Android İçin En İyi Para Yönetimi Uygulamaları

Her ayın başında, daha büyük bir hayalini gerçekleştirmek için her zaman para biriktirmeyi planlıyorsunuz. Bu ayın gelirinden tasarruf edeceğiniz bir miktar belirlediniz, ancak ayın sonunda başarısız oluyorsunuz ve kazandığınız her kuruş harcıyorsunuz. Artık neden para biriktiremediğiniz ve neden tüm paranızın nereye gittiği hakkında hiçbir fikriniz olmadığı konusunda kafanız karışıyor ve endişeleniyorsunuz. Bu durum sizin için geçerliyse, o zaman Android platformu için en iyi para yönetimi uygulamaları listemizi görmelisiniz. Bu uygulamalar sadece harcamalarınızı takip etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda farklı yerlerde yatan paranıza göz atmanıza yardımcı olur. Ayrıca, çok fazla harcama yaptığınızı ve daha fazla tasarruf sağlamak ve geleceğiniz için daha iyi bir finansal güvenlikle yaşamak için masrafları azaltmaya yardımcı olabilirler.

Sony Xperia için en iyi en iyi uygulamaların listesi, el yazısı notları için android uygulamaların listesi ve daha fazlası Technobezz'de verilmektedir. Böylece daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız – En İyi En İyi Android Uygulamaları Samsung Smart TV

Android platformu için en iyi para yönetimi uygulamaları listesi

 

nane

Android için 2015 için para yönetimi uygulamaları listemizde ilk Mint olduğunu. Nane Android dışında diğer platformlar için kullanılabilir ve para yönetimi için en popüler uygulamalardan biridir. Nane, paranızın nerede yattığını takip etmenize izin verir ve bunu birden fazla platform için kullanılabilirliği sayesinde çeşitli cihazlardan yapabilirsiniz. Kredi kartlarınızı, banka hesaplarınızı ve diğer yatırımlarınızı izlemenizi sağlar. Bu uygulama aynı zamanda bütçeleri planlamak ve masrafları takip etmek için de kullanılabilir. Ayrıca harcama geçmişinizi analiz edebilir ve sizin için otomatik bütçeleme yapabilir.

Seviye Para

Şimdi bu uygulama her zaman bütçede kalmak için mücadele edenler içindir. Ayın başında her zaman çok daha fazla harcadıysanız ve ayın sonunda iki kez düşündükten sonra her kuruşunu harcamak zorundaysanız, bu sizin için bir uygulamadır. Günler, haftalar, aylar için bütçeler oluşturmanıza ve ardından bütçede kalmak için ne kadar iyi çalıştığınızı izlemenize yardımcı olur. Şimdi harcayabilecek paranın ne kadar olduğunu söyler. Hatta her ay için tarihi kazanç ve harcama alışkanlıklarınıza göre bir tasarruf oranı yaratır. Ve tüm harcamalarınız düşüldükten sonra,% 6-7 oranında bir tasarruf sağlayarak, kalan parayı günlük, haftalık ve aylık bütçelere ayırır.

Bill Guard

Bill Guard uygulamasının ana işlevi sahtekârlık koruması ve kredi kartlarınızın güvenliğidir. Kart, kredi kartlarınızdaki ve banka kartlarındaki ücretleri görmek için kullanılabilir ve şüpheli bir ödemenin gerçekleşip gerçekleşmediğini bildirir. Bu yüzden ana fonksiyon kredi kartı güvenliğidir ancak masrafları izlemek için de kullanılabilir. Bu uygulama plastik para işlemlerinin bir sürü yapmak zorunda insanlar için mükemmel ve bu bir parça tutmak için zor alır.

Spendee

Spendee, tasarım bölümüne çok fazla odaklanan bir uygulamadır. Kullanımı kolay, gerçekten parlak ve güzel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tüm harcamalarınızı çok hızlı bir şekilde kaydedebilir ve hatta fatura ve makbuzların fotoğraflarını çekebilirsiniz. Bu, tüm harcamalarınızın güzel bir infographics şeklinde bir dökümünü sağlar.

Expensify

Bir iş seyahati iseniz o zaman bu uygulama sadece sizin için yapılır. Bu uygulama, para harcadığınız yer hakkında masraf raporları oluşturmanızı sağlar. Bu uygulama aynı zamanda makbuzların fotoğraflarını çekmenize, seyahat edilen mesafeleri kaydedebilmenize ve masrafları bildirme zamanının geldiğinde tüm bunların basımını kolaylıkla alabilmenize izin verir. Bu tüm iş yolcuları için harika bir uygulama.

Toshl

Toshl, tüm paranın animasyonlarını ve eğlenceli arkaplan sesleriyle bir aktivite yapmak için eğlenceli olmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu app animasyonlu bir karaktere sahip ve bu tüm sıkıcı bir görev çok daha az sıkıcı hale getirir. Uygulama, hem PC'nizde hem de mobil cihazınızda kullanmanıza olanak tanır.

Mvelopes

Paranızı uzun vadeli bir perspektiften düşünüyorsanız, uygulama harika. Uygulama size finansal hedefleriniz hakkında basit bir soru sorarak başlıyor ve daha sonra gelirleri tanımlamanıza, bütçeler oluşturmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca, güvenliği de dikkate alıyor ve banka hesabınızla senkronize ederek çalışıyor.