En İyi Android Uygulamaları

Android İçin En İyi Güzellik Uygulamaları

ModiFace Makyajı

beauty apps for Android

ModiFace Android akıllı telefon kullanıcıları için en iyi güzellik uygulamalarından biri olarak kabul edilebilir. Android kullanıcılarının yanı sıra, iPhone’un yanı sıra Windows kullanıcıları da bu mükemmel güzellik uygulamasından yararlanabilir. ModiFace Makyaj kullanıcıların tamamen yeni bir seviyeye sanal makyaj geçmesi sağlayan bir uygulama. Son teknolojiye sahip makyaj simülasyonları, kozmetik renkler ve çekici makyaj efektleri vardır. Kullanıcılar birkaç saniye içinde birkaç kozmetik renk tonunu ve rengini deneyebilirler. Makeover ek olarak, kullanıcılar 40’tan fazla ünlü saç modelleri deneyebilirsiniz. Ayrıca küpeler, mücevherler, güneş gözlükleri ve daha pek çok cazip aksesuar da ekleyebilirsiniz.

Bu güzellik uygulamasının en iyi özelliği basit bir arayüze sahip olması ve son derece kullanıcı dostu olmasıdır. Kullanıcılar akıllı telefon kameralarından fotoğraf çekebilir veya galeriden bir fotoğraf seçebilirler. Ardından, çekici yapımcılara yönelik çeşitli seçeneklerin devasa veritabanından, favori stilinizi seçip resminize uygulayabilirsiniz.

Glam App

beauty apps for Android

Bu güzellik uygulaması ünlü bir makyaj sanatçısı ve ünlü kuaför Joey Maalouf ve blog yazarı / oyuncu Cara Santana tarafından geliştirilmiştir. Bu, güzellik uygulamaları sıranıza ekleyebileceğiniz Android akıllı telefon için en iyi güzellik uygulamalarından biridir. Bu güzellik uygulamasının en iyi özelliği, akıllı telefonunuzdaki saç, makyaj ve tırnak hizmetleri hakkında uzman tavsiyesi sunan serbest sanatçılar ve stilistlerden oluşan bir ürün yelpazesine sahip olması. Eksiksiz bir makyajın gerekip gerekmediğini, akıllı telefon kullanıcıları için bu mükemmel güzellik uygulamasıyla görünümünüzü etkileyebilir.

L’oreal Makyaj Genius

beauty apps for Android

Adından da anlaşılacağı gibi, makyaj endüstrisindeki lider isim L’oreal ilk kez sanal makyaj test cihazı “Makeup Genius” u başlattı. Diğer makyaj ve güzellik uygulamalarından farklı olarak, L’oreal by Makeup Genius hızlı bir selfie çekip anında bir makyaj için görüntüyü yüklemenizi sağlar. Makeup Genius’un L’oreal tarafından çalışması, akıllı telefonunuzun ön kamerasının yardımı ile bir video kamera gibi çalışır. Uygulama, ruj, göz farı, fondöten, allık ve astara mükemmel bir dokunuş vermek için yüzün 64 noktasını taradığı için son derece akıllıdır. Bu özel makyaj teknolojisi, herhangi bir makyaj veya güzellik uygulaması tarafından sunulan benzersiz bir özelliktir.

Cebimdeki Güzel

beauty apps for Android

Heyecan verici bir isim olduğu için, bu güzellik uygulaması aynı derecede ilginç. Pahalı güzellik ürünlerine aşırı miktarda harcamak ve sadece fiyat değerinde olmadığını bulmak için eve getirmek gerçekten üzücüdür. Güzellik ürünlerini satın almak için mağazada olduğunuzda değerlendirmeleri analiz etmek oldukça zordur. İşte My Pocket akıllı telefon uygulamasında Güzel, kurtarmaya gelir. Telefonunuza yüklü bu uygulama ile akıllı telefonunuzu mağazaya götürebilirsiniz. Bu güzellik uygulamasıyla, herhangi bir ürünü tarayabilir ve belirli bir ürünle ilgili birkaç inceleme sunar. Bu nedenle, bu uygulamanın yardımı ile belirli bir güzellik ürününün doğru bir şekilde gözden geçirilmesi sizin için daha kolay olacaktır.

