Android İçin En İyi Noel Uygulamaları

div.topad{text-align:center} Tweet

Noel süsleri çoktan başladı ve kutlamalar başladı bile. Alışveriş, Noel şarkıları, kekler ve kurabiyeler ve daha fazlası sepetinizde. Sizi Noel ruhuna daha da derinleştirmek için, özellikle bu sezon için oluşturulan bazı uygulamaların bir listesi. Bazıları Noel telaşını yönetmenize yardımcı olurken, diğerleri ruh halinizi yükseltir ve sizi Kuzey Kutbu'na götürür. İşte Android telefonlar için en iyi Noel uygulamaları.

Oku – Android İçin En İyi Ücretsiz Koşu Uygulamaları

Android için en iyi Noel uygulamalarının listesi

PNP 2017 Taşınabilir Kuzey Kutbu

Bu, Santa'dan kişiselleştirilmiş video mesajları oluşturmanızı sağlayan büyülü bir uygulamadır. Onları arkadaşlarına ve ailene gönderebilirsin. Uygulama milyonlarca kişi tarafından son 10 yıldır sevdiklerine büyüleyici kişiselleştirilmiş mesajlar göndermek için kullanılıyor. Ancak bu yıl uygulama, Noel Baba doğrudan onlarla konuşurken çocuklarınızın görünümünü yakalamanıza olanak sağlayan Uyku Zamanı Hikayeleri, yeni videolar, Reaksiyon Kaydedici gibi çeşitli yeni özellikler ekledi. Noel Baba ayrıca çocuklarınıza güzel ya da yaramazlar listesinde olup olmadığını söyler. Eğlenceli oyunlar ve aktiviteler de çocuk bölümüne dahildir.

PNP 2017 Taşınabilir Kuzey Kutbu'nu indirin

Noel Çerçeveleri

Noel Çerçeveleri Android için en iyi Noel uygulamalarından biridir. Festival sezonu, sevdiklerinizle birlikte özel anların resimleri olmadan tamamlanmış sayılmaz. Güzel Noel çerçevelerinde güzel fotoğraflar çekin ve bunları sosyal medyada paylaşın. Uygulamanın kamerasını, içinde farklı çerçevelerle fotoğraf çekmek veya daha önce çekilmiş bir fotoğrafı kullanmak ve çerçeveye yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Her kare yüksek kaliteli HD ve uygulama ücretsiz indiriliyor. Noel çerçeveli resimleri paylaşmak ve hatta mobil ekran duvar kağıdı olarak ayarlamak için kullanabilirsiniz.

Noel Çerçeveleri İndirin

Noel geri sayım

Her gün Noel hediyesi almaya ne dersiniz? Her gün duvar kağıdı olarak ayarlanabilen bir HD görüntü elde edersiniz. Birkaç Noel temasına sahipsiniz – ren geyiği, kardan adam, Noel Baba ve telefonunuzda ayarlayabileceğiniz çok daha fazlası Dahası, Silent Night, Deck the Halls gibi klasik Noel şarkıları dinleyebilirsiniz.

Christmas Countdown indir

Noel Hediye Listesi

Bu Noel hediyeleri için mükemmel bir izci. Bir fikir tıkladığında, anında izleyicinize yazarsınız. Bir hediye aldığınızda, onları bile satın aldığınız gibi listenize ekleyebilirsiniz. Ayrıca, hediyeleriniz için alışverişinize harcadığınız paraya dikkat etmemesi için bir bütçe belirleyebilirsiniz. Liste bir şifre ile korunabilir. Uygulama birkaç dilde görülebilir ve bütçe birkaç para biriminde de görülebilir.

