Android için en iyi Macera Oyunları

Bir macera oyunu oynamanın heyecanını yenebilecek hiçbir şey yok. Aslında, Play Store bunlarla dolu. Eğer boş zamanlarında macera oyunları oynamayı seviyor ve hangisinin en çok keyif alacağı konusunda kafa karıştırıyorsanız, o zaman burada Android için en iyi macera oyunlarının bir listesi.

Ayrıca bakınız: En İyi Çevrimdışı Android Oyunları

Android için En İyi Macera Oyunları Listesi

Ölü Efekt 2

Bu, kullanıcılarına konsol sınıfı eylemi sunan bir eylem bilimkurgu shooter oyunu. Takip etmeniz gereken bir hikaye var, içinde karakterinizi eğitip büyüyeceksiniz. Sahip olduğunuz silahları toplayabilir ve yükseltebilirsiniz. Ayrıca, yüksek teknoloji ürünü olan ve çeşitli işlevlere ve özelliklere sahip vücut implantları elde edersiniz. Sesler, film kalitesi ve anlatım profesyonel ses sanatçıları tarafından yapılır.

Ölü Efekt 2 İndir

 

Yürüyen ölüler yok

Bu oyunda AMC'nin The Walking Dead'inin tüm karakterleri var – Daryl, Rick, Michonne, Glenn, Maggie ve diğerleri. Bu, aldığınız her hareket halinde aksiyon setiyle heyecan verici bir oyun. Görevlerini sürdürmek zorunda olan takımını seçmek zorunda kalacaksın. Barınak, yiyecek ve suya dikkat etmelisiniz. Ayrıca, bulmacaları çözecek ve grubunuzu artıracak ve güvende tutacaksınız. Haftalık zorluklar, karakollar ve çok daha fazlası var. Her karakterin kendine özgü bir silahı kullanarak kendine özgü dövüş tarzı ve uzmanlığı vardır.

Yürüyüş Ölü Adamın Topraklarını İndir

 

Aramızdaki Kurt

Bu Android için en iyi macera oyunlarından biridir. The Walking Dead’in yaratıcılarından geliyor. Masaldan gelen karakterler dünyamıza kaçtı. Bu, masalları temel alan muhteşem bir oyundur ve aldığınız karar farklı sonuçlara yol açabilir. Bigby Wolf, kontrol ettiğin karakter. Bir kadının cinayetini araştırıyorsunuz ve tüm kanıtları topluyorsunuz. Envanterden sonra incelenebilir.

Aramızda Kurt İndir

 

Game of Thrones

Diziye aşık olanlar için bu mükemmel bir oyundur. HBO'nun en ünlü şovlarından biri artık oyun olarak oynanabiliyor. Hikaye, Westeros'un kuzeyinde bulunan ve Winterfell'den Starklara olan sadakatinden bahseden Forrester Evi'yle ilgili. Oyunun tamamı altı bölümden oluşuyor ve her biri sondan daha heyecanlı oluyor. Savaşın üstesinden geldiği sırada Beş Kral'ın birbirleri arasında kavga ettikleri görülüyor ve yedi krallık onların gory savaşları arasında parçalanıyor. Forrester evindeki farklı karakterlerin rolünü alabilir ve kararlarınız savaşın kaderini belirleyecektir.

Taht Oyunları İndir

 

Batman – Telltale Serisi

Artık Batman de olan zengin ve yakışıklı Bruce Wayne rolünü canlandırabilirsiniz. Oyun, oyuncunun Batman veya Bruce Wayne'e dönme seçeneğine sahip olacak şekilde ayarlandı. Bruce Wayne'in Batman olmaya karar vermesiyle oyun arka planda oluşturuldu. Karakterin hikayeyi ileriye taşımak için yeteneklerini kullanmasına izin veren araştırmalar var. Oyunda bir adet ücretsiz bölüm var.

Batman – Telltale Serisini İndir

 

Bu Benim Savaşım

Bu oyunda başkalarıyla birlikte kuşatılmış bir şehri kurtarmaya çalışan bir sivilsin. Kafanı terk etmene izin vermeyecek keskin nişancılar ve çöpçüler var. Yiyecek azdır ve ilaçlar daha azdır. Hayatta kalanlara dikkat et ve gece yavaşça bir göreve gitmelisin ve hayatta kalmana izin verecek eşyaları toplamak için birtakım yerlerden geçmelisin. Kendi silahlarınızı tasarlamanız ve hayatta kalanlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Tamamen yeni bir hikaye, silahlı veya silahlı olanın değil, bunun yerine korkunç bir durumdan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Bu Savaşları İndir

 

Ay'a

Oyun, Johnny ve anılarının hayatını içerir. Johnny, hafızasını güçlendirmek için belli nesnelere bakmalı ve onlardan enerji toplamalı ve sonra kaybolmuş bir parçasını bulmak için hafızasına daha derin bakmalıdır. Bu onun çocukluğu hakkında bir şey. Johnny'nin evinin etrafında etrafına bakması ve anılarına bağlanan bazı nesnelere bakması gerekir. Oyuncu yeterince enerji toplayamazsa, oyunla devam edemez. Öğeler toplandıkça ve oyuncu tüm anılarını gördükçe, her şeyi bir araya getirebilecekti. Dahası, Johnny hatıraları manipüle edebilecek, nesneleri, olayları ve karakterleri değiştirebilecek, böylece Ay'a gitme hayalini gerçekleştireceğine inanacaktır. Bu macera oyunu silah, envanter vb. Içeren diğerlerinden oldukça farklı.

Ay'a İndir

 

Lara Croft Deus Ex GO

Oyun Tomb Raider franchise dayanmaktadır. Lara Croft olarak, bulmacaları çözen farklı seviyelerde gezinmeniz gerekir, böylece hikayenin bir sonraki seviyesine ilerleyebilirsiniz. Özel bir hikaye ya da başka bir şey yok, ancak filmde çok fazla macera bekleyebilirsiniz. Dahası, aşağı çekmek için ihtiyacınız olan taretler, bulmacalar, insansızlar, düşmanlar ve muhafızlar var. Bu oyunun hikayesinde 50'den fazla bulmaca var.

Lara Croft Deus Ex GO indirin

 

Samorost 3

Botanicula ve Machinarium'un yaratıcıları bu oyunu yarattı. Bu üç Samorost serisinin en maceralı oyunu. Gnome'un evinin etrafında, aslında nereden geldiğini bilmek isteyen sihirli bir flüt hakkında. Yolculuk kozmosun etrafında ve o bir mühendisle tanışır ve bir roket inşa etmesini ister. Gnome daha sonra farklı gezegenlere uçar ve keşfettiği flüt hakkında bu gezegenlerin farklı yaratıklarını sorar. Nihayetinde flütün dört keşişe ait olduğunu, ancak aralarında barışın koptuğunu ve Gnome'nun kötü bir keşişe gideceğini ve her şeyi düzeltecek bazı eylemlerde bulunacağını öğrenir.

Samorost 3'ü indirin

Her oyun benzersizdir ve sizi eğlendirir. Oynamanın tadını çıkar!

Ayrıca Oku – Çocuklar İçin En İyi En İyi Android Oyunlar