YouCam Makyajı

beauty apps for Android

Bu güzellik uygulaması aynı zamanda tüm Android akıllı telefon kullanıcıları için niş içinde en iyi güzellik uygulamalarından biri olarak kabul edilebilir. Bu uygulamanın kullanıcılarına sunduğu güzellik makyajı ve saç şekillendirme seçeneklerinin çokluğu karşısında hayran kalacaksınız. Bu dijital makyaj uygulamasının yardımıyla kişiselleştirilmiş makyaj görünümünüzü oluşturabilir, saç rengini değiştirerek saç stillerini değiştirebilirsiniz. Bütün bunlar akıllı telefonunuzda gerçek zamanlı olarak gerçekleşebilir. Ayrıca, kendinize zaman içinde kusursuz ve ünlü bir görünüm kazandırmak için bu mükemmel uygulamanın yardımıyla bir makyaj mashup videosu kaydedebilirsiniz.

Facetune

beauty apps for Android

Bu başka bir güçlü ve eğlenceli selfie ve portre resim editörüdür. Bu güzellik ve makyaj uygulaması mükemmel ve kusursuz bir görünüm elde etmek için kullanımı kolay ve güçlü araçlar sunar. Düzenlemeden sonra görüntünüz doğrudan moda dergisinden bir görüntü gibi görünür. Ayrıca Android akıllı telefon için bu yenilikçi güzellik uygulaması sayesinde favori görünümünü anında paylaşabilirsiniz.

Yüz masajı

beauty apps for Android

Mevcut tüm güzellik ve makyaj uygulamaları arasında, bu uygulama biraz farklı ve yenilikçi bir yaklaşımla geliyor. Bu uygulama, kullanıcıların kolaylığı için farklı hareketler için animasyonlar ile gelen gerçek zamanlı bir rehberlik işlevi görür. Bu uygulama aynı zamanda metin talimatlarının yanı sıra ayrıntılı ses ile birlikte gelir. Ön kamera yardımı ile yüzünüzü% 100 hassasiyetle haritalayacaktır. Bu uygulamanın yardımıyla, ince çizgilerle savaşmak, cilt metabolik aktivitesini uyarmak ve yüzün kas tonusunu geri kazandırmak için etkili masaj hareketlerini öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, bu uygulama aynı zamanda yüz hatlarını kaldırma ve cildin doğal güzelliğini yeniden kazanmada size yardımcı olabilir. Uygulamaya, etkili ve doğal güzelliğin bir bolluk yanı sıra istenen parlak cilt elde etmek için yardımcı olabilecek cilt bakımı ipuçlarına sahiptir.

Sen Makyaj – Fotos Makyaj

Bu, normal görüntünüzü ünlü bir görünüme dönüştürmek için bir dizi heyecan verici makyaj görünümüne ve efektine sahip başka bir güçlü ve etkileşimli güzellik ipuçları uygulamasıdır. Uygulama, yüz özelliklerini çok hızlı bir şekilde tespit edebilen ve istediğiniz zaman makyaj yapmanıza yardımcı olacak akıllı yüz tanıma sistemi ile birlikte geliyor. Birkaç makyaj efektiyle, genel görünümü kişiselleştirebilir ve kendinize çok kolay bir şekilde ünlü bir görünüm verebilirsiniz. Çok çeşitli efektlerle cildin rengini, dudak rengini ve hatta kaşınızın şeklini değiştirebilirsiniz. İstenilen moda modellerini Facebook, Instagram, Twitter ve benzeri sosyal medya platformlarında da paylaşabilirsiniz.

Android akıllı telefon için çok şaşırtıcı güzellik uygulamaları ile, kendiniz için en iyi güzellik ipuçları uygulaması hakkında en doğru seçim yapabilirsiniz. İstenilen makyaj görünümüne veya en çok aranan şöhretinizin favori görünümüne bu güzellik uygulamalarının yardımı ile çok kolay ve hiçbir zaman ulaşmadan ulaşabilirsiniz. Hepiniz kendi başınıza ilerlemeye hazırsınız!

Ayrıca Oku- Gazeteciler İçin En İyi Android Uygulamaları