Noel Hediye Listesini İndir

Google Santa Tracker

Android için heyecan verici Noel uygulamaları listesinde bir sonraki Google Santa Tracker. Bu uygulama tatil sezonunda küçük olanlar meşgul tutacak. Bu uygulamada eğlenceli aktiviteler ve eğlenceli oyunlar var. Bir Noel geri sayım sayacı var, son güne kaç gün kaldı! Bu reklamsız bir uygulamadır ve hatta 24 Aralık'ta hediye dağıtırken dünyayı dolaşırken Noel Baba'nın izlerini takip etmenizi sağlar.

Google Santa Tracker'ı İndirin

Noel Yapboz Oyunları

Tatil mevsimi aynı zamanda şömineli oyunların yanı sıra dinlenmek ve de eğlenmek içindir. Akıl oyunları oynamayı sevenler bu uygulama idealdir. Zevk alabileceğiniz eğlenceli bulmacalar ile doludur. Ayrıca arkadaşınızla oynayabilir ve kimin daha hızlı çözdüğünü görebilirsiniz. Her resim benzersiz ve Noel tema ayarlanmıştır. Bulmacayı ayarladıktan sonra akıllı telefonunuzun duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. Noel Baba ve kardan adam sizi saatlerce eğlendirecek baubles ve süslemeler var.

Noel Yapboz Oyunları

Noel Şarkıları 2017

Noel Baba ve Noel ağacının yanı sıra Noel'i çok özel yapan şarkılar. Bu uygulama önizlenebilir ve zil sesi olarak ayarlanmış birkaç Noel şarkıları zil sesleri vardır. Bu Noel'i akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz bildirimler, alarmlar ve müzikle ilgili zamanlayıcılar var. Ayrıca, bazı Noel şarkıları dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dinleyebileceğiniz uygulamanın bazı ünlü şarkıları – Jingle Bells, Kızak Yolculuğu, Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Santa Baby, Kırmızı Burun Ren Geyiği ve Rudolph.

Noel Şarkıları 2017 İndir

Noel ıvır zıvır şeyler

Noel ıvır zıvır şeyler başka bir Android için en iyi Noel uygulamaları listesi. Bu Noel tabanlı oyunlar oynamanıza izin veren bir uygulama. Seçebileceğiniz farklı soru grupları vardır ve ayrıca puanlarınızı takip etme seçeneğiniz de vardır. Bu oldukça ilginç bir Noel oyunudur ve akıl oyunları oynamak isteyenler için mükemmeldir.

Noel ıvır zıvır şeyler indir

Metro Santa Noel Sörfü

Metro Santa Xmas Surf sonsuz koşu süper eğlenceli bir oyundur. Noel Baba'ya yardım etmelisin ve metroda koşmasına ve hediyeler ve para toplamasına yardım etmelisin. Noel Baba'nın kasabaya ulaşması ve engelleri aşması ve elinden geldiğince hızlı koşması gerekiyor. Üst seviye grafikler harika ve renkli. Buna ek olarak, arka plan heyecan verici ve müzik ilginç. Oyun bir şovmen ve bir yetişkin veya bir çocuk olup olmadığını seveceksiniz.

Metro Xmas Surf indirin

Santa Dash: Yeni Yılbaşı Oyunu

Indirmek ve oynamak için başka bir heyecan verici uygulama Santa Dash. Noel Baba tüm hediyeleri zamanında teslim etmek için acele ediyor ve Rudolph dengesini kaybediyor ve tüm hediyeleri düşürüyor. Noel'i kurtarmanız ve tüm hediyeleri toplamanız gerekiyor. Öyleyse, tüm engellerin üstesinden gelmeniz ve bu hediyeleri toplamanız gerekiyor. Ayrıca düşen bombalara ve Noel ağacı ile çarpışabilecek diğer tehlikeli eşyalara dikkat etmelisiniz.

Download Santa Dash: Yeni Yılbaşı Oyunu

Android cihazınızda bu oyunların keyfini çıkarın. Mutlu Noeller !!!

Ayrıca oku – Android için en iyi ücretsiz duvar kağıdı uygulamaları